Technologické inovační centrum Zlínský kraj
Zpět
Přidat do seznamu

RENSONA

Kontaktní informace

Adresa:
Velehradská 1905, 686 03 Staré Město
 
IČ:
68006411
 
Kontaktní osoba:
Lacina
 
Telefon:
+420 777 446 611
 

Popis činnosti společnosti

Firma Rensona se zabývá projektováním a výstavbou interiérů a exteriérů. Provádíme komplexní stavby a dokončení hrubých staveb občanských bytových a nebytových prostor. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, renovace a modernizace bytů a domů, včetně všech prací s tím související.

Předmět podnikání

Stavíme rodinné domy na klíč, novostavby, hrubé stavby, stavby občanského vybavení, bytová výstavba, rekonstrukce a modernizace staveb, rekonstrukce bytů.
Provádíme půdní vestavby a další sádrokartonové práce, zateplování, zednické, obkladačské, tesařské, klempířské, pokrývačské, izolatérské, instalatérské - topenářské, práce malířské a natěračské.
Provádíme montáž plastových oken a dveří, montáž dřevěných Eurooken, montáž interiérových dřevěných obložek a dveří, pokládku dřevěných podlah a jiné truhlářské práce.
Zabudujeme vám stavební dveřní pouzdro, obložky a posuvné dveře, včetně dodávky materiálu.
Na zahradě, u garáže či kolem domu vám zaměříme a provedeme komunikaci ze zámkové dlažby, chodník z přírodního kamene či umělého kamene, postavíme Vám betonovou zídku (crash block, face blok), zídku z cihel s i bez povrchové úpravy, montáž oplocení, usazení a obezdění bazénu.
Dále provádíme terénní úpravy, demolice budov, výkopové a jiné pomocné práce, bourací práce.
Zajistíme vám elektroinstalační práce.
Zajistíme vám dodávku a montáž kuchyně na míru za bezkonkurenční ceny a v nejvyšší kvalitě. Komponenty jsou vyráběny za pomoci nejmodernější technologie, tudíž kvalita je bezkonkurenční a cena o 30 % nižší než od klasických dodavatelů kuchyní.

Hlavní produkty / služby

stavební práce

Hlavní produkty / služby určené pro export

stavební práce

Počet zaměstnanců

10

Teritoria stávajícího exportu

čr

Zájem o rozšíření exportu v teritoriích

sr

Nabídka/poptávka spolupráce

stavební práce
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů