Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Václav Szöcs - MOBIL SERVICE

Zabývám se profesionálním, pozáručním servisem drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, GPS navigace a notebooky. Jak po stránce hardware, tak software. Záchrana po zasažení kapalinou. Aktualizací GPS map, instalace GPS do mobilu, aktualizace firmware, odblokování, zrušení bezpečnostního kódu, kompletní přeinstalování systému, změna opračního systému na jiný atd.
Přidat do seznamu

VELECKÝ s.r.o.

Rodinné interiérové studio s praxí 25 let. Realizujeme komplexní novostavby i přestavby interiérů s důrazem na moderní design a kvalitní technické zpracování.
Přidat do seznamu

VERMOS s.r.o.

Výroba, prodej a montáž vakuových trubicových kolektoru pro ohřev TUV, přitápění a pro ohřev bazénů. Montáž tepelných čerpadel firem PZP a HotJet. Kompletní realizace FVE pro RD a firmy na klíč. Výroba trubicových kolektorů pro teplovzdušné vytápění.
Přidat do seznamu

VINCENTKA a.s.

Výroba a prodej přírodní léčivé minerální vody Vincentka a dalších výrobků řady Vincentka.
Přidat do seznamu

VITAR, s.r.o.

VITAR, s.r.o. je tradičním českým výrobcem vitaminových přípravků a doplňků zdravé výživy. K nejznámějším značkám patří vitaminové tablety Energit, Revital a MaxiVita. V licenci vyrábí také ovocné nápoje pro děti Capri-Sonne.
Přidat do seznamu

Vítězslav Hlaváček

Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce. Jsme na trhu již dvanáctým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.
Nabízíme též kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby.
Můžeme Vám, mimo klasických topenářských služeb, zajistit dodávku, instalaci a montáž tepelných čerpadel, nebo solárních panelů, což je v současné době velkým trendem.
Naším prvořadým cílem je vaše spokojenost. Rádi Vám pomůžeme naplnit představy o lepším bydlení!
Přidat do seznamu

Vojtěch Daněk - VODAdesign

aplikujeme fólie na okna, fólie na skla. Tónování autoskel zlín, bez demontáže a na počkání. Protisluneční fólie, termoizolační fólie, bezpečnostní a ochranné fólie. Reklama, grafika, reklamní polepy vozidel.
Přidat do seznamu

VOMA, s.r.o.

Společnost VOMA, s.r.o. je rodinná firma působící úspěšně na trhu masných výrobků od roku 1992. Jejím krédem je vyrábět chutné masné výrobky, zásadně z tuzemských surovin a dodávat je do maloobchodní sítě ve svém okolí.
Přidat do seznamu

VS PLASTIK, s.r.o.

Společnost byla založena v r. 1994. Zaměřuje se na zpracování plastů na vstřikovacích lisech (výlisky do max. hmotnosti 250 g). Lisovna je vybavena špičkovým zařízením (robotický manipulátor, lisy Arburg, Battenfeld). Za dobu své existence firma přešla od kooperace k vlastnímu výrobnímu programu (perlinkové nitěnky - produkt chráněný patentem, domovní spínače a zásuvky). V současné době se firma specializuje na technické výlisky pro automobilový průmysl včetně speciálních výrobků s kovovým záliskem vyráběné na lisu s robotickým manipulátorem.

Společnost sídlí ve Vsetíně v Průmyslovém areálu Jasenice, kde v letech 2006-7 s přispěním evropských fondů vybudovala novou výrobní halu.
Přidat do seznamu

VS-TRADING, spol. s r.o.

Distribuce těsnění a doplňkového sortimentu do strojírenského průmyslu a pro veřejnost. Nabízíme o-kroužky, gufera, manžety, kombinovaná těsnění, pryžové šňůry, vodící pásky, obkladové kluzné hmoty, lepidla, pryže, profily, fíbry, tmely, speciální maziva, řemeny pro průmyslové použití a další.
Přidat do seznamu

VV promotion s.r.o.

umělecká a produkční agentura. Specializujeme se na tematické akce - firemní večírky, městské slavnosti, family days, opening party, svatby, plesy. Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky www.vvpromotion.cz, www.vecirkyprofirmy.cz nebo www.familyday.info. Naše pobočka se nachází ve Zlíně na adrese Filmová 174, 761 79 Zlín, můžete se tedy za námi stavit i osobně.
Přidat do seznamu

VYDONA s.r.o.

Vyrábíme nástroje na dřevo, kov, plasty a ostatní.
Přidat do seznamu

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r. o.

Naše společnost vznikla v roce 1992. V současné době provádíme tyto služby:
• Poradenskou službu, projekci výtahů
• Revize, revizní zkoušky
• Výrobu ručních a automatických dveří
• Modernizaci výtahů
• Dodávky a montáž výtahů

Naši zaměstnanci jsou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru výtahové techniky. Disponujeme odpovídajícím technickým vybavením včetně testerů mikroprocesorových rozvaděčů, materiálovým vybavením plně pokrývající potřeby servisu, středních a generálních oprav i montáží nových výtahů.
Přidat do seznamu

Výroba pružin, s.r.o.

Výroba pružin všech typů a speciálních výrobků z pružinového drátu dle požadavků zákazníka. Vyrábíme pružiny tlačné, tažné, zkrutné, tvarové. Nabízíme širokou škálu již vyrobených pružin k okamžitému odběru.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů