Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

RegistraceSpolku.cz - Ing. Robert Blažek

RegistraceSpolku.cz vám pomůže s přípravou všech dokumentů potřebných k úspěšné přeregistraci vašeho spolku na zapsaný spolek nebo se založením nového spolku. S touto administrativní činností jsme pomohli již více než 1000 spolkům. V 90 % případů připravíme veškeré podklady do 5 pracovních dní a míra vrácených žádostí k doplnění je do 10 %. Dále nabízíme zpracování dokumentace nutné pro likvidaci spolku.
Přidat do seznamu

REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská firma v oblastech:
- Systémy řízení technologických procesů
- Měření a regulace
- Silnoproud
Přidat do seznamu

REISENTHEL CS, s.r.o.

jsme malá firma zabývající se zakázkovou výrobou s důrazem na kvalitu, spolehlivost a rychlost.
Naše výrobky slouží jako reklama či propagace.
Přidat do seznamu

REMAK a.s.

Výrobce a prodejce vzduchotechnických zařízení a klimatizace, střešních, radiálních a axiálních ventilátorů; ohřívačů vzduchu, chlazení vzduchu, dveřní a vratové clony.
Přidat do seznamu

REMERX s.r.o.

Firma REMERX je tradičním výrobcem hliníkových ráfků a zapletených kol s 20-letou tradicí. Další činností firmy jsou povrchové úpravy hliníku - eloxování.
Přidat do seznamu

RENO stavební VMM s.r.o.

Firma RENO byla založena v roce 1991 jako komplexní stavební společnost s vlastní projekční a geodetickou činností.
Přidat do seznamu

RENSONA

Firma Rensona se zabývá projektováním a výstavbou interiérů a exteriérů. Provádíme komplexní stavby a dokončení hrubých staveb občanských bytových a nebytových prostor. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, renovace a modernizace bytů a domů, včetně všech prací s tím související.
Přidat do seznamu

RETIGO s.r.o.

Vznik české výrobní firmy RETIGO s. r. o. se datuje rokem 1993.Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba gastronomických zařízení pro velkokuchyně, a to zejména parních konvektomatů fungujících na bázi páry a horkého vzduchu, ve kterém lze připravovat pokrmy všemi způsoby.
Přidat do seznamu

RIM - CZ, spol. s r.o.

Návrh, vývoj a výroba kancelářských židlí,křesel,sofa, stolů a doplňků pro kancelářské a bytové interiéry.
Přidat do seznamu

Rizikové kácení Zlín

Rizikové kácení stromů
Arboristika
Výškové práce
Přidat do seznamu

Robe lighting s.r.o.

ROBE lighting s. r. o. – přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, kluby, eventy a architektonické osvětlení.
Přidat do seznamu

ROKOSPOL a.s.

Firma ROKO vznikla v roce 1992 Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Na českém trhu zastupovala zahraničního výrobce nátěrových hmot až do roku 1998, kdy se transformovala do výrobní organizace ROKOSPOL, a. s. Stala se tak výrobcem s klasickým výrobním programem produkce barev, laků pro průmysl a později i pro maloobchodní prodej. S úspěšným rozvojem vlastního výzkumu a vývoje spustila firma ROKOSPOL a.s. i výrobu stavebních hmot a chemie.

Dnes firma vyrábí ročně 2 500 tun nátěrových hmot a 4 000 tun stavebních hmot a chemie ve více jak 300 různých druzích výrobků.
Přidat do seznamu

Rokospol aviation s.r.o.

Posláním společnosti Rokospol Aviation s.r.o. je vyvíjet kvalitní a spolehlivé letouny s důrazem na konstrukční, designové a bezpečné provedení. Snaha o unikátní design, nízké provozní náklady a ergonomii nás stále posouvá vpřed.

Naši hlavní prioritou je výroba sportovního létajícího zařízení VIA UL dle typového průkazu. Dalšími produkty jsou letadla kategorie LSA pro zahraniční zákazníky a stavebnice UL, ELSA a LSA podle požadavku zákazníků.
Přidat do seznamu

Rostislav Kukla RK-EMPTIES

Sběr, jednou vypsaných tonerů a inkoustů
Přidat do seznamu

Rožnovská travní semena s.r.o.

Firma se zabývá výrobou a prodejem travních směsí na míru.
Přidat do seznamu

RT com  s.r.o.

Firma RT com s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení. Od založení firmy v roce 2000 se nám daří každoročně zlepšovat kvalitu našich výrobků a poskytovaných služeb o čemž svědčí i rostoucí počet zakázek. Pořizování nových technologií, technického vybavení a komunikačních prostředků je prvořadou položkou investičního plánu.
Tím vytváříme nové možnosti pro naše zákazníky.
Přidat do seznamu

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. patří v současnosti mezi největší výrobce ovocných destilátů na světě. Navazuje tak na více než 400letou tradici palírenství na Valašsku.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů