Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

D PLAST-EFTEC a.s.

D PLAST-EFTEC je dceřinnou firmou D PLAST a EFTEC s orientací na dodávky pro automobilovou, autobusovou a nákladní prvovýrobu. D PLAST-EFTEC působí v celé střední a východní Evropě. Vlastní výrobní závody máme v České republice, Rusku a Rumunsku.
Přidat do seznamu

DAF INNOVA s.r.o.

Firmu DAF INNOVA s.r.o. byla založena v roce 2004 transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba - podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA. Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov - kostelů a far - valašského regionu i v jiných částech republiky.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení a tlakových nádob.

Je také servisním střediskem různých značek plynových kotlů a dalších spotřebičů. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž, revize a čištění plynových kotlů a plynových spotřebičů. Specializujeme se na značky Immergass, Vaillant, VERNER, Thermona - Therm, ATMOS, Dakon, Buderus, Protherm, Viessmann, BRÖTJE a ERATO.

V roce 2012 má firma 14 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

V roce 2012 byla firma certifikována systémem kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Firma má nyní kancelář ve Vsetíně.
Přidat do seznamu

Daniel Gregůrek

Firma DG STUDIO tvoří webové stránky, e-shopy, informační systémy, grafické návrhy, zpracování tisku.
Přidat do seznamu

David Kefer

Jsme skupina zkušených řemeslníků a nabízíme zednické práce - především rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader a mnohé další...

Přijímáme zakázky - s námi nebudete muset dlouho čekat na nástup na stavbu a započetí prací!

Nabízíme solidní jednání, kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny!
Přidat do seznamu

David Řepa

Firma Kamenné obklady ŘEPA se specializuje na prodej kamenných obkladů a cihlových obkladů. Jedná se o dokonalé imitace přírodního kamene aplikované na zeď. Tyto obklady lze použít v interiéru, ale také v exteriéru. Například jako fasádní obklad. Navštivte nás - www.obkladyrepa.cz
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

DEKOR, spol. s r.o.

Společnost DEKOR během 21 let své činnosti získala vedoucí postavení na trhu POP stojanů a in-store komunikace jak v České republice, tak i v zahraničí.
Nabízí komplexní servis v oblasti podlinkové marketingové komunikace (POP stojany, shop-in-shop systémy, světelná reklama).
Přidat do seznamu

DiaStyle Reality

Chcete prodat svou nemovitost? Nebo zvažujete pronájem?

Sháníte nemovitost ke koupi či k pronájmu?

Je Vaše nemovitost zatížena exekucí či dražbou se kterými si nevíte rady?

Potřebujete okamžitou hotovost v hodnotě odpovídající prodávané nemovitosti?

Náš team zkušených a odborných makléřů je připraven Vám poradit či pomoci! Bez velkých provizí a zbytečných papírů! Konzultace a jakkékoliv poradenství Vám nabízíme zdarma!

Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!mějte pohodu!
odhoďte starosti za hlavu!netrapte se zbytečnými otázkami!
nechte se rozmazlovat!
Na setkání s Vámi se těší tým zkušených realitních makléřů DiaStyle Reality.

Vaši profesionální průvodci světem realit.
NAŠE SLUŽBY:


-Nafocení nemovitosti

-Inzerce nemovitosti

-Právní služby

-Finanční služby

-Poprodejní služby

- Výkupy nemovitostí

- Vyplacení exekucí

- Výkupy orné půdy

- Výkupy lesů
Přidat do seznamu

Dinel, s.r.o.

Tradiční český výrobce elektronických systémů pro měření výšky hladiny kapalných a sypkých materiálů.
Přidat do seznamu

Doggie-shop.cz

Doggie-shop.cz je internetový obchod s módou a doplňky pro psy. Soustředíme se na malá a střední plemena pejsků a vybíráme pro ně kvalitní a funkční oblečení.
Přidat do seznamu

DP Clean s.r.o.

DP Clean zajišťuje úklidy
obchodních domů, firem,
průmyslových budov,
skladovacích prostor,
administrativních budov, škol,
společných prostor.
Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, proto v nás klienti vkládají plnou důvěru a opakovaně využívají našich služeb.
Přidat do seznamu

Dřevo po ČR - Míšek

Palivové drevo po celé ČR
Přidat do seznamu

DSCredit s.r.o.

Nebankovní půjčka bez registru a poplatku předem. Jasné smluvní ujednání. Vyřízení kompletně On-line. Peníze u Vás již za 15 minut! Žádejte On-line na www.pujckaliska.cz
Přidat do seznamu

DuPont Moravia, spol. s r.o.

Společnost (původně RETRIM – CZ, spol. s r.o., k přejmenování došlo v lednu 2011) působí na českém trhu již od roku 1993 jako výrobce bezpečnostních fólií do skel pro automobilový a stavební průmysl. Od roku 2004 je součástí amerického chemického koncernu DuPont.
Přidat do seznamu

Dura-Line CT, s.r.o.

Rok založení 1993, vývozní teritoria - země EU a mimo EU, obchodní značka SILICORE.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů