Technologické inovační centrum Zlínský kraj
Zpět
Přidat do seznamu

Sibirske drevo s.r.o.

Kontaktní informace

Adresa:
Poděbradská 195/7, 19000 Praha
 
IČ:
24292206
 
Kontaktní osoba:
Inna Bartkute
 
Telefon:
+420 602 772 682
 
WWW:
dub-rezivo.cz
 

Popis činnosti společnosti

Naše společnost Sibirske drevo s.r.o. je jedním z největších dovozců truhlářského dubového řeziva do zemí Evropské unie. Nabízíme truhlářské řezivo, které je z vysoce jakostního dubu přímo z kavkazských hor. Pokud to porovnáme s jinými druhy dubů, tak je toto truhlářské řezivo dubu jedním z nejhodnotnějších v Evropě, a to nejenom kvůli své nádherné kresbě, kterou jistě oceníte nejen v interiéru.

U nás jsme jako jediní, kteří mají truhlářské řezivo z kavkazského horského dubu připravený k dispozici přímo na skladě v Praze. Proto jsme se rozhodli, že vás pozveme na návštěvu našeho skladu, jelikož věříme, že dubové truhlářské řezivo, které uvidíte a které si u nás vyberete, bude nad vaše očekávání.

Najdete nás v Praze 9. Těšíme se na vás.

Předmět podnikání

Rádi bychom jménem společnosti Sibirske drevo s.r.o. nabídli chceme nabídnout výrobky a polotovary z dubového dřeva. Naši dodavatelé z oblasti Kavkazu jsou velice spolehliví, a proto můžeme za kvalitu dubu ručit.

Jedná se o masivní dubové desky. Hlavním zaměřením firmy jsou dubové podlahy, dubové parkety, dubová terasová prkna, dubové hranoly a dubové prkna. Výrobcům dřevěného nábytku, masivních podlah a dalším zpracovatelům dřeva nabízíme dubové přířezy, vyrobené na zakázku, s rozměry přesně podle jejich požadavků a v různých kvalitách. Pro vaši představu se můžete podívat do oddílu "Dubové přířezy na výrobu parket". Dodáváme jak po celé ČR, tak i do dalších zemí EU.

Dubové dřevo a příslušenství máme vždy skladem. Můžeme dodat různé rozměry dubových přířezů a truhlářského dubového řeziva, podle Vašich požadavků.

Hlavní produkty / služby

Dubové podlahy
Dubové parkety
Dubová terasová prkna
Dubové hranoly
Neomítané dubové řezivo
Omítané dubové řezivo
Dubové přířezy na výrobu parket
Spojovací materiál
Nátěry pro exteriér a interiér

Hlavní produkty / služby určené pro export

-

Počet zaměstnanců

6

Teritoria stávajícího exportu

-

Zájem o rozšíření exportu v teritoriích

-

Nabídka/poptávka spolupráce

Poptáváte dovozce kvalitního dřeva a fošen, Obraťte se v Praze 9 na nás!
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů