Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Hamé s. r. o.

HAMÉ s.r.o. je přední českou potravinářskou firmou zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

Hana Vrbová

Firma byla založena v roce 2014 se zaměřením na internetový prodej kvalitních šperků a bižuterie široké veřejnosti v České republice . Naším cílem je nabídnout klientům velký sortiment zboží za rozumné ceny. Náš sortiment zahrnuje především náramky, hodinky, náhrdelníky a náušnice. Nabídku tvoří šperky z bižuterie v různých tvarech a barvách, které si získají vaší pozornost.
Naše firma nabízí potěšení z nákupu a radost z pořízeného zboží, které odráží osobnost každého zákazníka. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte. Přejeme příjemné nakupování.
Přidat do seznamu

Hanhart Morkovice s.r.o.

Společnost Hanhart Morkovice působící na trhu od roku 1958 a zabývá se výrobou pro automobilový, strojírenský a elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

HCV group a.s.

Česká společnost HCV group a.s. působí na trhu od roku 1992. Trvale spolupracuje se svými zákazníky na profesionálních řešeních jejich požadavků ve všech oblastech své činnosti.
Přidat do seznamu

HIXON Blinds s.r.o.

Dodáváme kvalitní českou stínicí techniku koncovým uživatelům a firmám. Naši zákazníci mají k dispozici velký výběr výrobků, jejich barev a provedení za příznivé ceny a krátkou dodací lhůtou. V našem prtfoliu jsou vnitřní horizontální hliníkové nebo dřevěné žaluzie, vertikální žaluzie, látkové rolety (včetně provedení den a noc), plisé, posuvné japonské stěny, sítě proti hmyzu do oken i dveří. Můžeme nabídnou v současné době stále více populární venkovní žaluzie i předokenní rolety, markýzy a garážová vrata. Více informací o nabízených výrobcích naleznete na našich stránkách www.hixon.cz
Přidat do seznamu

HOBAS CZ spol. s r. o.

Firma HOBAS je úspěšnou mezinárodní společností a hlavní dodavatel sklolaminátových trubních systémů. Více než 50 let HOBAS vyrábí a dodává na trh odstředivě lité sklolaminátové potrubí HOBAS® CC-GRP, vhodné pro různé aplikace např. vedení pitné a odpadní vody, vodní přivaděče, zavlažovací anebo odvodňovací systémy. Zároveň disponuje vyspělou výrobní technologií a manažerským know-how.
Přidat do seznamu

HSoft group s.r.o.

výroba průmyslové elektroniky
osazování plošných spojů
výroba led osvětelní indoor
výroba led osvětlení outdoor
výroba led osvětlení street lighting
Přidat do seznamu

HYDRAULICS s.r.o.

Nosným výrobním programem firmy HYDRAULICS s.r.o. je výroba a servis přímočarých hydromotorů – hydraulických válců a prodej hutního materiálu se specializací na přesné trubky a chromované tyče.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů