Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Z - PRECIS, s. r. o.

Z-PRECIS, s.r.o. je výrobní firma, která byla založena v roce 1999 a navázala na dlouholeté zkušenosti jednoho ze svých zakladatelů, který v oblasti galvanických a chemických povrchových úpravách působí již od roku 1968.

Nabízíme komplexní služby, praxí ověřené postupy a technologické systémy. Současnost je hlavním předmětem činnosti vedle obchodních aktivit galvanické a chemické pokovování, které je od roku 2002 certifikováno podle systému jakosti ISO 9001:2015.
Přidat do seznamu

Z STUDIO, spol. s r.o.

Z STUDIO, spol. s r.o. je dodavatel komplexního řešení výroby návodů a doprovodných propagačních tiskovin.
Nabízíme šest služeb pod jednou střechou:
Tvorbu návodů, odborné překlady, grafiku, ofsetový a digitální tisk, kompletaci uživatelského balíčku,
dopravu na jakékoli místo ve světě.
Přidat do seznamu

ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s. je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.
Přidat do seznamu

Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT

Ohýbání trubek a profilů, výroba tlumičů výfuků a potrubí na nákladní,osobní vozidla a stacionární agregáty,zámečnictví.
Přidat do seznamu

Zdeněk Lhota

Společnost provozující zážitky- Tandemové seskoky.
Přidat do seznamu

Zelinger plast s.r.o.

Výrobu plastových dílců vstřikováním zejména pro nábytek, elektroinstalaci a domácnost.
Přidat do seznamu

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Privátni ústav aplikovaného výzkumu pro rostlinnou produkci s hlavním zaměřením na obilniny (genetika a šlechtění, tvorba výnosů a kvality, agrotechnika, ochrana rostlin, kvalita zrna). Výzkum a testace u dalších plodin.
Přidat do seznamu

ZEVETA AMMUNITION a.s.

ZEVETA AMMUNITION a.s. má 75 let dlouhou tradici v oblasti muniční výroby. Byla založena v roce 1936 a od úplného začátku je její výrobní program zaměřen na pyrotechnickou výrobu pro armádní i civilní složky. ZEVETA AMMUNITION má vlastní vývojové a konstrukční kapacity pro vývoj všech druhů pyrotechnických složí i konstrukční vývoj pyrotechnických výrobků.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.
Přidat do seznamu

Zlín Precision s.r.o.

Firma zabývající se vstřikováním plastů, jejich povrchovou úpravou a montáží.
Přidat do seznamu

ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.

Slévárna šedé a tvárné litiny
Přidat do seznamu

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Výrobce fréz z HSS ocelí s více než 80letou tradicí.
Přidat do seznamu

ZV-Nástroje s.r.o.

Nástrojářská společnost zabývající se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných součástí a montážních skupin.
Přidat do seznamu

ZVI a.s.

Společnost ZVI a.s. vznikla v roce 1993 transformací a reorganizací části holdingu Zbrojovky Vsetín, a.s, založené v roce 1938, a navazuje na tradici “Zbrojovky Vsetín” zachováním výrobní schopnosti a pohotovosti pro zavedené zbrojní systémy v AČR. Jediným akcionářem společnosti ZVI a.s. se v roce 2004 stala společnost MPI Group s.r.o.

ZVI a.s. se v minulosti zaměřovala hlavně na výrobky pro potřeby armády a policie, zejména výrobou středorážových zbraní a středorážové munice (9 mm – 30 mm). K nynějším specializacím patří výroba pyropatron (výbušniny, pojistky) a pyrotechnických ovládacích systémů zajišťující vzájemnou součinnost katapultáže sedadla s pilotem v případě nouzového opuštění kabiny letadla.

V oblasti kooperací společnost ZVI dlouhodobě spolupracuje se zahraničními i tuzemskými zákazníky zejména v oblastech automobilového, leteckého, textilního a strojního průmyslu atd. Veškeré kooperace jsou dány potřebami zákazníků v jimi poskytnuté technické dokumentaci a výkresech. Společnost se nachází v průmyslové zóně s dostupným vybavením pro povrchovou úpravu, tepelné zpracování a stejně tak mnoho dalších technologií. Společnost ZVI a.s. v současném výrobním programu spolupracuje s několika dodavateli, kteří jsou podrobně ověřováni a hodnoceni.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů