Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

FARE, spol. s r.o.

Firma FARE, spol. s r.o. byla založena v roce 1991.
Zabývá se výrobou dětské, dámské a pánské obuvi v celoročním, letním i zimním provedení. Speciálním segmentem je výroba trekingové obuvi a dětských přezůvek. Důraz je kladen na kvalitu a zdravotní nezávadnost.
Přidat do seznamu

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. patří mezi významné evropské zpracovatele plastů (PVC, PE, PP a PET) a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu v ČR a ve střední Evropě. Více jak 75% produkce směřovalo na zahraniční trhy – prodává své výrobky do 50 zemí světa. Fatra provozuje moderní technologie na zpracování plastů ve výrobních centrech v Napajedlích a Chropyni. Fatra, a.s. nabízí špičkové produkty a specializovaná zákaznická řešení, která zahrnují nejen výrobu, ale i vývojové aktivity a poradenské služby.
Přidat do seznamu

FENOZA s.r.o.

Specializujeme se na technologie dělení kovů. Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy, a také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Celkový poradenský servis k dělení různých norem ocelí, včetně zátěžových testů na pilách Everising pro daný materiál.

Jsme výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

Jsme také výhradní dodavatel pro značku AGP profi nářadí, máme v nabídce kovoobráběcí stroje, dřevoobrávěcí stroje i stavební nářadí. Více na www.agp-naradi.cz
Přidat do seznamu

FIMES a. s.

FIMES a.s. (založena v roce 1993) se specializuje na výrobu tenkostěnných přesných hliníkových odlitků zvláště pro letecký, optický a obranný průmysl. Druhým hlavním segmentem činnosti je výroba nástrojů pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů především pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

Finanční služby online

Web umožňující vyřídit široké spektrum finančních produktů kompletně online z pohodlí vašeho domova nebo z mobilu. Je možné velmi rychle zažádat o bankovní úvěry, nebankovní půjčky, aukční financování, bankovní účty, konsolidace a další finanční produkty nebo služby. Dále je na webu k dispozici zajímavý obsah, kde se uživatel může dočíst více o digitalizaci úvěrového řetězce, fintech segmentu, inovacích ve finančním sektoru a další informace.
Zákaznická podpora na tel čísle a Facebooku.
Přidat do seznamu

Florea Holland s.r.o.

Doručování květin po celé ČR. Rozvoz květin vlastními chlazenými vozy můžete sledovat online. Jsme certifikovaný ověřený eshop Heureka. Záruka na dodané řezané květiny s garancí vrácení peněz.
Přidat do seznamu

Flow tech, s.r.o.

Nástrojárna s dlouholetou tradicí, zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou: upínací přípravky, lisovací nástroje, kontrolní přípravky, jednoúčelové stroje a zařízení, strojní díly.
Přidat do seznamu

FORESTA SG, a.s.

Akciová společnost Foresta SG, a. s. byla založena v roce 1995. Sídlo společnosti je ve Vsetíně. V Halenkově je situováno geodetické středisko. Společnost má na Slovensku dceřinnou společnost: Foresta SK.
Přidat do seznamu

FORM s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 a navazuje na již dříve zavedenou výrobu sklolaminátových výrobků a termoplastů. FORM s.r.o. sídlí ve Zlínském kraji, v blízkosti hranic se Slovenskou republikou. Administrativní budova je umístěna v Horní Lidči a samotná výroba probíhá v nedaleké obci Střelná.
Přidat do seznamu

FORMIKA, s.r.o.

Společnost Formika, s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se výhradně výrobou přesných technických dílů z plastů technologií vstřikování. Od roku 2003 společnost působí ve vlastních výrobních i administrativních prostorech, vybudovaných na „zelené louce“.
Společnost Formika, s.r.o. je ryze česká, stabilizovaná společnost (bez zahraniční spoluúčasti) s pevným místem na trhu, s možností rychlé reakce a flexibilních změn. Procesem trvalého zlepšování společnost naplňuje stále rostoucí požadavky zákazníků a uspokojuje jejich současné i budoucí potřeby. Díky této strategii se společnost vypracovala na pozici spolehlivého dodavatele pro řadu významných zákazníků z oblasti automobilového, elektronického, zbrojního i spotřebního průmyslu.
Cílem společnosti je „SPOKOJENÝ A VRACEJÍCÍ SE ZÁKAZNÍK“.
Přidat do seznamu

Forschner PTZ, spol. s r.o.

Strojírenská firma, výroba kovových součástek pro automobilový průmysl na 6-ti vřetenových automatech.
Přidat do seznamu

Frema, s.r.o.

Firma s dlouholetou výrobní tradicí, nástupce strojírenského podniku, založeného v roce 1903 J.A. Baťou.
Výrobní aktivity, původně orientované na obuvnický průmysl, jsou v současné době zaměřeny na výrobu technických forem pro automobilový a plastikářský průmysl.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů