Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

IGTT a.s.

IGTT a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, která se zabývá výrobou segmentových i půlených vulkanizačních forem pneu na všechny typy vozidel, vulkanizačních kontejnerů dále disponuje nejmodernějším strojním vybavením a technologií pro laboratorní zkušebnictví pneu.
Přidat do seznamu

IMC Zlín, a.s.

IMC Zlín, a.s. je společnost působící převážně v oblasti software a informačních technologií. Na trhu působí od roku 1991.
Přidat do seznamu

IMOPRA s.r.o.

IMOPRA s.r.o byla založena dne 9. března 2002. Od 11/2005 IMOPRA s.r.o. podniká ve vlastních výrobních prostorách na adrese U Dvora 217, 687 51 Nivnice.
Přidat do seznamu

IMT Technologies & Solutions

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky.
Přidat do seznamu

IMTRADEX, a.s.

Firma IMTRADEX, a.s., Nivnice byla založena v roce 1990 a patří k předním dodavatelům skladovacích systémů v České republice a v Evropě. Velkou část dodávaného sortimentu vyrábí ve vlastním obchodně výrobním areálu v Nivnici. Firma dodává paletové, konzolové a policové regálové systémy.
Přidat do seznamu

Ing. David Haloda

Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradentství.
Přidat do seznamu

Ing. Jan Ševčík

Poctivá agentura:
Dodáváme programátorské práce a ppc reklamu s vlastní myšlenkou, v kvalitě, a pro menší množství klientů.
Přidat do seznamu

Ing. Martin Strava

Velkoobchod a maloobchod obuvi.
Přidat do seznamu

Ing. Ondřej Michalík, Jomistav

Stavební firma Jomistav zajišťuje střechy, fasády, dřevostavby i projekce. Půjčujeme lešení a poskytujeme poradenskou činnost ve stavebnictví.
Přidat do seznamu

Ing. Tomáš Michal

Jako reakce na nekvalitní produkty v české republice jsme vyrobili produkt čistě přírodní. Ovocné a zeleninové mošty vyrábíme výhradně z vlastního ovoce a to bez přidání cukru, vody, chemických látek a konzervantů.Čistá vylisovaná ovocná štáva jemně pasterizovaná do baginboxíků s pípou. Perfektní balení do kuchyně.
Přidat do seznamu

INKASNÍ KANCELÁŘ

Naše inkasní kancelář již více než 20 let poskytuje služby ke spokojenosti věřitelů zvýšením cash flow v oblasti vymáhání pohledávek. Za dobu naší existence a spolupráce s právnickými a fyzickými osobami, ale také se společnostmi v bankovním sektoru, s peněžními ústavy nebo leasingovými a telekomunikačními společnostmi, používáme efektivní systém založený zejména na zkušenostech z „oboru“.
Přidat do seznamu

INPOST, spol. s r.o.

Firma INPOST, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako soukromá společnost bez podílu zahraničního kapitálu. Hlavním produktem firmy je produkce čerstvého chlazeného, baleného a mrazeného vepřového, hovězího, drůbežího masa a uzenářských výrobků.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

Invarex s.r.o.

Společnost Invarex s.r.o. vyrábí zakázková těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace. Dodává standardní těsnící prvky. Věnujeme se i CNC soustružení plastů, pryží či teflonů.
Přidat do seznamu

Invia Zlín

Prodej zájezdů.
Přidat do seznamu

Invos spol. s.r.o.

Výroba a vývoj plastových folií - speciálních, barierových a biofólií do konečného spotřebitelského užití - automatové fólie, tašky, sáčky, pytle včetně osmibarevného flexotisku.
Přidat do seznamu

IRISA výrobní družstvo

• Závod 1 vánoční ozdoby
• Závod 2 výroba plastů
• Závod 3 kartonáž
Přidat do seznamu

Izistep - Natural Living s.r.o.

IZISTEP jsem založila ve svém rodném Slovinsku. Když jsem se roku 2018 přestěhovala do České republiky, přivezla jsem si jej s sebou.

Bylo pro mě docela výzvou začít nový život ve zcela neznámé zemi. Postupně jsem se začala učit česky a budovat si osobní vztahy se svými zákazníky.

Zlínský obchůdek IZISTEP je teď mým druhým domovem, ve kterém vás ráda pohostím šálkem čaje. Zároveň je i voňavou alchymistickou dílnou, kde pro vás ručně připravuji oleje, krémy i mýdla z těch nejlepších přírodních surovin.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů