Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

SABOL s.r.o.

Digitální televize, zabezpečovací systémy, IT služby. Prodej, montáž, servis, zaměření signálu a instalace TV antény a satelity CS Link, Skylink. Jsme certifikovaná firma Jablotron, bezdrátové alarmy OASiS, Azor, JA-100 a jiné. Realizace LAN sítí.
Přidat do seznamu

SALTIC, s.r.o.

Česká firma zabývající se výrobou horolezecké, trekkingové a sandálové obuvi. Oprava lezecké obuvi - lezeček, všech druhů a značek. Prodej outdoorového vybavení - lana,MG,batohy,oblečení, karimatky, trekkingové hole, karabiny, sandály aj.
Přidat do seznamu

SANENERGO s.r.o.

Výroba, prodej a aplikace foukané tepelné izolace Tipuren.
Prodej a realizace sádrokartonů.
Přidat do seznamu

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Ryze česká firma působící na trhu elektronických komunikací od roku 1992. Orientace na služby v oblasti varování obyvatelstva a krizové řízení. Vlastní vývojové oddělení řeší projekty orientované na životní prostředí a minimalizování energetické náročnosti dodávaných systémů.
Přidat do seznamu

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Pod naší hlavičkou můžete najít 10 provozoven na území Zlínského kraje. Hlavní provozovna se nachází v Uherském Hradišti, ul. Průmyslová. Společnost podniká v oblasti nakládání s odpady s hlavní působností na Uherskohradišťsku. Od svého vzniku se zabývá výkupem, svozem a odběrem využitelných odpadů, které dotřiďuje, případně lisuje a následně předává k materiálovému využití. Dále pak provádí ekologickou likvidaci všech běžných nebezpečných odpadů a doplňkově komunálních a ostatních druhů odpadů. Společnost provozuje síť výkupen a sběrných dvorů.

Firma disponuje vlastním vozovým parkem a zpracovatelským zázemím, což nám dovoluje našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc v jejich požadavcích. Dále zajištujeme ekologické poradenství (nakládání s odpady, roční hlášení o produkci odpadů, přeprava ADR a další.

Vzhledem ke spolupráci jak s tuzemskými koncovými zpracovateli, tak zahraničními, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout atraktivní výkupní ceny a rychlé platby.
Přidat do seznamu

Sdružení pro rozvoj firem Zlínského kraje

SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ ZLÍNSKÉHO KRAJE vzniklo v roce 2000. Členy jsou významní podnikatelé, osobnosti Zlínského kraje a statutární zástupci významných podnikatelských subjektů.
Přidat do seznamu

SENSIT s.r.o.

Výroba a vývoj průmyslových snímačů teploty, vlhkosti a proudění. Snímače Sensit jsou aplikovány v mnoha odvětvích, zejména v oblasti měření a regulace ve vzduchotechnice, vytápění, alternativní zdroje, potravinářství, zdravotnictví, energetické systémy a měřiče tepla, kolejová vozidla, gumárenství.
Přidat do seznamu

SENZA, spol. s r.o.

Stavební firma, která se zabývá pozemním stavitelstvím od staveb rodinných domů až po průmyslové objekty.
Přidat do seznamu

SERVIS CLIMAX a.s.

CLIMAX - evropský výrobce stínicí techniky. Vyrábíme a prostřednictvím sítě značkových prodejen a firem s regionálním zastoupením nabízíme vnitřní žaluzie, látkové rolety, venkovní žaluzie a venkovní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.
Přidat do seznamu

SEVEZA spol. s r.o.

Projekce, prodej, výroba, servis gastronomického zařízení.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - AUTOMOTIVE

Firma se zabývá strojírenskou výrobou a kovoobráběním s tradicí 80 let. Dodáváme především pro automobilový průmysl a všeobecný strojírenský průmysl.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - ZBROJOVKA ZTM

SFI a.s. - ZBROJOVKA ZTM plně navázala na tradici výrobce vzduchových tkacích strojů Zbrojovky Vsetín, tkací stroje pro výrobu tkanin bavlnářských, umělohedvábnických, také tkanin technických a hybridních.
Přidat do seznamu

Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Firma byla založena v r. 2003 a vyrábí na CNC obráběcích strojích produkty pro automobilový průmysl a jeho systémové dodavatele.
Přidat do seznamu

SCHOTT CR, a.s.

Výroba trubic pro podsvícení plochých monitorů a poskytování služeb ostatním společnostem SCHOTT v lokalitě Valašské Meziříčí.
Přidat do seznamu

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.

Firma zpracovává ploché sklo a vyrábí rámy a dveře pro chladící a mrazící vitríny.
Přidat do seznamu

SCHOTT Lighting and Imaging CR, s.r.o.

Společnost se zabývá montáží výrobků z průmyslových optických vláken a LED diod.
Přidat do seznamu

SCHOTT Solar CR, s.r.o.

Firma vyrábí fotovoltaické panely.
Přidat do seznamu

Schrack Technik spol. s r.o.

Distribuce a produkce elektromateriálů a svítidel. Více jak 20 let v ČR.
Přidat do seznamu

Sibirske drevo s.r.o.

Naše společnost Sibirske drevo s.r.o. je jedním z největších dovozců truhlářského dubového řeziva do zemí Evropské unie. Nabízíme truhlářské řezivo, které je z vysoce jakostního dubu přímo z kavkazských hor. Pokud to porovnáme s jinými druhy dubů, tak je toto truhlářské řezivo dubu jedním z nejhodnotnějších v Evropě, a to nejenom kvůli své nádherné kresbě, kterou jistě oceníte nejen v interiéru.

U nás jsme jako jediní, kteří mají truhlářské řezivo z kavkazského horského dubu připravený k dispozici přímo na skladě v Praze. Proto jsme se rozhodli, že vás pozveme na návštěvu našeho skladu, jelikož věříme, že dubové truhlářské řezivo, které uvidíte a které si u nás vyberete, bude nad vaše očekávání.

Najdete nás v Praze 9. Těšíme se na vás.
Přidat do seznamu

SK media

Od námětu přes tvorbu scénáře až po natáčení, střih a konečnou postprodukci firemního videa i video upoutávek a shotů, produktového i školícího videa i videoprezentací, videomedailonků pro města, obce i státní správu, reklamních videí a hudebních videoklipů, svatebního videa i videa z oslav a večírků. Dalším silným oborem, na který se zaměřujeme je natáčení aftermovies z klubů, festivalů i koncertů a firemních akcí.
Přidat do seznamu

Smaltovna Tupesy a.s.

Výroba smaltovaných a plechových tabulí,dodávky plechových krabiček.
Přidat do seznamu

SMARIS s.r.o.

Firma se zabývá vývojem a výrobou komponent pro měření a regulaci. SOučasně také provádíme vývoj a výrobu specifických zařízení na míru potřeb zákazníka. Hlavním odvětvím je měření teploty (tlaku), jejich převedení na unifikovaný signál a další zpracování, případně zobrazení.
Přidat do seznamu

Smart Lion

Jsme certifikovaná montážní společnost a prodejce produktů pro chytrou domácnost nejen značky FIBARO.
Přidat do seznamu

Smartplast s.r.o.

Společnost s dvacetiletou zkušeností v oboru vstřikování plastů a designu plastových dílů se zaměřením na simulační analýzy vstřikovacího procesu a plastového dílu.
Přidat do seznamu

Solartec s. r. o.

Od založení společnosti v roce 1993 pracovníky výzkumu a vývoje bývalé Tesly se specializujeme na oblast fotovoltaiky. Kromě výroby solárních článků z monokrystalického křemíku a panelů se dlouhodobě zabýváme také projektováním a realizacemi fotovoltaických systémů a elektráren (FVS, FVE), dodávkami fotovoltaických panelů a komponentů, řešením napájení průmyslových aplikací i elektrifikací míst bez elektrické energie.

Kvalita výrobků a služeb je jistě závislá na kvalitě našich zaměstnanců. Ve všech oblastech činnosti proto zaměstnáváme dlouhodobě ty nejlepší odborníky. Mnoho zkušeností jsme nasbírali z dlouhodobé spolupráce v mezinárodních projektech i z dodavatelských vztahů na náročné evropské, americké, ale i japonské trhy, kde jsme kvalitou našich výrobků vždy uspěli.
Přidat do seznamu

Solea CZ výrobní družstvo

Výrobní družstvo invalidů, 90 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

Spálovský,a.s.

Společnost Spálovský, a.s. se orientuje na výrobu rozváděčů nízkého napětí do 1000 V a 4000 A. Dále nabízí řadu oceloplechových skříní určených pro výrobu elektrických rozváděčů v typových řadách ASTRA, STA a EMC MICHELLE, v krytí IP 40 a IP 55. 20letá tradice a integrovaný systém řízení dle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 řadí Spálovský, a.s. mezi nejvýznamnější výrobce rozváděčů v České republice.
Přidat do seznamu

Specialisté na odpovědnost

Jsme specialisté na pojištění odpovědnosti za škodu!
Jsme jediný specializovaný srovnávač na pojištění odpovědnosti za škodu. Ostatní srovnávače se specializují a pojištění vozidel, půjčky a další finanční poradenství.My řešíme jen odpovědnost a jsme na ni specialisté!
Přidat do seznamu

Spolia invest s.r.o.

Spolia invest s. r. o. se zaměřuje na účast ve výběrových řízeních v liniových stavbách,studie řešení obytných komplexů a jiné, které slouží jako podklady pro žádosti o státní dotace,zpracování technicko-ekonomických studií zastavěných území, jako podklad pro zajištění investorů,poradenskou činnost při získávání státních dotací
Přidat do seznamu

SPOLMONT s.r.o.

SPOLMONT s.r.o. je dynamicky rozvíjející se firmou s mnohaletými zkušenostmi v oboru tryskacích zařízení pro povrchové předúpravy a to jak tlakovzdušné tryskání tak i stroje s metacími koly (metání). Součástí realizací není jen příprava návrhu řešení. Pracoviště povrchových úprav od malých tryskacích kabin přes tlakovzdušné tryskací boxy, stříkací kabiny pro nanášení nátěrových hmot a prášků – lakovny, sušící boxy ale i velké technologické celky včetně dopravníků a předúpravy povrchů.
Přidat do seznamu

SPUR a.s.

Výrobní plastikářská firma
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stavební firma Záhorovský

Zaměřujeme se na rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč ve Zlíně a okolí. Dále se specializujeme na rekonstrukce a přestavby bytů, rodinných domů a baťovských půldomků. Zvláštní pozornost také věnujeme zateplování fasád a střech. Naše stavební firma působí ve Zlínském okrese, převážně pak v samotném Zlíně a v okolních městech.
Přidat do seznamu

Stěhování Vais

Kompletní stěhovací služby a autodoprava po celé ČR+EU
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strategická průmyslová zóna Holešov

Spol. Industry Servis ZK, a.s. má na starosti:
- přípravu a správu Strategické průmyslové zóny Holešov,
- zajišťování přípravy lokality a vybudování technické a dopravní infrastruktury,
- vyhledávání investorů,
- provozování Technologického parku Progress, který nabízí nájemní prostory pro inovačně zaměřené firmy specializující se na výzkum a vývoj či začínající podnikatele.
Přidat do seznamu

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsme špička v nástrojařském oboru - konstrukci a výrobě vstřikovacích forem pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům dodáváme precizní technická řešení jako komplexní dodávky společně s výrobou forem a lisovanými díly.
Přidat do seznamu

Svět oken, s.r.o.

Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, interiérové dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů.

Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb - odborné poradenství, zaměření, montáž (i demontáž starých oken a dveří), zednické zapracování a odvoz starých oken.

Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.
Přidat do seznamu

svomi-trading sro

Poskytujeme ubytování v Brně s možností parkování, internetem, v centru Brna nebo v těsné blízkosti MHD. To vše za ceny, které jsou přijatelné pro každého! Zajistíme vám ideální ubytování podle vašich představ, vyberte si z naší nabídky levného ubytování v Brně.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů