Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

RegistraceSpolku.cz - Ing. Robert Blažek

RegistraceSpolku.cz vám pomůže s přípravou všech dokumentů potřebných k úspěšné přeregistraci vašeho spolku na zapsaný spolek nebo se založením nového spolku. S touto administrativní činností jsme pomohli již více než 1000 spolkům. V 90 % případů připravíme veškeré podklady do 5 pracovních dní a míra vrácených žádostí k doplnění je do 10 %. Dále nabízíme zpracování dokumentace nutné pro likvidaci spolku.
Přidat do seznamu

REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská firma v oblastech:
- Systémy řízení technologických procesů
- Měření a regulace
- Silnoproud
Přidat do seznamu

REISENTHEL CS, s.r.o.

jsme malá firma zabývající se zakázkovou výrobou s důrazem na kvalitu, spolehlivost a rychlost.
Naše výrobky slouží jako reklama či propagace.
Přidat do seznamu

REMAK a.s.

Výrobce a prodejce vzduchotechnických zařízení a klimatizace, střešních, radiálních a axiálních ventilátorů; ohřívačů vzduchu, chlazení vzduchu, dveřní a vratové clony.
Přidat do seznamu

REMERX s.r.o.

Firma REMERX je tradičním výrobcem hliníkových ráfků a zapletených kol s 20-letou tradicí. Další činností firmy jsou povrchové úpravy hliníku - eloxování.
Přidat do seznamu

RENO stavební VMM s.r.o.

Firma RENO byla založena v roce 1991 jako komplexní stavební společnost s vlastní projekční a geodetickou činností.
Přidat do seznamu

RENSONA

Firma Rensona se zabývá projektováním a výstavbou interiérů a exteriérů. Provádíme komplexní stavby a dokončení hrubých staveb občanských bytových a nebytových prostor. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, renovace a modernizace bytů a domů, včetně všech prací s tím související.
Přidat do seznamu

RETIGO s.r.o.

Vznik české výrobní firmy RETIGO s. r. o. se datuje rokem 1993.Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba gastronomických zařízení pro velkokuchyně, a to zejména parních konvektomatů fungujících na bázi páry a horkého vzduchu, ve kterém lze připravovat pokrmy všemi způsoby.
Přidat do seznamu

Revize - plyn, tlak - kontroly systémů vytápění

Nabízíme provádění revizí a kontrol plynových zařízení, stejně jako revizí a zkoušek tlakových zařízení, odborné prohlídky NTL kotelen nebo kontroly systémů vytápění.
Samozřejmostí je i možnost vedení evidence termínů spojených s provozem technického zařízení, zajištění školení obsluh, měření termokamerou, vypracování rpovozních řádů, ...
Přidat do seznamu

RIM - CZ, spol. s r.o.

Návrh, vývoj a výroba kancelářských židlí,křesel,sofa, stolů a doplňků pro kancelářské a bytové interiéry.
Přidat do seznamu

Rizikové kácení Zlín

Rizikové kácení stromů
Arboristika
Výškové práce
Přidat do seznamu

Robe lighting s.r.o.

ROBE lighting s. r. o. – přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, kluby, eventy a architektonické osvětlení.
Přidat do seznamu

ROKOSPOL a.s.

Firma ROKO vznikla v roce 1992 Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Na českém trhu zastupovala zahraničního výrobce nátěrových hmot až do roku 1998, kdy se transformovala do výrobní organizace ROKOSPOL, a. s. Stala se tak výrobcem s klasickým výrobním programem produkce barev, laků pro průmysl a později i pro maloobchodní prodej. S úspěšným rozvojem vlastního výzkumu a vývoje spustila firma ROKOSPOL a.s. i výrobu stavebních hmot a chemie.

Dnes firma vyrábí ročně 2 500 tun nátěrových hmot a 4 000 tun stavebních hmot a chemie ve více jak 300 různých druzích výrobků.
Přidat do seznamu

Rokospol aviation s.r.o.

Posláním společnosti Rokospol Aviation s.r.o. je vyvíjet kvalitní a spolehlivé letouny s důrazem na konstrukční, designové a bezpečné provedení. Snaha o unikátní design, nízké provozní náklady a ergonomii nás stále posouvá vpřed.

Naši hlavní prioritou je výroba sportovního létajícího zařízení VIA UL dle typového průkazu. Dalšími produkty jsou letadla kategorie LSA pro zahraniční zákazníky a stavebnice UL, ELSA a LSA podle požadavku zákazníků.
Přidat do seznamu

Rostislav Kukla RK-EMPTIES

Sběr, jednou vypsaných tonerů a inkoustů
Přidat do seznamu

Rožnovská travní semena s.r.o.

Firma se zabývá výrobou a prodejem travních směsí na míru.
Přidat do seznamu

RT com  s.r.o.

Firma RT com s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení. Od založení firmy v roce 2000 se nám daří každoročně zlepšovat kvalitu našich výrobků a poskytovaných služeb o čemž svědčí i rostoucí počet zakázek. Pořizování nových technologií, technického vybavení a komunikačních prostředků je prvořadou položkou investičního plánu.
Tím vytváříme nové možnosti pro naše zákazníky.
Přidat do seznamu

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. patří v současnosti mezi největší výrobce ovocných destilátů na světě. Navazuje tak na více než 400letou tradici palírenství na Valašsku.
Přidat do seznamu

Rychlé Půjčka IS

Poskytujeme služby bankovního bankovnictví pro nebankovní půjčky
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů