Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

m-tec CZ, s.r.o.

Firma m-tec již více než 20 let vyrábí pro své zákazníky strojní a technologická zařízení pro kompletní výrobu a logistiku sypkých materiálů a směsí.

Vyrábíme zařízení pro skladování, dopravu, dávkování, vážení, míchání a expedici jakékoliv sypké materiály různé zrnitosti v podmínkách od běžných prostředí až po extrémní podmínky z hlediska teploty či výbušnosti.
Přidat do seznamu

MAGSY, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem magnetů a magnetických separátorů. Vyrábíme magnetické separátory dle požadavků zákazníka. Prodej magnetických fólií a magnetů pro strojírenský, potravinářský a recyklační průmysl.
Přidat do seznamu

Marek Vojkovský - svatební fotograf

Jsem nejen svatební fotograf ze Zlína. Kromě vyprávění Vašich svatebních příběhů se věnuji například také portrétní, rodinné, těhotenské a newborn fotografii.
Přidat do seznamu

Martin Sladký

Jsme stavební a prodejní firma. Garantujeme vysokou kvalitu práce i sortimentu. Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby, prodej a montáž vybavení domů - krby a krbová kamna, návrh a pokládka plovoucích podlah - laminátové, dřevěné i masivní podlahy, interiérové dveře, kuchyně na míru, koupelny, veškerý nábytek na zakázku - sedací soupravy a nábytek prestižních výrobců. Vlastní návrh a výroba vestavěných skříní. Nabízíme také návrhy bytových interiérů.
Přidat do seznamu

MATEICIUC a.s.

Výroba plastových výrobků vytlačováním a vstřikováním.
Přidat do seznamu

MATUL s.r.o.

Jsme pružná a dynamická firma zabývající se zakázkovou a sériovou výrobou dřevěných obalů a palet. Naše obaly splňují veškeré požadavky pro export do zámoří. Vyrábíme podle výkresové dokumentace, není-li dokumentace k dispozici, ve spojení s našimi zkušenostmi dokážeme realizovat přímo Vaše představy.
Přidat do seznamu

MCR Technology s.r.o.

Společnost založena v roce 1993 německou firmou Mayer7&Cie. V roce 2011 koupila firmu švýcarská společnost First Montana Capital AG a stala se 100% vlastníkem.
MCR Technology se nadále věnuje přesnému opracování kovů na CNC strojích, především karuselech, frézovacích centrech a soustružnických centrech.
60 % produkce směřuje do Německa a Švédska.
Roční obrat 40 mil CZK.
Společnost je certifikována dle ISO 2000 a IQ Net.
Kontrola kvality na 3D přístroji
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MEDETRON s.r.o.

Firma MEDETRON s.r.o., Zlín, vznikla v roce 1992 jako výrobce moderní měřicí techniky pro zdravotnictví.
Přidat do seznamu

MEDIA MIX, s.r.o.

Zpracování polyuretanových systémů litím do forem (PUR) - výroba tvarových polyuretanových dílů vypěňováním ve formách s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví.
Přidat do seznamu

MEDIAP, spol. s r.o.

Smluvní farmaceutická výroba pevné lékové formy za podmínek GMP, farmaceutická logistika včetně skladování a dopravy léčiv do zení východní Evropy, výroba, skladování a distribuce potravinových doplňků, výroba humanitárních a potravinových balíčků, včetně potravinových dávek pro potřeby vojsk NATO.
Přidat do seznamu

MEDITES PHARMA, spol. s r.o.

Společnost byla založená v roce 1992. Jejím základním výrobním programem je od počátku výroba koncentrátů pro hemodialyzační léčbu. Je ryze českou společností.
Přidat do seznamu

MEGAT - výroba z plastů Zlín spol. s r.o.

Výroba z plastů technologií vytlačováním
Přidat do seznamu

Meros, spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1991 jako kalibrační laboratoř.
Přidat do seznamu

MESIT aerospace, s.r.o.

Vývoj a výroba leteckých systémů, přístrojů pro dopravní prostředky a komunikačního zařízení pro vojenská vozidla.
Přidat do seznamu

MESIT holding a.a.

MESIT holding a. s. představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace.
Přidat do seznamu

Mesit PCB spol. s r.o.

Výrobce desek plošných spojů
Přidat do seznamu

MESIT povrchové ochrany, spol. s r.o.

Firma provádí povrchové ochrany kovových výrobků chemickým a galvanickým pokovením, a mokrým lakováním. Galvanické vrstvy jsou měřeny technologií X-ray. Nabízíme široké portfolio technologií povrchových ochran a technologické know-how na vysoké úrovni.
Přidat do seznamu

MESIT ronex,spol. s r.o.

Firma MESIT ronex se zabývá zakázkovým CNC obráběním technologií frézování, soustružení a broušení. Je také výrobcem ozubených kol malých modulů a je schopna provádět jednoduché montážní práce. Disponuje moderními automatizovanými výrobními a kontrolními technologiemi. Samozřejmostí je také příprava výroby pomocí CAD/CAM aplikací. Zpracovává různé druhy materiálů jako např.: slitiny hliníku a mědi, plasty, nerez ocel, titan atd.
Přidat do seznamu

Mevi-CZ s.r.o.

Strojírenská firma zabývající se dodávkou strojních součástí a montážních sestav dle požadavků zákazníka.
Přidat do seznamu

MIBO SCOOTERS s.r.o.

Výroba a prodej profi koloběžek pro sport, turistiku, půjčovny a průmysl. Záruka 5let.
Přidat do seznamu

Micha Čapoun

Nabízím komplexní služby v oblasti inženýringu staveb:
- zajištění projektů, stavebních povolení, kolaudací
- výběr nejvýhodnějších dodavatelů, materiálů
- kontrola realizace vaší stavby, fakturace
- posouzení nákladů rekonstrukcí, postupů
- vedení staveb prováděných svépomocí
- technický dozor investora
Přidat do seznamu

Mionet.cz - webové studio

Vytváříme webové stránky a internetové obchody na míru. Vyvíjíme vlastní redakční systém pro jednoduchou správu webu i e-shopu.

Spolupracujeme s klienty ze Zlínského kraje, ale i celé ČR.
Přidat do seznamu

Miroslav Kašík

Zabýváme se truhlářskou výrobou z masivního dřeva. Poskytneme kompletní vybavení pro domácnosti, hotely i kanceláře od návrhu po montáž. Ze stavebního truhlářství Vám můžeme nabídnout zhotovení dveří včetně zárubní, schodišť, pergol, zahradních truhlíků a dřevěných doplňků. Zařízení vyrobíme dle Vašich představ, případně navrhneme nábytek na míru.
Přidat do seznamu

Mistome, s.r.o.

Mistome.cz je webový portál, který spojuje lidi prodávající zážitky, které nemohou využít s těmi, kdo je chtějí koupit se slevou.
Přidat do seznamu

MITAS a.s.

Společnost MITAS a.s. ze skupiny ČGS a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. Mitas dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. Mitas vlastní tři výrobní závody v České republice a jeden v Srbsku a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.
Přidat do seznamu

MKCredit

Poskytujeme nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, se zástavou nemovitosti, i bez zástavy a on-line půjčky. Inzerce půjček zdarma. Inzerce bez registru. Nebankovní půjčka pro problémové klienty. Bez poplatku. Půjčky po celé Praze a ČR.Vše z pohodlí domova o online nikam nemusíte se smlouvu za Vámi přijedeme na Naše náklady.
Přidat do seznamu

MONET+, a. s.

Specialista na systémy s čipovými kartami, systémy bezpečné elektronické komunikace, systémy pro zpracovávání elektronických transakcí, výrobu karet apod.
Přidat do seznamu

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO spol.s.r.o. je společnost s 20-letou tradicí a zkušenostmi v oblasti kovovýroby a montáže ocelových konstrukcí. Nabízí kvalitní a spolehlivé výrobky a služby. Montované haly slouží jako průmyslové objekty pro výrobu, obchod, sportovní vyžití či zemedělské uskladnění komodit. Haly jsou opláštěné nejkvalitnějšími českými sendvičovými panely. Garance na všechny haly je 5 let.
Přidat do seznamu

MONTEMA,spol. s r.o.

MONTEMA, spol. s r.o. ze Zlínského kraje realizuje
montáž a demontáž ocelových konstrukcí, technologických celků,výrobních linek. Zajišťuje stěhování strojů a tehcnologických zařízení do 25 tun.
Přidat do seznamu

Moravské přístroje a.s.

Moravské přístroje jsou technologickou společností, zaměřenou na vývoj pokročilých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení.
Přidat do seznamu

MRB Sazovice, spol. s r.o.

Jde o ryze českou výrobní společnost, která vznikla v roce 1990. Postupně se rozšiřovala svoji činnost zakázkové výroby pro strojírenský průmysl. Součástí firmy je i výroba bezpečnostních, plechových a protipožárních dveří, moderní prášková lakovna.
MRB Sazovice s.r.o. provozuje i sportovně-rekreační centrum v Sazovicích.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů