Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

UHS JAKOS a.s.

Firma UHS JAKOS vznikla v říjnu 1991 jako zaměstnanecká akciová společnost a navázala tak na více jak 20letou historii provozovny vysokozdvižných vozíku Okresního průmyslového podniku JAKOS Uh. Hradiště.
Přidat do seznamu

ÚKLIDOVKA RUBÁŠ s.r.o.

ÚKLIDOVKA-ZLÍN.cz nabízí kompletní úklidové služby pro firmy a domácnosti. Jednorázové generální úklidy, pravidelné úklidy, mytí oken a žaluzií, strojové čištění koberců, sedaček, matrací, křesel, židlí a člouněného nábytku. Provádíme strojové čištění podlah a kompletní čištění interiérů aut. Čistící a úklidové stroje lze u nás i zapůjčit.
Přidat do seznamu

UNICARS CZ s.r.o.

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů Mitsubishi, Nissan, Citroën a Peugeot. Servis všech vozů. Karosárna, lakovna a myčka. Likvidace pojistných událostí. Prodej náhradních dílů. Prodej ojetých vozidel. Autovrakoviště.
Přidat do seznamu

Unihal s.r.o.

Naše firma nabízí výrobu a montáž montovaných ocelových hal, ocelových konstrukcí a opláštění hal. Dodáváme z vlastní výroby haly prodejní, skladové, zemědělské, sportovní i autosalony a potravinářské haly. Specializujeme se na výrobu rámové ocelové konstrukce, kterou naši montážníci oplášťují vysoce kvalitními sendvičovými panely. Naše společnost je založena na zkušenostech svých lidí a dobrých vztazích s dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Haly dodáváme po celé ČR a SR. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a poradíme v každém detailu a fázi realizace haly.
Přidat do seznamu

UNITES Systems a.s.

Firma UNITES Systems a.s. se zabývá zakázkovým vývojem a výrobou elektroniky, zejména testerů el. součástek a osazených desek, nízkopříkonových bateriových aplikací, telekomunikačních zařízení a elektronických zařízení, umožňujících významné úspory el. energie, školní pomůcky pro výuku elektroniky.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů