Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Nábytek Kunovice

Nábytek Kunovice - Prodejna nábytku, kde si můžete vše přímo vyzkoušet. Nabízíme sedací soupravy, kožená křesla, rozkládací i rohové sedací soupravy, kožené sedací soupravy, válendy, postele, postele z masivu, kvalitní šatní skříně, matrace a rošty, dětské pokoje, studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, konferenční stolky a bohatý sortiment nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Prodej a rozvoz nábytku Uherské Hradiště, Kunovice, Otrokovice, Kyjov, Veselí nad Moravou, Zlín.
Přidat do seznamu

nábytex BYTEX HOME - Richard Minich

Firma zabývající se kompletní realizací interiéru.
Prodejny:
Zlín - Prodejní Pasáž Terno přízemí -
Adresa
třída Tomáše Bati 398
Prodejní Pasáž Terno
Zlín
763 02

Valašsko Klobouky
Adresa
Cyrilometodějská 505
naproti PENY MARKET
Valašské Klobouky
766 01
Přidat do seznamu

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Navláčil stavební firma Vám nabízí realizaci převážně podnikatelských objektů - od rekonstrukcí průmyslových objektů až po kompletní realizaci nových podnikatelských staveb tzv. "na zelené louce".
Přidat do seznamu

ND agentura s.r.o.

Spolehlivý a profesionální partner v oblasti dotací z evropských a národních zdrojů. Jsme specialisté na získávání dotací pro obce a firmy. Zástupci veřejné správy a podnikatelé u nás najdou komplexní nabídku služeb a garanci kvalitně odvedené práce. Nabízíme zpracování žádostí o dotace, administraci projektů a realizaci výběrových řízení.
Chcete získat dotaci? Kontaktujte nás! Můžete pouze získat.
Přidat do seznamu

Nero Trade s.r.o.

Výroba, prodej, pronájem, provoz jukeboxů mp3 (nástěnný i stojanový jukebox) včetně karaoke a videa. Prodáváme, pronajímáme a provozujeme stolní fotbal, vzdušný hokej, basketbal, šipky, boxery, kulečníky, simulátory, jackpoty, výherní hrací automaty, IVT, videoloterijní terminály a jinou zábavní techniku. Nabízíme hudební ozvučení provozovny. Zřizujeme herny a kasina. Zajišťujeme servis, bazar. Moderní jukeboxy v různých provedeních. Jukebox na splátky.
Přidat do seznamu

Nitara s.r.o.

Zakázková strojní výroba. Výroba mechanických dílců pro elektroniku stroje a zařízení.CNC obrábění, CAD CAM konstrukce, dílce z plechu. Výroba mechanických modelů.
Přidat do seznamu

NIVEKO s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991 jako rodinná firma s prvotním zaměřením na produkci nejrůznějších výrobků pro tvorbu a ochranu životního prostředí. V následujících letech došlo k diverzifikaci firmy na dvě specializované divize se zaměřením na komplexní průmyslové aplikace plastů a na produkci bazénů nejvyšší kvality vyrobených z materiálu Polystone.
Přidat do seznamu

Noventis s.r.o

Výrobce léčivých přípravků a doplňků stravy
Přidat do seznamu

NWT a.s.

NWT a.s. je stabilní česká společnost, která na trhu působí od roku 1992. Sídlo NWT je v Hulíně, avšak aktivní je po celé ČR, mimo to má zastoupení na Slovensku, v Británii a ve Španělsku. Společnost nabízí široké portfolio služeb. Hlavním zájmem společnosti jsou nyní obnovitelné zdroje energie.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů