Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Jako výrobci regálů, regálových systémů a skladovací techniky společnost KREDIT na trhu úspěšně působí od roku 1992. V průběhu let se z firmy regionálního významu stala dynamicky se rozvíjející výrobně-obchodní společností s evropskou působností. V současné době patří k předním evropským výrobcům skladových technologií. Společnost má vlastní výrobní prostory v malé vesničce Slavkov u Uherského Hradiště.
Přidat do seznamu

Obzor, výrobní družstvo Zlín

Vyrábíme domovní vypínače a zásuvky, vačkové spínače a další drobné elektromechanické výrobky. Jsme významným výrobcem a dodavatelem plastových výlisků pro automobilový průmysl.
Zajišťujeme vývoj, konstrukci, výrobu forem, nástrojů a jednoúčelových zařízení. Provádíme lisování plastů, kovolisování, kovoobrábění, soustružení, předvýrobní operace, montáž výrobků, výsek těsnění. Vyrábíme ve stovkách kooperacích na zakázku. Lisujeme dávkovače léků, které dodáváme do zdravotnictví.
Přidat do seznamu

OLDŘICH HABROVANSKÝ

Naše společnost se zabývá prodejem detektorů kovů a jejich příslušenství. Společnost Moravia Detect je pobočkou renomované firmy Lovec pokladů, která má s prodejem detektorů mnohaleté zkušenosti a hlavně nesčetně mnoho spokojených zákazníků. Sami aktivně hledáme mnoho let a naše znalosti, které jsme získali, rádi předáme svým zákazníkům. Máme samozřejmě zkušenosti jak s klasickými detektory VLF různých značek, tak i s pulzními detektory. Neznámou pro nás není ani hledání ve vodách, jak místních sladkých, tak i v moři. Našim budoucím zákazníkům jsme plně k dispozici a ochotně pomůžemě, či poradíme s výběrem detektoru.
Přidat do seznamu

Ondřej Koutek

Jako firma zajišťující arboristické práce působíme ve Zlínském kraji od roku 2013.
Přidat do seznamu

Ondřej Tlašek

Stavba a oprava píšťalových varhan,
výroba varhanních dílů.
Přidat do seznamu

Otevřito.cz

Otevřito.cz okamžitě rozpozná typ souboru a vybere vhodné řešení, jak zobrazit jeho obsah přímo v internetovém prohlížeči. Nabízí rychlé řešení, jak jednoduše převést soubor do zvoleného formátu.
Přidat do seznamu

Ovocné sady Vilímek, s.r.o.

produkce ovoce ze sadů s integrovanou ochranou
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů