Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

LAJK PACK s.r.o.

Výroba a prodej obalů z vlnité a hladké lepenky. Klopové a výsekové krabice. Nabídka a realizace kompletních obalových řešení - lepenkové krabice, sáčky, lepicí pásky, stretch folie atd.
Přidat do seznamu

LAPP KABEL s.r.o.

Celosvětový výrobce a systémový dodavatel širokého sortimentu průmyslových kabelů a kabelové techniky špičkové kvality pro obory výroby strojů, automatizace, měřicí a regulační techniky a řadu jiných.
Přidat do seznamu

Libor Král

Zabýváme se výrobou šnekových dopravníků AGRIMONT různých typů. Dále nabízíme vysoce flexibilní a spolehlivé řezání kovů Fiber laserem. Řežeme plechy a trubky různých materiálů. Doplňkové služby: CNC ohýbání, práškové lakování, svařování a jiné.
Přidat do seznamu

LOKART s.r.o.

Společnost LOKART s.r.o. vznikla v roce 1991. Je nejstarší soukromou kartonáží v regionu Zlína. Dvacet let úspěšného podnikání nás zařadilo mezi přední české zpracovatele lepenek s českým kapitálem. Naši technici za dobu trvání firmy získali bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní výrobní tým.Vlastními vozidly provádíme nepřetržité dodávky typu " JUST IN TIME". Od začátku roku 2003 sídlíme ve vlastním novém areálu vedle hlavní silnice Zlín - Vsetín. Disponujeme moderním výrobním zařízením na ploše 1500 m² a 2400 m² vytápěných skladových ploch. Součástí administrativní budovy je též restaurace s kvalitní kuchyní a velkým parkovištěm.
Přidat do seznamu

Lubomír Sojka

Jmenuji se MVDr. Lubomír Sojka a promoval jsem na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v r. 1998. Prakticky celý svůj dosavadní profesní život se věnuji pohybovým problémům zvířat a terapii bolesti. Zejména pak muskuloskeletálnímu systému. V poslední době se zaměřuji čím dále více na konzervativní možnosti řešení těchto potíží a k nim neoddělitelně patří i akupunktura - tedy ovlivnění těla člověka nebo zvířete pomocí vpichů drobnými jehlami do přesně vymezených a popsaných bodů a oblastí na těle.
Přidat do seznamu

Lukáš Žaludek

Zabývám se poradenstvím, konzultační činností v oblasti ekologie, udržitelného rozvoje a životního prostředí pro firmy, města/obce, neziskové, vzdělávací instituce i jednotlivce v rámci společnosti Ekotema Group s.r.o.

Jsem spoluzakladatelem, šéfredaktorem populárně naučného portálu Envimagazin.cz specializující se na udržitelnost, ekologii, cestovní ruch.
Přidat do seznamu

LUKO STROJÍRNYs.r.o

Česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu, založena v r. 2001.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů