Technologické inovační centrum Zlínský kraj
Zpět
Přidat do seznamu

Invarex s.r.o.

Kontaktní informace

Adresa:
Lidická 700/19, 60200 Brno
 
IČ:
06723462
 
Kontaktní osoba:
Ing. Martin Vajdák
 
Telefon:
+420 605322200
 
E-mail:
 

Popis činnosti společnosti

Společnost Invarex s.r.o. vyrábí zakázková těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace. Dodává standardní těsnící prvky. Věnujeme se i CNC soustružení plastů, pryží či teflonů.

Předmět podnikání

Hlavní činností je zakázková (výroba od jedidného kusu až po malé a střední série) výroba těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace z materiálů, kterými jsou nejčastěji polyuretany, pryže (NBR, Viton, Silikon), PTFE (několik druhů teflonů s různým složením) a technické plasty. Naše výroba je schopna dodat široké spektrum těsnících profilů, které lze nalézt v našem katalogu, případně dokážeme jakýkoliv profil upravit nebo navrhnout profil zcela dle požadavků dané aplikace.

Doplňkově se věnujeme i zakázkovému sosutružení ostatních výrobků z plastů, pryží a polyuretanů na základě dokumentace od zákazníka, případně jsme schopni si dokumentaci sami vytvořit.

Hlavní produkty / služby

Soustružená těsnění z polyuretanů, pryží, PTFE a technických plastů. Těsnění pístnic, pístů, rotační těsnění, stírací kroužky, složená těsnění, gufera, statická těsnění, opěrné kroužky, vodící kroužky. CNC soustružené výrobky z plastů, pryží, polyuretanů.

Hlavní produkty / služby určené pro export

Zakázkově vyráběná těsnění, zakázkově vyráběné díly z plastů, pryží a polyuretanů.

Počet zaměstnanců

1

Teritoria stávajícího exportu

Střední Evropa

Zájem o rozšíření exportu v teritoriích

Země sousedící s ČR.

Nabídka/poptávka spolupráce

Nabízíme možnou kooperaci v podobě našich volných výrobních kapacit v oblasti CNC soustružení plastů, pryží, polyuretanů.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů