Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Lada Kašparová

Teddy Flowers je online květinářství, které nabízí širokou škálu květinových aranžmá, kytic a dekorací. Firma se zaměřuje na kvalitu a čerstvost svých květin a nabízí rychlé doručení po celé zemi. Kromě toho, Teddy Flowers také nabízí možnost vlastního výběru květin, které si zákazníci mohou vybrat a složit si vlastní kytici. Své produkty prezentuje na svém webovém portálu, který je snadno přístupný a intuitivní pro zákazníky.
Přidat do seznamu

LAJK PACK s.r.o.

Výroba a prodej obalů z vlnité a hladké lepenky. Klopové a výsekové krabice. Nabídka a realizace kompletních obalových řešení - lepenkové krabice, sáčky, lepicí pásky, stretch folie atd.
Přidat do seznamu

LAPP KABEL s.r.o.

Celosvětový výrobce a systémový dodavatel širokého sortimentu průmyslových kabelů a kabelové techniky špičkové kvality pro obory výroby strojů, automatizace, měřicí a regulační techniky a řadu jiných.
Přidat do seznamu

Libor Král

Zabýváme se výrobou šnekových dopravníků AGRIMONT různých typů. Dále nabízíme vysoce flexibilní a spolehlivé řezání kovů Fiber laserem. Řežeme plechy a trubky různých materiálů. Doplňkové služby: CNC ohýbání, práškové lakování, svařování a jiné.
Přidat do seznamu

LOKART s.r.o.

Společnost LOKART s.r.o. vznikla v roce 1991. Je nejstarší soukromou kartonáží v regionu Zlína. Dvacet let úspěšného podnikání nás zařadilo mezi přední české zpracovatele lepenek s českým kapitálem. Naši technici za dobu trvání firmy získali bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní výrobní tým.Vlastními vozidly provádíme nepřetržité dodávky typu " JUST IN TIME". Od začátku roku 2003 sídlíme ve vlastním novém areálu vedle hlavní silnice Zlín - Vsetín. Disponujeme moderním výrobním zařízením na ploše 1500 m² a 2400 m² vytápěných skladových ploch. Součástí administrativní budovy je též restaurace s kvalitní kuchyní a velkým parkovištěm.
Přidat do seznamu

Lubomír Sojka

Jmenuji se MVDr. Lubomír Sojka a promoval jsem na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v r. 1998. Prakticky celý svůj dosavadní profesní život se věnuji pohybovým problémům zvířat a terapii bolesti. Zejména pak muskuloskeletálnímu systému. V poslední době se zaměřuji čím dále více na konzervativní možnosti řešení těchto potíží a k nim neoddělitelně patří i akupunktura - tedy ovlivnění těla člověka nebo zvířete pomocí vpichů drobnými jehlami do přesně vymezených a popsaných bodů a oblastí na těle.
Přidat do seznamu

Lukáš Žaludek

Zabývám se poradenstvím, konzultační činností v oblasti průmyslové ekologie, udržitelného rozvoje a životního prostředí pro firmy, města/obce, neziskové, vzdělávací instituce i jednotlivce v rámci společnosti Ekotema Group s.r.o.

Do portfolia projektů patří rozvoj zpravodajského portálu Enviweb.cz a provoz slovenského serveru podporující udržitelný cestovní ruch udrzatelneslovensko.sk
Přidat do seznamu

LUKO STROJÍRNYs.r.o

Česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu, založena v r. 2001.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů