Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Z - PRECIS, s. r. o.

Z-PRECIS, s.r.o. je výrobní firma, která byla založena v roce 1999 a navázala na dlouholeté zkušenosti jednoho ze svých zakladatelů, který v oblasti galvanických a chemických povrchových úpravách působí již od roku 1968.

Nabízíme komplexní služby, praxí ověřené postupy a technologické systémy. Současnost je hlavním předmětem činnosti vedle obchodních aktivit galvanické a chemické pokovování, které je od roku 2002 certifikováno podle systému jakosti ISO 9001:2015.
Přidat do seznamu

Z STUDIO, spol. s r.o.

Z STUDIO, spol. s r.o. je dodavatel komplexního řešení výroby návodů a doprovodných propagačních tiskovin.
Nabízíme šest služeb pod jednou střechou:
Tvorbu návodů, odborné překlady, grafiku, ofsetový a digitální tisk, kompletaci uživatelského balíčku,
dopravu na jakékoli místo ve světě.
Přidat do seznamu

Zahradnictví Kostelany nad Moravou

Zahradnictví se nachází nedaleko Uherského Hradiště a zabývá se prodejem rostlin.
Přidat do seznamu

ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s. je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.
Přidat do seznamu

Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT

Ohýbání trubek a profilů, výroba tlumičů výfuků a potrubí na nákladní,osobní vozidla a stacionární agregáty,zámečnictví.
Přidat do seznamu

Zdeněk Lhota

Společnost provozující zážitky- Tandemové seskoky.
Přidat do seznamu

Zelinger plast s.r.o.

Výrobu plastových dílců vstřikováním zejména pro nábytek, elektroinstalaci a domácnost.
Přidat do seznamu

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Privátni ústav aplikovaného výzkumu pro rostlinnou produkci s hlavním zaměřením na obilniny (genetika a šlechtění, tvorba výnosů a kvality, agrotechnika, ochrana rostlin, kvalita zrna). Výzkum a testace u dalších plodin.
Přidat do seznamu

ZEVETA AMMUNITION a.s.

ZEVETA AMMUNITION a.s. má 75 let dlouhou tradici v oblasti muniční výroby. Byla založena v roce 1936 a od úplného začátku je její výrobní program zaměřen na pyrotechnickou výrobu pro armádní i civilní složky. ZEVETA AMMUNITION má vlastní vývojové a konstrukční kapacity pro vývoj všech druhů pyrotechnických složí i konstrukční vývoj pyrotechnických výrobků.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.
Přidat do seznamu

Zlín Precision s.r.o.

Firma zabývající se vstřikováním plastů, jejich povrchovou úpravou a montáží.
Přidat do seznamu

ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.

Slévárna šedé a tvárné litiny
Přidat do seznamu

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Výrobce fréz z HSS ocelí s více než 80letou tradicí.
Přidat do seznamu

ZV-Nástroje s.r.o.

Nástrojářská společnost zabývající se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných součástí a montážních skupin.
Přidat do seznamu

ZVI a.s.

Společnost ZVI a.s. vznikla v roce 1993 transformací a reorganizací části holdingu Zbrojovky Vsetín, a.s, založené v roce 1938, a navazuje na tradici “Zbrojovky Vsetín” zachováním výrobní schopnosti a pohotovosti pro zavedené zbrojní systémy v AČR. Jediným akcionářem společnosti ZVI a.s. se v roce 2004 stala společnost MPI Group s.r.o.

ZVI a.s. se v minulosti zaměřovala hlavně na výrobky pro potřeby armády a policie, zejména výrobou středorážových zbraní a středorážové munice (9 mm – 30 mm). K nynějším specializacím patří výroba pyropatron (výbušniny, pojistky) a pyrotechnických ovládacích systémů zajišťující vzájemnou součinnost katapultáže sedadla s pilotem v případě nouzového opuštění kabiny letadla.

V oblasti kooperací společnost ZVI dlouhodobě spolupracuje se zahraničními i tuzemskými zákazníky zejména v oblastech automobilového, leteckého, textilního a strojního průmyslu atd. Veškeré kooperace jsou dány potřebami zákazníků v jimi poskytnuté technické dokumentaci a výkresech. Společnost se nachází v průmyslové zóně s dostupným vybavením pro povrchovou úpravu, tepelné zpracování a stejně tak mnoho dalších technologií. Společnost ZVI a.s. v současném výrobním programu spolupracuje s několika dodavateli, kteří jsou podrobně ověřováni a hodnoceni.
Přidat do seznamu

Žaluzie Kühr

Zaměřujeme se na montáž vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu na plastová okna. Působíme v Olomouci a okolí. Nově od roku 2021 působíme také v Brně a okolí.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů