Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Nábytek Kunovice

Nábytek Kunovice - Prodejna nábytku, kde si můžete vše přímo vyzkoušet. Nabízíme sedací soupravy, kožená křesla, rozkládací i rohové sedací soupravy, kožené sedací soupravy, válendy, postele, postele z masivu, kvalitní šatní skříně, matrace a rošty, dětské pokoje, studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, konferenční stolky a bohatý sortiment nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Prodej a rozvoz nábytku Uherské Hradiště, Kunovice, Otrokovice, Kyjov, Veselí nad Moravou, Zlín.
Přidat do seznamu

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Navláčil stavební firma Vám nabízí realizaci převážně podnikatelských objektů - od rekonstrukcí průmyslových objektů až po kompletní realizaci nových podnikatelských staveb tzv. "na zelené louce".
Přidat do seznamu

ND agentura s.r.o.

Spolehlivý a profesionální partner v oblasti dotací z evropských a národních zdrojů. Jsme specialisté na získávání dotací pro obce a firmy. Zástupci veřejné správy a podnikatelé u nás najdou komplexní nabídku služeb a garanci kvalitně odvedené práce. Nabízíme zpracování žádostí o dotace, administraci projektů a realizaci výběrových řízení.
Chcete získat dotaci? Kontaktujte nás! Můžete pouze získat.
Přidat do seznamu

Nero Trade s.r.o.

Výroba, prodej, pronájem, provoz jukeboxů mp3 (nástěnný i stojanový jukebox) včetně karaoke a videa. Prodáváme, pronajímáme a provozujeme stolní fotbal, vzdušný hokej, basketbal, šipky, boxery, kulečníky, simulátory, jackpoty, výherní hrací automaty, IVT, videoloterijní terminály a jinou zábavní techniku. Nabízíme hudební ozvučení provozovny. Zřizujeme herny a kasina. Zajišťujeme servis, bazar. Moderní jukeboxy v různých provedeních. Jukebox na splátky.
Přidat do seznamu

Nitara s.r.o.

Zakázková strojní výroba. Výroba mechanických dílců pro elektroniku stroje a zařízení.CNC obrábění, CAD CAM konstrukce, dílce z plechu. Výroba mechanických modelů.
Přidat do seznamu

NIVEKO s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991 jako rodinná firma s prvotním zaměřením na produkci nejrůznějších výrobků pro tvorbu a ochranu životního prostředí. V následujících letech došlo k diverzifikaci firmy na dvě specializované divize se zaměřením na komplexní průmyslové aplikace plastů a na produkci bazénů nejvyšší kvality vyrobených z materiálu Polystone.
Přidat do seznamu

Noventis s.r.o

Výrobce léčivých přípravků a doplňků stravy
Přidat do seznamu

NWT a.s.

NWT a.s. je stabilní česká společnost, která na trhu působí od roku 1992. Sídlo NWT je v Hulíně, avšak aktivní je po celé ČR, mimo to má zastoupení na Slovensku, v Británii a ve Španělsku. Společnost nabízí široké portfolio služeb. Hlavním zájmem společnosti jsou nyní obnovitelné zdroje energie.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů