Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

TAJMAC-ZPS, a.s.

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s. navazuje na více jak 105 letou tradici strojírenské výroby ve Zlíně, která začala ve firmě BAŤA v roce 1903. Výrobní program firmy se skládá z vertikálních, horizontálních a multifunkčních obráběcích center, vícevřetenových soustruž. automatů a dlouhotočných CNC automatů.
Přidat do seznamu

TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme konstrukční a speciální betonové směsi v moderní betonárně ve Zlíně. Nabízíme těžené a drcené kamenivo, písek, štěrkopísek, drť a štěrkodrť včetně dopravy. Vyrábíme štípané dříví na naší pile ve Zlíně Loukách.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

TECNIMETAL - CZ, a.s.

Společnost TECNIMETAL – CZ, a. s. vyvíjí a vyrábí krytování a příslušenství k obráběcím strojům nejen v tuzemsku, ale taky ve státech EU. Výrobní program se téměř výhradně orientuje do oblasti dodávek příslušenství k obráběcích strojům. Současný výrobní program lze rozdělit do několika následujících základních skupin: svařované měchy, kryty z nekovových materiálů k ochraně vodících ploch, teleskopické kryty, dopravníky třísek, chladící agregáty, filtrační agregáty a zámečnická výroba.
Přidat do seznamu

TEiKO spol. s r.o.

Firma podniká v ČR od roku 1992.Zabývá se výrobou sanitární techniky z akrylátových desek a to van, vaniček, umyvadel, sprchových a vanových zástěn, masážních panelů, sprchových boxů, masážních a parních boxů, boxů pro sociální kontejnery, autoboxů a bazénů SPA.
Přidat do seznamu

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Výroba přesných plastových výlisků pro automobilový průmysl, včetně povrchových úprav lakováním, vakuové pokovení a montáže.
Přidat do seznamu

TEPELNÁ ČERPADLA MORAVA s.r.o.

Zabýváme se návrhem a instalací tepelných čerpadel značek IVT, Nibe, Hotjet a Alpha Innotec. Jsme ověřené IVT centrum. Dále se zabýváme instalací podlahového vytápění Multibeton, rekuperací a komplexním řešením pro pasivní domy. Návrh řešení, realizace, pomoc dotací a servis je samozřejmostí.
Přidat do seznamu

TERMOLUX, s.r.o.

Výroba plastových profilů, potrubí, oken a dveří, probíhá ve vlastním výrobním závodě již od r. 1991.
Přidat do seznamu

Terra Mia s.r.o.

Velkoobchodni a maloobchodni prodej spodniho a nočního prádla.
Přidat do seznamu

TES VSETÍN s.r.o.

TES VSETÍN je evropským pojmem ve vývoji a výrobě elektrických točivých strojů. Vlastní široké know-how v oblasti generátorů, motorů a pohonů. Umíme nabízet řešení potřeb zákazníka na míru v kusové i sériové výrobě. Jsme jednička na evropském trhu s generátory pro MVE do 20 MW. Máme export 70 %.
Přidat do seznamu

Thermacut, s.r.o.

Thermacut se specializuje na výrobu a prodej spotřebních a náhradních dílů, příslušenství a hořákových sad pro plazmové řezání a MIG/MAG, TIG/WIG plazmové svařování. Výroba a úspěšná obchodní strategie posunula Thermacut mezi přední světové dodavatele těchto produktů.
Přidat do seznamu

tisnkijakduha.cz

Nabízíme levné tonery a cartridge do Vašich tiskáren za skvělé ceny. Využijte věrnostního programu a získejte slevu až 50%. Nákup nad 1000 Kč odměníme dopravou ZDARMA.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

TOMA, a.s.

Podstatná část činnosti společnosti je zaměřena na poskytování služeb subjektům v průmyslovém areálu společnosti. Celkový počet subjektů v průmyslovém areálu se pohybuje okolo 130 a je v nich zaměstnáno cca 2000 lidí. Společnost se dále zabývá developerstvím a finančním leasingem.
Přidat do seznamu

Tomáš Poche

Malíř pokojů Zlín.cz provádí veškeré malířské a natěračské práce, stěhování skříňovým autem, montáž a demontáž nábytku.
Přidat do seznamu

TON a.s.

Jsme TON, výrobce židlí a stolů. Vyrábíme v místě, kde Michael Thonet roku 1861 položil základní kámen původní továrny THONET. Podle principu jejího zakladatele tak v Bystřici pod Hostýnem navazujeme na nejstarší výrobu ohýbaného nábytku.
Přidat do seznamu

Topdoors s.r.o.

Společnost Topdoors Vám nabízí široký sortiment interiérových dveří a obložkových zárubní. Naší snahou je předložit Vám výrobky s vysokou propracovaností konstrukčního detailu a současně v co nejvyšší kvalitě řemeslného provedení. Vybírat můžete ze široké palety modelových řad dveří, která zahrnuje jak dveře klasické tak i dveře, které odpovídají moderním designovým trendům. Samozřejmostí jsou dveře plné, kazetové nebo různě prosklené.
Přidat do seznamu

TOWELIN družstvo

Zabýváme se svařováním běžných ocelí, nerez a hliníku, dále opravami a renovacemi nejrůznějších materiálů. Provádíme i návary odolné proti otěru a opotřebení.
Laserový popis a hloubení otisků do forem.
Přidat do seznamu

TREFAL, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1991. Od založení je její hlavní činnost zaměřena na strojírenskou výrobu. Má vlastní konstrukční kancelář a je schopná ke svým produktům zpracovat kompletní dokumentaci dle platných norem.
Přidat do seznamu

Treston spol. s r.o.

Společnost Treston spol. s r.o. vyrábí ve vysoké kvalitě průmyslové snímače teploty a tlaku.
Společnost sídlí v obci Částkov, nedaleko od Uherského Hradiště.
Přidat do seznamu

TREXIMA, spol. s r.o.

TREXIMA, spol s r.o. nabízí širokou škálu poradenských nástrojů a služeb v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, mzdových a motivačních systémů a zvyšování produktivity práce. Jsme spoluzakladatelé konceptu „Silné pracoviště“, jako prostředí, kde lidé umí, chtějí a mohou podávat své nejlepší výkony. Provádíme statistická šetření a výzkum v oblasti HR. Jsme významným partnerem při projektech ve veřejném sektoru v oblasti analýz a popisu trhu práce. Více informací naleznete na www.trexima.cz., www.silnepracoviste.cz, www.hr-monitor.cz
Přidat do seznamu

TRIMILL, a.s.

Vývoj, kontrukce, výroba, prodej a servis CNC portálových frézovacích center.
Přidat do seznamu

Truhlářství Vladimír John

Truhlářství, stolařství. Výroba zakázkového nábytku do interierů. Výroba zahradního nábytku. Výroba nábytku na míru do domácností a firem. Výroba nábytku z masivu a lamina. Výroba designového nábytku. Výroba kancelářského nábytku, výroba nábytku pro restaurace, výroba hotelového nábytku, výroba nábytku pro školy a mateřské školy. Poskytování kompletního servisu - návrh, výroba, doprava, instalace nábytku.
Přidat do seznamu

TRYMAT spol. s r.o.

Výrobce abrazivního materiálu pro tryskání
Přidat do seznamu

TVD-Technická výroba, a.s.

Společnost vznikla v roce 1989, jako výrobní družstvo, které se v roce 2001 transformovalo na akciovou společnost. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Rokytnici u Slavičína. Dvě hlavní výrobní divize zahrnují několik samostatných výrobních středisek.
Přidat do seznamu

Tyšer servis

Nabízím služby v oboru elektroinstalace, alarmy, vodo-topo, služby hodinového manžela.
Přidat do seznamu

TZ Therm a.s.

Jsme malá regionální firma, která začala své podnikání ve Zlínském kraji a postupem času přenášela své působiště na území celé České republiky. Díky flexibilitě a kvalitnímu týmu jsme postupně rozšiřovali škálu svých aktivit, portfolio zakázek i klientskou základnu. Ke svým čistě výrobním (stavebním) aktivitám jsme přidávali nabídku projektových prací, ale také služby spojené se získáváním dotací včetně souvisejících jednání s příslušnými úřady.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů