Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog produktu / služeb - obor Chemický a farmaceutický průmysl

Přidat do seznamu

Automatické a poloautomatické stanice

Automatizace výroby je jedním z dalších prostředků pro zvýšení efektivity a kvality výrobního procesu. Postupným automatizováním jednotlivých činnosti se ve značné míře nahrazuje lidská práce. Zajišťujeme kompletní návrh a výrobu pracovních stanic které dokáží jednotlivě skládat komponenty, provádět kontrolu přítomnosti a zároveň mohou vyhodnocovat různé faktory, které je nutné během výrobního procesu sledovat a vyhodnotit. Navrhované pracoviště pracují v automatickém nebo poloautomatickém režimu.
Přidat do seznamu

CNC obrábění a komponenty

Komplexnost požadavků našich zákazníků a jejich nároky na kvalitu zpracování si vynutila investice do 5 vosích (5AX) frézovacích obráběcích strojů s přímým odměřováním. Technické parametry těchto obráběcích strojů s pěti kontinuální řízenými osami nám dovolují vyrábět tvarově komplexně součástky do hmotnosti 2500 kg a rozměrů D900x600. Zároveň jde o vysoce produkční stroje které pracují s rychle posuvy až do 60 m / s.
Přidat do seznamu

Dvojčinné mechanické rozprašovače

Umožňuje rozprach jak při stlačení, tak při puštění ovládací páky. Více na www.kovoplastvd.4shop.cz
Přidat do seznamu

Envimagazin.cz

Nabídka mediálního prostoru pro prezentaci vaší firmy, projektu, příkladu dobré praxe z oblasti ekologie, životního prostředí, ochrany přírody, udržitelnosti, šetrného cestovního ruchu.
Přidat do seznamu

Kovové hadice

Kovové hadice flexibilní, pozinkované a nerezové
Přidat do seznamu

Výroba a opravy forem

Dostupné technologické vybavení využíváme při výrobě vstřikovacích forem pro plasty a slitiny lehkých kovů a střižných lisovacích nástrojů dle požadavků našich zákazníků. Kompletní sestava je vyrobena z požadovaných normálií (např. HASCO, Meusburger, DME, Strack, a p.). Velikost forem a nástrojů je limitována technologickými možnostmi. Maximální rozměry jsou 850 x 850 mm a váha cca 2,0 t. V procesu výroby ve značné míře využíváme i 5AX plně kontinuální frézování do hmotnosti 1.5 tuny, hloubení a řezání tvarů. Efektivitu třískového obrábění tvarových částí zvyšujeme využíváním elektrických vřeten s otáčkami do 80 000 ot / min.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů