Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Czech-Hong Kong Business Forum

Dovolujeme si Vás pozvat na „Czech-Hong Kong Business Forum“, které se uskuteční dne 8. 6. 2018 od 9:30 (9:00 registrace) v prostorách HK ČR (Florentinum).

Akci pořádá Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Hong Kong General Chamber of Commerce (HKGCC) a Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) při příležitosti příjezdu podnikatelské delegace vedené předsedou Evropské komise HKGCC panem Stephenem Weatherseedem.

V úvodu fóra vystoupí se svým projevem prezident Hospodářské komory ČR pan Vladimír Dlouhý následovaný předsedou Evropské komise HKGCC panem Stephenem Weatherseedem a jeho slovy na úvod. Součástí programu budou vystoupení odborníků z české i hongkongské strany na témata týkající se obchodního prostředí v České republice a Hongkongu a také na téma vzájemných obchodních vztahů. V závěru akce budou mít účastníci možnost osobního setkání a případného jednání se svými protějšky z Hongkongu. Podrobnější informace o fóru jsou k dispozici v přiloženém programu.

Moderace akce se ujme ředitel Zahraničního odboru HK ČR pan Jiří Hansl, jednacím jazykem bude angličtina. Účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací na e-mailové adrese: mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 4. 6. 2018.

www.komora.cz

 

 

 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů