Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

PAHRBEK s.r.o.

Rekreační areál Pahrbek poskytuje gastronomické služby a ubytování. Probíhají zde rodinné oslavy, svatby, školní akce a firemní akce - soustředění, školení, večírky.
Areál dále disponuje minigolfovým hřištěm, beach volejbalovým hřištěm a vodními šlapadly. Jedná se o vyhledávaný rekreační areál především v letních měsících.
Přidat do seznamu

PassiveArchitecture s.r.o.

Zabýváme se primárně návrhy pasivních a nízkoenergetickách objektů. Dále se zabýváme dotačním programem Nová zelená úsporám.
Přidat do seznamu

Patrik Búlik

Provádíme jak kusovou tak sériovou výrobu.

Naše výroba obsahuje:
- Svařování metodou MIG/MAG a TIG (černá ocel)
- Ohýbání na ohraňovacím lise COLGAR - 80 tun
- Lisování šroubů pomocí lisovacího stoje
- Řezání na pásové pile
- Vrtání
- Broušení - úhlové a excentrické brusky
- dokončovací montážnické práce

Dále máme sjednané kooperační práce na pálení CNC laserem, vodním paprskem a povrchové úpravy - komaxit, zinkování (žárový, galvanický).

Cenové nabídky zpracováváme do 3 dnů, dle doložené výkresové dokumentace.
Přidat do seznamu

Paul Advisory s.r.o.

Jsme společnost, která pomáhá průmyslovým podnikům růst. Procesní analytici, průmysloví inženýři, IT specialisté, personalisté či podnikoví ekonomové, ti všichni mají své zastoupení v našem týmu. Díky takto širokému spektru odborníků jsme schopni dívat se na problémy ze široka a řešit je komplexně. Naši specialisté za sebou mají díky své dlouholeté praxi mnoho úspěšných projektů. Působili ve firmách jako je Ammeraal Beltech, Kia Slovakia, Adient, Steinex, Ekofiltr, Lesy ČR, CZ Loko, Senco Příbram, Z-Style, Agrikomp Bohemia, Alucast, BW – Topas, Dřevotvar, Europasta, KWD Bohemia, Otavské strojírny, Tatra Trucks, Vydona, Walmag, Wolko-Plast, ZKL Brno a desítky dalších.
Přidat do seznamu

PAVELA s.r.o.

Soukromá firma zaměřená na strojní výrobu s aplikačním vývojem nových technologických zařízení a dodávkami investičních celků.
Přidat do seznamu

PBT Rožnov p.R.,s.r.o.

Firma založena 1992, dodavatel technologií pro elektronickou výrobu na deskách plošných spojů,s působností v ČR a SR (dodávky zařízení, materiálů z dovozu a lokální technické podpory) později od r. 1993 i výrobce speciálních zařízení pro montáž elektronických sestav s výrazně exportním zaměřením.
Přidat do seznamu

Pebal s.r.o.

Obaly, flexotisk.
Přidat do seznamu

PESTO spol. s r.o.

Naše firma Pesto spol. s r. o. z Kroměříže se zabývá inženýrskou činností v oblasti plastů, prodejem plastových materiálů a investorskou činností.
Přidat do seznamu

Petr Brzobohatý

Vymáhání pohledávek zveřejněním dlužníka a jeho nezaplacených závazků ve veřejném registru dlužníků.
Přidat do seznamu

Petr Dvořák Truhlářství

Naše rodinná firma vyrábí a montuje dřevěná EUROokna, kastlová okna, vstupní EUROdveře, zimní zahrady, interiérové obložkové dveře, garážové vrata. Dodáváme i doplňky jako sítě proti hmyzu, žaluzie, parapetní desky. Nezávazná cenová nabídka zdarma, zaručujeme kvalitu, poradenství i následný servis
Přidat do seznamu

Petr Orlík

Nabízím Vám pomoc a radu v oblastech jako je například:

- životní pojištění
- úrazové pojištění
- majetkové pojištění (pojištění staveb a domácností)
- pojištění odpovědnosti
- povinné ručení
- havarijní pojištění
- hypotéka
- spotřebitelské úvěry
Přidat do seznamu

PEVEKO spol. s r.o.

PEVEKO spol. s r.o. je renomovaný český výrobce elektromagnetických ventilů, regulační a měřící techniky,komponent a sestav dle technické dokumentace zákazníka, certifikovaný dle světového standardu kvality EN ISO 9001
Přidat do seznamu

PGI MORAVA, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1998. Sídlí v obci Hostětín, vlastní výrobní závod je v Rokytnici u Slavičína. Od počátku své existence se společnosti zaměřuje na zaměstnávání občanů se zdravotním znevýhodněním, jichž je v současné době více než 60% z celkového počtu zaměstnanců.
Přidat do seznamu

PILANA MCT, spol. s r.o.

Výroba nástrojů pro NC stroje a obráběcí centra byla v Hulíně zahájena v roce 1968. Prvními výrobky byly vyvrtávací tyče dokončovací pro vodorovné vyvrtávačky. Sortiment byl postupně rozšiřován o upínací nářadí a současně byla věnována maximální péče modernizaci výroby s důrazem na kvalitu. V roce 1992 byl podnik privatizován a divize výroby nástrojů pro NC stroje získala nový název - PILANA MCT, spol. s r.o. V roce 1998 byl certifikován zavedený systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9002, od roku 2009 je firma certifikována dle DIN EN ISO 9001:2009.
Přidat do seznamu

PILANA Metal s.r.o.

PILANA Metal s.r.o. je firma s více jak 80. letou tradicí výroby řezných nástrojů na kov. Výrobní i administrativní oddělení se nachází v městě Hulíně. Do výrobního portfolia patří ruční a strojní pilové listy, bimetalové pásy na kov a dřevo, pilové listy KMITOS, strojní pily na kov a další řezné nástroje na obrábění kovů.
Přidat do seznamu

Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife je výrobce a prodejce plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu Pipelife.
Přidat do seznamu

Pískování Zlín - Lukáš Coufal

Jsme firma zabývající se povrchovou úpravou materiálů technologickým postupem: pískování

Materiály opracováváme tryskáním v injektorové pískovací kabině.

Pískováním odstraňujeme nečistotu, starou rez, laky, nátěry a povrch je dokonale odmaštěn.
Přidat do seznamu

PLAKÁT s.r.o.

Plakátovací plochy ve 134 městech po celé ČR. Tisk a výlep plakátů.
Přidat do seznamu

PLASTIKA a.s.

Plastika a. s. má více než padesátileté zkušenosti v oblasti průmyslového zpracování plastů.
Je vybavena moderními vstřikovacími stroji s uzavírací silou 25 - 800 tun. Rovněž disponuje technologiemi dvoukomponentního vstřikování a vstřikování dusíkem. Rozloha 30 000 m2.
Přidat do seznamu

Plastika SV s.r.o.

Výroba plastovách výrobků pro oblast dopravního značení.
Přidat do seznamu

Plastikářský klastr

Plastikářský klastr (PLASTR) byl založen v únoru 2006 formou zájmového sdružení právnických osob s cílem vytvořit komunikační fórum pro své členy – zpracovatele plastů.
Přidat do seznamu

Plastor s.r.o.

Společnost Plastor s.r.o.vznikla v roce 1991.Od počátku se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej v oblasti polyuretanové( PUR) chemie.
Přidat do seznamu

PLASTSERVIS, a.s.

Firma byla založená r. 1990. Aktivity firmy jsou zaměřeny především na oblast výroby a prodeje lepidel a stavební chemie. Dále poskytujeme služeb v oblasti měření pracovního prostředí a autorizovaného měření emisí.
Přidat do seznamu

Plotař

Oplocení pozemků - Zlínský kraj

Zajišťujeme celkovou montáž oplocení pozemků a zahrad. V nabídce máme drátěné pletiva, pletiva svařovaná, plotové panely a stínící sítě. Dodáváme i vstupní branky a pojezdové brány. Stavby oplocení realizujeme ve Zlínském kraji. Cenové nabídky děláme na místě po předchozí telefonické domluvě.
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

PONAST spol. s r.o.

Výrobce automatických teplovodních kotlů na dřevní pelety o výkonu od 4,5 do 62 kW (v kaskádě až 248 kW), mobilních kontejnerových kotelen a široké řady příslušenství pro skladování a přepravu pelet.
Přidat do seznamu

Pozemní stavitelství Zlín a.s.

Společnost Pozemní stavitelství Zlín a.s. působí na českém trhu od roku 1992 a po celou dobu své existence je jedním z vedoucích subjektů v oblasti stavebnictví. Smluvním partnerům nabízí komplexní a vysoce profesionální služby od projektové přípravy přes vlastní výstavbu až po developerskou činnost.
Přidat do seznamu

Pro Futuro Consulting a.s.

We offer ZOHO cloud applications. For all areas of business use. CRM, finance, reporting, HR, warehouses, cloud storage, document creation and more.
Přidat do seznamu

PROCESA, s.r.o.

PROCESA, s.r.o. je firma, která byla založena v roce 2017 po letitých zkušenostech v oboru kovoobrábění. Velmi dobře známe dnešní potřeby zákazníků v této oblasti a snažíme se vyhovět jejich potřebám a požadavkům.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce včetně povrchových a tepelných úprav. Jsme schopni zajistit kompletní výrobu.

Výroba je realizována na základě výkresové dokumentace či dodaného vzorku. Poskytujeme zákazníkům nejnovější technologické informace, takže je možné k nám přijít i s pouhým nápadem. Jsme odhodláni navázat úzké a oboustranně uspokojivé vztahy se zákazníky.
Přidat do seznamu

PRODAG Zlín, s.r.o.

Firma působí na trhu od roku 1992 v oblasti zemědělských, komunálních a lesních strojů.
Přidat do seznamu

Promens a.s.

Firma byla založena v roce 1991 a je nyní součástí nadnárodního koncernu Promens Group. Jsme přímým a vývojovým dodavatel řady významných podniků, jako např. Škoda, Volvo, Renault, John Deere, Iveco a další. V roce 2010 získala firma prestižního ocenění Promens Innovation Award.
Přidat do seznamu

PROMO HALY s.r.o.

Zakládáme si na našich mnohaletých zkušenostech a odhodlání odvádět poctivou a kvalitní práci. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími subdodavateli na trhu. Věnujte se v klidu svému podnikání a výstavbu Vašich nových montovaných hal nechte na nás.
Přidat do seznamu

Přeprava osob - Zdeněk Kaiser

Dopravíme Vás odkudkoliv kamkoliv po ČR a do vybraných států EU za ty nejnižší možné ceny. Přepravujeme zaměstnance firmám, děláme letištní transfery po celé ČR a do vybraných letišť v okolních státech, přepravíme na dovolené, nebo na lyže, na meeting, zajistíme krátkodobé ubytování v daných městech, provozujeme neorganizované výlety.Jsme zkušení v oboru najíždíme tisíce kilometrů denně, a přepravujeme více než 150 osob denně a nač jsme nejvíce pyšní? V první řadě na naše zákazníky a nemáme na kontě ani jeden přestupek, nebo dopravní nehodu. Našimi pravidly jsou spokojenost zákazníků, rychlost, bezpečnost, spolehlivost, vstřícnost a hlavně příjemné a důvěrné jednání.
Přidat do seznamu

Přeprava osob MH

Zabývám se přepravou osob kdykoliv a kamkoliv po celé Evropě, pohodlným 8-i místným vozem Volkswagen Transporter. Objednejte si mě na odvoz na letiště, oslavu, dovolenou, svatbu či za památkami a nákupy do evropských velkoměst, a to vše za tu nejvýhodnější cenu ve Zlínském kraji. KOMFORTNĚ, RYCHLE, BEZPEČNĚ.
Přidat do seznamu

PS - MSI, a.s.

Zlínská stavební společnost, spolehlivý partner v oblasti pozemního stavitelství, působí na území celé České republiky od roku 1996 a navazuje na tradici stavebního podniku firmy Baťa. Realizuje novostavby, rekonstrukce, modernizace a rozsáhlé opravy budov.
Přidat do seznamu

PSG - International a.s.

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924. Realizovala projekty ve více než 20 zemích na 4 kontinentech. Je generálním dodavatelem v oborech stavebnictví, energetiky a petrochemie.
Přidat do seznamu

Psí hotel pod Junákovem - Lenka Hubová

Hotel pro psy Pod Junákovem je nově vybudovaný areál, poskytující celoroční ubytování psů i štěňat. Psí hotel je umístěn téměř na samotě, takže psům poskytuje dostatek klidu i prostoru po celou dobu jejich pobytu u nás. Areál je umístěn v místě našeho bydliště, takže všichni psi nám svěření jsou pod celodenní kontrolou. Předností našeho hotelu jsou výběhy pro psy o rozloze 900 m2, kde mají možnost celodenního volného pohybu venku.
Přidat do seznamu

Půjčovna dodávek, s.r.o.

Pujčujeme dodávky všech velikostí za ceny již od 499,- Kč
nejnižší vratná kauce pouze 5000,- Kč
Přidat do seznamu

PURLIVE, spol. s r.o.

Společnost PURLIVE se specializuje na výrobu vlastního stavebního certifikovaného systému pro dřevostavby. Jeho následné uplatnění je od rodinného bydlení přes komponenty pro kontejnery až po komerční a občanskou vybavenost.

Primárním cílem společnosti PURLIVE, a tedy i celého pracovního týmu, je dovést zákazníka k vlastnímu vysněnému bydlení co nejvíce ekonomickou i ekologickou cestou, která odráží aktuální dění na trhu.
Přidat do seznamu

PV Plast spol. s r.o.

Firma PV Plast spol. s r.o. je českou společností specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování parapetních desek a vytlačování PVC profilů.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů