Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

PassiveArchitecture s.r.o.

Zabýváme se primárně návrhy pasivních a nízkoenergetickách objektů. Dále se zabýváme dotačním programem Nová zelená úsporám.
Přidat do seznamu

PAVELA s.r.o.

Soukromá firma zaměřená na strojní výrobu s aplikačním vývojem nových technologických zařízení a dodávkami investičních celků.
Přidat do seznamu

PBT Rožnov p.R.,s.r.o.

Firma založena 1992, dodavatel technologií pro elektronickou výrobu na deskách plošných spojů,s působností v ČR a SR (dodávky zařízení, materiálů z dovozu a lokální technické podpory) později od r. 1993 i výrobce speciálních zařízení pro montáž elektronických sestav s výrazně exportním zaměřením.
Přidat do seznamu

Pebal s.r.o.

Obaly, flexotisk.
Přidat do seznamu

PESTO spol. s r.o.

Naše firma Pesto spol. s r. o. z Kroměříže se zabývá inženýrskou činností v oblasti plastů, prodejem plastových materiálů a investorskou činností.
Přidat do seznamu

Petr Brzobohatý

Vymáhání pohledávek zveřejněním dlužníka a jeho nezaplacených závazků ve veřejném registru dlužníků.
Přidat do seznamu

Petr Dvořák Truhlářství

Naše rodinná firma vyrábí a montuje dřevěná EUROokna, kastlová okna, vstupní EUROdveře, zimní zahrady, interiérové obložkové dveře, garážové vrata. Dodáváme i doplňky jako sítě proti hmyzu, žaluzie, parapetní desky. Nezávazná cenová nabídka zdarma, zaručujeme kvalitu, poradenství i následný servis
Přidat do seznamu

Petr Orlík

Nabízím Vám pomoc a radu v oblastech jako je například:

- životní pojištění
- úrazové pojištění
- majetkové pojištění (pojištění staveb a domácností)
- pojištění odpovědnosti
- povinné ručení
- havarijní pojištění
- hypotéka
- spotřebitelské úvěry
Přidat do seznamu

PEVEKO spol. s r.o.

PEVEKO spol. s r.o. je renomovaný český výrobce elektromagnetických ventilů, regulační a měřící techniky,komponent a sestav dle technické dokumentace zákazníka, certifikovaný dle světového standardu kvality EN ISO 9001
Přidat do seznamu

PGI MORAVA, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1998. Sídlí v obci Hostětín, vlastní výrobní závod je v Rokytnici u Slavičína. Od počátku své existence se společnosti zaměřuje na zaměstnávání občanů se zdravotním znevýhodněním, jichž je v současné době více než 60% z celkového počtu zaměstnanců.
Přidat do seznamu

PILANA MCT, spol. s r.o.

Výroba nástrojů pro NC stroje a obráběcí centra byla v Hulíně zahájena v roce 1968. Prvními výrobky byly vyvrtávací tyče dokončovací pro vodorovné vyvrtávačky. Sortiment byl postupně rozšiřován o upínací nářadí a současně byla věnována maximální péče modernizaci výroby s důrazem na kvalitu. V roce 1992 byl podnik privatizován a divize výroby nástrojů pro NC stroje získala nový název - PILANA MCT, spol. s r.o. V roce 1998 byl certifikován zavedený systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9002, od roku 2009 je firma certifikována dle DIN EN ISO 9001:2009.
Přidat do seznamu

Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife je výrobce a prodejce plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu Pipelife.
Přidat do seznamu

Pískování Zlín - Lukáš Coufal

Jsme firma zabývající se povrchovou úpravou materiálů technologickým postupem: pískování

Materiály opracováváme tryskáním v injektorové pískovací kabině.

Pískováním odstraňujeme nečistotu, starou rez, laky, nátěry a povrch je dokonale odmaštěn.
Přidat do seznamu

PLAKÁT s.r.o.

Plakátovací plochy ve 134 městech po celé ČR. Tisk a výlep plakátů.
Přidat do seznamu

PLASTIKA a.s.

Plastika a. s. má více než padesátileté zkušenosti v oblasti průmyslového zpracování plastů.
Je vybavena moderními vstřikovacími stroji s uzavírací silou 25 - 800 tun. Rovněž disponuje technologiemi dvoukomponentního vstřikování a vstřikování dusíkem. Rozloha 30 000 m2.
Přidat do seznamu

Plastika SV s.r.o.

Výroba plastovách výrobků pro oblast dopravního značení.
Přidat do seznamu

Plastikářský klastr

Plastikářský klastr (PLASTR) byl založen v únoru 2006 formou zájmového sdružení právnických osob s cílem vytvořit komunikační fórum pro své členy – zpracovatele plastů.
Přidat do seznamu

Plastor s.r.o.

Společnost Plastor s.r.o.vznikla v roce 1991.Od počátku se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej v oblasti polyuretanové( PUR) chemie.
Přidat do seznamu

PLASTSERVIS, a.s.

Firma byla založená r. 1990. Aktivity firmy jsou zaměřeny především na oblast výroby a prodeje lepidel a stavební chemie. Dále poskytujeme služeb v oblasti měření pracovního prostředí a autorizovaného měření emisí.
Přidat do seznamu

Plotař

Oplocení pozemků - Zlínský kraj

Zajišťujeme celkovou montáž oplocení pozemků a zahrad. V nabídce máme drátěné pletiva, pletiva svařovaná, plotové panely a stínící sítě. Dodáváme i vstupní branky a pojezdové brány. Stavby oplocení realizujeme ve Zlínském kraji. Cenové nabídky děláme na místě po předchozí telefonické domluvě.
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

PONAST spol. s r.o.

Výrobce automatických teplovodních kotlů na dřevní pelety o výkonu od 4,5 do 62 kW (v kaskádě až 248 kW), mobilních kontejnerových kotelen a široké řady příslušenství pro skladování a přepravu pelet.
Přidat do seznamu

Pozemní stavitelství Zlín a.s.

Společnost Pozemní stavitelství Zlín a.s. působí na českém trhu od roku 1992 a po celou dobu své existence je jedním z vedoucích subjektů v oblasti stavebnictví. Smluvním partnerům nabízí komplexní a vysoce profesionální služby od projektové přípravy přes vlastní výstavbu až po developerskou činnost.
Přidat do seznamu

PROCESA, s.r.o.

PROCESA, s.r.o. je firma, která byla založena v roce 2017 po letitých zkušenostech v oboru kovoobrábění. Velmi dobře známe dnešní potřeby zákazníků v této oblasti a snažíme se vyhovět jejich potřebám a požadavkům.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce včetně povrchových a tepelných úprav. Jsme schopni zajistit kompletní výrobu.

Výroba je realizována na základě výkresové dokumentace či dodaného vzorku. Poskytujeme zákazníkům nejnovější technologické informace, takže je možné k nám přijít i s pouhým nápadem. Jsme odhodláni navázat úzké a oboustranně uspokojivé vztahy se zákazníky.
Přidat do seznamu

PRODAG Zlín, s.r.o.

Firma působí na trhu od roku 1992 v oblasti zemědělských, komunálních a lesních strojů.
Přidat do seznamu

Promens a.s.

Firma byla založena v roce 1991 a je nyní součástí nadnárodního koncernu Promens Group. Jsme přímým a vývojovým dodavatel řady významných podniků, jako např. Škoda, Volvo, Renault, John Deere, Iveco a další. V roce 2010 získala firma prestižního ocenění Promens Innovation Award.
Přidat do seznamu

Přeprava osob - Zdeněk Kaiser

Dopravíme Vás odkudkoliv kamkoliv po ČR a do vybraných států EU za ty nejnižší možné ceny. Přepravujeme zaměstnance firmám, děláme letištní transfery po celé ČR a do vybraných letišť v okolních státech, přepravíme na dovolené, nebo na lyže, na meeting, zajistíme krátkodobé ubytování v daných městech, provozujeme neorganizované výlety.Jsme zkušení v oboru najíždíme tisíce kilometrů denně, a přepravujeme více než 150 osob denně a nač jsme nejvíce pyšní? V první řadě na naše zákazníky a nemáme na kontě ani jeden přestupek, nebo dopravní nehodu. Našimi pravidly jsou spokojenost zákazníků, rychlost, bezpečnost, spolehlivost, vstřícnost a hlavně příjemné a důvěrné jednání.
Přidat do seznamu

Přeprava osob MH

Zabývám se přepravou osob kdykoliv a kamkoliv po celé Evropě, pohodlným 8-i místným vozem Volkswagen Transporter. Objednejte si mě na odvoz na letiště, oslavu, dovolenou, svatbu či za památkami a nákupy do evropských velkoměst, a to vše za tu nejvýhodnější cenu ve Zlínském kraji. KOMFORTNĚ, RYCHLE, BEZPEČNĚ.
Přidat do seznamu

PS - MSI, a.s.

Zlínská stavební společnost, spolehlivý partner v oblasti pozemního stavitelství, působí na území celé České republiky od roku 1996 a navazuje na tradici stavebního podniku firmy Baťa. Realizuje novostavby, rekonstrukce, modernizace a rozsáhlé opravy budov.
Přidat do seznamu

PSG - International a.s.

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924. Realizovala projekty ve více než 20 zemích na 4 kontinentech. Je generálním dodavatelem v oborech stavebnictví, energetiky a petrochemie.
Přidat do seznamu

Psí hotel pod Junákovem - Lenka Hubová

Hotel pro psy Pod Junákovem je nově vybudovaný areál, poskytující celoroční ubytování psů i štěňat. Psí hotel je umístěn téměř na samotě, takže psům poskytuje dostatek klidu i prostoru po celou dobu jejich pobytu u nás. Areál je umístěn v místě našeho bydliště, takže všichni psi nám svěření jsou pod celodenní kontrolou. Předností našeho hotelu jsou výběhy pro psy o rozloze 900 m2, kde mají možnost celodenního volného pohybu venku.
Přidat do seznamu

Půjčovna dodávek, s.r.o.

Pujčujeme dodávky všech velikostí za ceny již od 499,- Kč
nejnižší vratná kauce pouze 5000,- Kč
Přidat do seznamu

PURLIVE, spol. s r.o.

Společnost PURLIVE spol. s r. o. se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti.
Přidat do seznamu

PV Plast spol. s r.o.

Firma PV Plast spol. s r.o. je českou společností specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování parapetních desek a vytlačování PVC profilů.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů