Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

A + BX OKNA, s.r.o.

Výroba plastových, hliníkových oken a dveří. Komplexní dodávky včetně montáže, demontáže, zednických prací, ekologické likvidace, parapetů, žaluzií, sítí.
Dodávka střešních oken, garážových vrat.
Pobočky Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Brno, Hradec Králové, Přerov, Prostějov, Hustopeče, Praha. Výrobní závod Křenovice u Kojetína.
Přidat do seznamu

A.R.Technik spol. s r.o.

Společnost A.R.Technik spol. s r.o. byla založen v únoru 1992 jako obchodně-inženýrsko–dodavatelská firma. Poskytujeme komplexní služby v oboru techniky budov, automatizace průmyslových technologií, kontrolní a bezpečnostní systémy. Zpracováváme komplexní řešení pro výrobní a obchodní firmy.
Přidat do seznamu

AB ELPO spol. s r.o.

Firma AB ELPO spol. s r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou desek, dlažeb a tvarových výrobků z pryžových drtí pojenými polyuretanovým pojivy. Dále se zabývá výrobou antivibračních, odhlučňovacích a protihlukových systémů. Naším nejnovějším výrobkem jsou pryžové kanálové vpustě a mříže.
Přidat do seznamu

ADA Zlín, s. r. o.

Výroba polyetylenových a laminátových tub pro kosmetiku, farmacii a potravinářský průmysl. Potisk laminátové fólie.
Přidat do seznamu

Administrátoři.cz s.r.o.

Společnost Administrátoři.cz s.r.o. vnikla po dlouholetém působění na trhu transformací z fyzické osoby. Zaměřuje se na kompletní správu a servis počítačových sítí pro malé a střední podniky a přináší výhody a technologie používané pro velké oraganizace pro tyto malé a střední podniky.
Přidat do seznamu

AGD PRINT s.r.o.

Ve své činnosti se specializujeme na výrobu technických štítků (popisné, identifikační, ozdobné a na reklamní cedule, etikety a samolepky). Dodáváme řadě význačných podniků v celé České republice a zahraničí. Zhotovujeme také drobné i jednokusové zakázky - například pro firmy zabývající se generálními opravami strojů a zařízení. V roce 2000 jsme byli certifikováni v souladu s ISO 9001 pro vývoj, výrobu a prodej identifikačních technických štítků a samolepek. Samozřejmostí je vysoká kvalita, přesnost, spolehlivost, rychlost, příznivé ceny a poradenská činnost.
Přidat do seznamu

Agentura CzechTrade

Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade je:
• příspěvkovou organizací ministerstva průmyslu a obchodu,
• pevnou součástí státního systému podpory exportu,
• již 15 let partnerem českých firem nejen při vstupu, ale i jejich dalším působení na zahraničních trzích.
Přidat do seznamu

agriFERM s.r.o.

Mladá dynamická firma zabývající se výzkumem a vývojem bioplynových stanic. Nabízíme vlastní systém malých kompaktních bioplynových stanic až po velké několika megawatové celky.
Přidat do seznamu

AGROL spol. s r.o.

Soukromá firma zaměřená na kovovýrobu, zámečnické, svářecké práce. Zakázková výroba pro domácí a zahraniční partnery.
Přidat do seznamu

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

Zpracování plechů: CNC vysekávací lis 30t do tl. 3mm, CNC ohraňovací lis 100t do tl. 3mm a délky 2,5m, válcovací linka pro otevřené profily do tl. 2,5mm a délky 6m, výstředníkové lisy LEN 10, 40 a 63t, výroba vinohradnických a oplocenkových sloupků, skladování a prodej průmyslových hnojiv
Přidat do seznamu

AION CS, s.r.o.

Firma se zabývá vývojem softwaru na zakázku.
Přidat do seznamu

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft Industries, a.s. je největší český výrobce civilní letecké techniky, navazující na dlouhou tradici letecké výroby společnosti LET Kunovice. Hlavním aktuálním produktem společnosti jsou malé dopravní letouny L 410, které jsou proslulé svou spolehlivostí a ekonomickým provozem po celém světě.
Přidat do seznamu

ALMONTA

ZPRACOVÁVÁME A DODÁVÁME VELKOPLOŠNÉ FASÁDNÍ OBKLADY ALUCOBOND. FASÁDNÍ OBKLADY DODÁVÁME Z RŮZNÝCH PLECHOVÝCH MATERIÁLŮ JAKO MEĎ, HLINÍK, TITANOZINEK A OCEL, VŠE V PŘÍRODNÍM NEBO BAREVNÉM PROVEDENÍ DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA.
DALE DODÁVÁME OCELOVÉ STROPNÍ PODHLEDY A SLUNOLAMY.
Přidat do seznamu

ALTECH, spol. s r.o.

ALTECH, spol. s r.o. se za 20 let své existence stal se svými 160 zaměstnanci největším českým výrobcem schodišťových plošin pro imobilní osoby a zařadil se mezi 3 nejvýznamnější evropské firmy v oboru. Přitom z převážné většiny své výrobky dnes exportuje do mnoha zemí všech kontinentů.
Přidat do seznamu

Amarost s.r.o.

Ruční výroba matrací s dlouhou životností, celo bukových roštů, dubových postelí s jedničkového dřeva, kontinentálních masivních lůžek.
Přidat do seznamu

ANIENT s.r.o.

Výstavba hrubých staveb, staveb na klíč
Přidat do seznamu

Antonín Padrnos TOOLSCZ

Prodej nástrojů na ohraňovací lisy.
Přidat do seznamu

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.

APEX DYNAMICS CZECH je exkluzivním dodavatelem precizních planetových a spirálových převodovek globálního výrobce APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneři oceňují naši širokou produktovou řadu, kvalitu, odbornost a rychlost dodávek. Naše produkty patří mezi nejlepší převodovky ve své třídě. Vizí společnosti APEX je být globálním lídrem ve výrobě převodovek. Naše celosvětová síť odborníků nabízí vždy individuální řešení zákaznického požadavku. Jsme specialisti v oboru precizních reduktorů.
Přidat do seznamu

Aquarex WATERPROFIT s.r.o.

Pečujeme o vodu ještě předtím, než vstoupí do výroby. Zajišťujeme její úpravu v průběhu celého procesu. Staráme se o čištění a recyklaci vody. V každé fázi výrobním firmám díky našemu know-how a vysoce kvalitním technologiím dokážeme ušetřit statisíce ročně, někdy i měsíčně.
Vodu upravujeme napříč všemi odvětvími průmyslu. Tam, kde je součástí výrobního procesu (například v chemickém průmyslu, energetice, elekrotechnickém průmyslu, kovoobrábění nebo výrobě z plastů), a na místech, kde se bez ní lidé přirozeně neobejdou (v aquaparcích, hotelech a restauracích).
Realizujeme podrobnou analýzu vodního hospodářství firmy, projektujeme konkrétní řešení, dodáváme veškeré technologie a zajišťujeme následný servis i plán dalšího rozvoje.
Jsme ryze česká, rozrůstající se rodinná firma, která si uvědomuje, že hospodaření s vodou má strategický význam.
Přidat do seznamu

ARET- Stav s.r.o.

Podnikáme v oboru stavebnictví a služeb.Zaměření na protlaky pod komunikací,vod.toky,budovani a železnicí.Provádění staveb jejich změn a odsranování. Firma se zabbýva touto činností od roku 1994 .
Přidat do seznamu

AS-INTEGRATED s.r.o.

Společnost AS-INTEGRATED – partner pro komplexní automatizaci v průmyslu. Vývoj a dodávka automatizovaných systémů, rozváděčů, vizualizace výroby. Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení v průmyslu. Zpracování projekční dokumentace, projekční práce v oblastech elektro, TZB, měření a regulace.
Přidat do seznamu

Asociace DICE - Development Initiatives for a Common Europe, z. s.

Asociace DICE - Development Initiatives for a Common Europe, z. s. je zřízena za účelem podpory vzdělávání, mobility, dialogu a aktivního občanství mládeže zejména ve Zlínském kraji. Spolek si klade za cíl vytvořit mladým lidem platformu pro seberozvoj a seberealizaci.
Přidat do seznamu

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Vývoj, konstrukce, výroba a obchod v oblasti gumárenského průmyslu.
Přidat do seznamu

ATES spol. s r.o.

Firma s 20 letou zkušenosti s automatizací výroby a skladováním v různých průmyslových odvětvích.
Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

Austin Detonator s.r.o.

Austin Detonator s.r.o. zahájil svou činnost 1.1.1999 odkoupením výroby rozbušek a je součástí korporace Austin Powder Company, Cleveland, Ohio, USA. Jsme výrazně proexportně orientovaná firma, vyvážíme přibližně do 35 zemí čtyř světových kontinentů.
Přidat do seznamu

AutoCont CZ a.s.

AutoCont je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí již 20 let. K rychlému rozvoji v prvních 10ti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě v České republice a na Slovensku.

V druhém desetiletí své existence se AutoCont zaměřil na vybudování specializovaných divizí a postupně se propracoval mezi nejvýznamnější firmy i v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy, to vše přispělo k tomu, že je AutoCont v současné době nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice.

Práci s jednotlivými zákaznickými segmenty věnuje AutoCont velkou pozornost. ICT potřeby jednotlivých skupin zákazníků jsou různé, rovněž tak různé jsou realizační a provozní postupy. AutoCont tomu proto pečlivě přizpůsobuje i svoji vnitřní strukturu. V současné době se AutoCont zaměřuje výhradně na zákazníky z řad firem a organizací. Tradiční je silná pozice AutoContu v oblasti středně velkých komerčních firem a v segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. V poslední době se rovněž rozvíjejí aktivity zaměřené na centralizovaný prodej pro malé firmy a organizace.

Ve všech segmentech bez rozdílu se však AutoCont snaží navázat dlouhodobé vztahy, založené na vysoké míře vzájemné důvěry.

AutoCont zaměstnává v současné době v České a Slovenské republice téměř 800 pracovníků, z nichž skoro 70 % pracuje v oblasti poskytování služeb. AutoCont systematicky zvyšuje odbornou úroveň svých lidí, čehož důkazem jsou získané osobní i firemní certifikace převážně na nejvyšší možné úrovni.

Společnost AutoCont tradičně věnuje část svých prostředků na charitativní účely ve prospěch dětských domovů a handicapovaných spoluobčanů. V této oblasti spolupracuje např. s Nadací Terezy Maxové, Kontem bariéry a mnoha dalšími. Za významnou podporu české kultury lze jistě považovat dlouholeté partnerství s Národním divadlem v Praze. V roce 2010 podporuje AutoCont také vznik nového českého filmu Lidice.
Přidat do seznamu

AutoDaily - Autopůjčovna Zlín

Půjčovna dodávek a osobních vozidel v centru Zlína!
Naše autopůjčovna Vám nabídne jak krátkodobé, tak i dlouhodobé pronájmy našich spolehlivých vozů.
Přidat do seznamu

AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.

Profesionální péče o vaše vozidlo - ŠKODA, VW, AUDI, SEAT a další značky
Provádíme opravy vozidel Škoda, Volkswagen a Seat. Dále opravujeme značky jako Citroen, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Toyota a dalších značek dle dohody. Při opravách používáme originální nebo kvalitativně stejné díly od renomovaných výrobců.
Přidat do seznamu

Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products je strojírenská firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních skladovacích palet a systémů.
Avex patří k největším světovým výrobcům kovových palet pro skladové systémy průmyslových a logistických společností.

Sídlo a výrobní prostory firmy se nachází v Otrokovicích v průmyslovém areálu TOMA a v současné době zaměstnává přes 300 vlastních a externích zaměstnanců.
Zajištění vysoké kvality výrobků a minimalizaci negativních vlivů výroby na životní prostředí pokládá vedení firmy za důležité pro udržení konkurenceschopnosti na zahraničních trzích.

Společnost vyváží přes 97% své produkce. Své výrobky vyváží do více než 90 zemí v Africe, Americe, Asii, Austrálii a v Evropě.

Roční obrat v roce 2015 činil více než 600 mil. Kč. Firma má vlastní výrobní plochu 20 000m2
Přidat do seznamu

AXINFO, s.r.o.

Online velkoobchod s pracovním oblečením, botami a ochrannými pracovními pomůckami.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů