Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog produktu / služeb - obor Zpracovatelský průmysl ostatní

Přidat do seznamu

Automatické a poloautomatické stanice

Automatizace výroby je jedním z dalších prostředků pro zvýšení efektivity a kvality výrobního procesu. Postupným automatizováním jednotlivých činnosti se ve značné míře nahrazuje lidská práce. Zajišťujeme kompletní návrh a výrobu pracovních stanic které dokáží jednotlivě skládat komponenty, provádět kontrolu přítomnosti a zároveň mohou vyhodnocovat různé faktory, které je nutné během výrobního procesu sledovat a vyhodnotit. Navrhované pracoviště pracují v automatickém nebo poloautomatickém režimu.
Přidat do seznamu

Barduck - úložný systém

Skládací krabičky Barduck umístěné na plastovém profilu, vhodné do kuchyní, koupelen, dětských pokojů a pro kutily
Přidat do seznamu

CNC obrábění a komponenty

Komplexnost požadavků našich zákazníků a jejich nároky na kvalitu zpracování si vynutila investice do 5 vosích (5AX) frézovacích obráběcích strojů s přímým odměřováním. Technické parametry těchto obráběcích strojů s pěti kontinuální řízenými osami nám dovolují vyrábět tvarově komplexně součástky do hmotnosti 2500 kg a rozměrů D900x600. Zároveň jde o vysoce produkční stroje které pracují s rychle posuvy až do 60 m / s.
Přidat do seznamu

Envimagazin.cz

Nabídka mediálního prostoru pro prezentaci vaší firmy, projektu, příkladu dobré praxe z oblasti ekologie, životního prostředí, ochrany přírody, udržitelnosti, šetrného cestovního ruchu.
Přidat do seznamu

Hadice pro sání a transport potravin

Průmyslové spirálová hadice PUR SP pro sání a transport potravin a potravinářských výrobků.
Přidat do seznamu

Kovové hadice

Kovové hadice flexibilní, pozinkované a nerezové
Přidat do seznamu

Měřící a montážní přípravky

Měřící přípravky vyrábíme v různých provedeních například jako vizuální měřicí přípravky, případně jako přípravky na vyhodnocování odchylek tvaru a polohy pomocí úchylkoměrů nebo fixační přípravky použitelné při 3D měření na CMM strojích. Samozřejmostí jsou i přípravky pro měření sil potřebných na posun ovladačů a jiných mechanických komponentů.
Přidat do seznamu

Proložka na víno z nasávané kartonáže

Ochranná proložka na víno z nasávané kartonáže. Je k dispozici proložka na 2, nebo 3 láhve. Proložka je designovaná na ochranu všech standardních typů lahví 0,7L až 1L
Přidat do seznamu

Výroba a opravy forem

Dostupné technologické vybavení využíváme při výrobě vstřikovacích forem pro plasty a slitiny lehkých kovů a střižných lisovacích nástrojů dle požadavků našich zákazníků. Kompletní sestava je vyrobena z požadovaných normálií (např. HASCO, Meusburger, DME, Strack, a p.). Velikost forem a nástrojů je limitována technologickými možnostmi. Maximální rozměry jsou 850 x 850 mm a váha cca 2,0 t. V procesu výroby ve značné míře využíváme i 5AX plně kontinuální frézování do hmotnosti 1.5 tuny, hloubení a řezání tvarů. Efektivitu třískového obrábění tvarových částí zvyšujeme využíváním elektrických vřeten s otáčkami do 80 000 ot / min.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů