Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Kalírna Frydrych s.r.o.

Firma působí na trhu tepelného zpracování kovů od r. 2001, nejdříve jako zakázková kalírna pod obchodním jménem Jaroslav Frydrych, od r. 2007 jako obchodní společnost. Firma se od počátku zaměřuje na speciální a kusovou výrobu dle individuálních požadavků zákazníků.
Přidat do seznamu

Kasko spol. s r.o.

Firma KASKO byla založena roku 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností, prošla dynamickým vývojem a vybudovala si v náročném, konkurenčním prostředí pozici spolehlivého dodavatele pro řadu tuzemských i zahraničních firem. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti automobilového průmyslu.
Přidat do seznamu

Kasko-Formy spol. s r. o.

Společnost s ručením omezeným. Založena v roce 2005. 37 zaměstnanců. Zabývá se vývojem, konstrukcí plastových dílů a vstřikovacích forem, výrobou vstřikovacích forem a plastových dílů, výrobou jiných přípravků a zařízení.
Přidat do seznamu

KASTEK komponenty s.r.o.

Společnost KASTEK komponenty s.r.o. byla založena v roce 1999 jako nástupce provozu výroby obuvnických komponentů společnosti KASTEK UB s.r.o.
Disponujeme více jak dvacetiletými zkušenostmi v oblasti vstřikování plastů.

Společnost podniká ve vlastních výrobních a administrativních prostorech.

Jsme flexibilní, dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníků .
Přidat do seznamu

KATARO s.r.o.

Internetový prodej plachet a ochranných sítí, autobaterií a sportovních potřeb. Značková kvalita, vše skladem.
Přidat do seznamu

Kateřina Zahradníková

Internetový obchod zaměřený na prodej bytových doplňků.V naší nabídce najdete tisíce druhů fototapet všech rozměrů.Tapety na zeď od světových výrobců.Nepřeberná nabídka dekorací do bytu či kanceláře.Samolepky na zeď,nemůžou dnes chybět v žádné domácnosti.
Přidat do seznamu

Kentino s.r.o.

Prodej

- profesionalni pocitacovy hardware
- prislusenstvi pro tezbu kryptomen
- servery
- sitova zarizeni
- tiskarny
- kancelarske pc
Přidat do seznamu

Kinoexport s.r.o

Společnost se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a montáží sezení, jak pro veřejné, tak i pro soukromé zařízení do kin, divadel, universit, kongresových sálů, sportovních hal a stadiónů.
Přidat do seznamu

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Ušetříme Vám peníze, čas a nervy. Postavíme Vám rychle, efektivně a bez dalších vyčíslení víceprací budovy k podnikání, školství nebo pro bydlení. Modulární výstavba je víc než prostor.
Přidat do seznamu

Kompozit 21

Výroba a prodej vyztužování skelných vláken, výztužná síť, síť pro zdivo. Doručování po celé České republice.
Přidat do seznamu

KONTEJNERY SUTĚ PÍSKY s.r.o.

Poskytujeme ucelené služby v oblasti stavebnictví, nákladní automobilové dopravy a pronájmu stavební techniky.
Profesionální služby poskytujeme ve městě Brno a v jeho okolí. Zaměřujeme se především na zemní práce, které zahrnují stavební činnost, vyrovnávání terénu, výkopové práce i demolice staveb.
Přidat do seznamu

KOREKT PLUS DART CZ s.r.o.

Výroba a prodej potištěných pásek, balících pásek, malířských pásek, vytyčovacích pásek.
Přidat do seznamu

KOVAR s.r.o.

Založena v r. 1992. Tehdy pouze s 34 zaměstanci se firma zabývala výrobou obytných a kancelářských kontejnerů. Během let firma přešla na zakázkovou výrobu speciálních ocelových kontejnerů pro různá technologická využití. V současné době pracuje ve firmě již téměř 250 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

Kovárna VIVA a.s.

Kovárna VIVA a.s. je přední česká průmyslová kovárna. Specializujeme se na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí. Hmotnostní rozmezí výrobků leží mezi 0,10-20,00 kg.
Přidat do seznamu

kovocité, a.s.

Výroba ocelových konstrukcí a jejich montáže a povrchové úpravy, převážně výroba městského mobiliáře a zastávkových přístřešků.
Přidat do seznamu

Kovonax, spol. s r.o.

Firma KOVONAX spol. s r.o. je zaměřena na výrobu kovového nábytku pro veřejnou správu, zdravotnictví, pečovatelství, školství a atypické interiéry.
Přidat do seznamu

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Výrobní družstvo Kovoplast se zabývá vstřikováním plastových dílů, lisováním kovových výlisků, montáží sestav, výrobou nástrojů a forem. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany, tzn. že je možno využít spolupráce s námi jako náhradní plnění pro všechny výrobní pobočky v ČR.
Přidat do seznamu

KOVOSTEEL, s.r.o.

Vydejte se s námi do světa zpracování odpadů a objevte svět recyklace a ekologie. Na trhu působíme od roku 1998. Jsme významným představitelem v oblasti sběru, výkupu a zpracování odpadů.

Ve svých provozech ve Starém Městě, Hodoníně, Strážnici a Veselí nad Moravou se zabýváme výkupem všech druhů odpadů, likvidací autovraků, prodejem hutního materiálu a paliv. V místě sídla společnosti – ve Starém Městě máme prodejnu „Army shop“, kde nakoupíte vše pro své domácí kutilství a hobby.
Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady a ekologie a protože nám záleží na budoucnosti, prostřednictvím výukových programů a odborných exkurzí šíříme ekologickou osvětu mezi širokou veřejností, především v řadách školní mládeže.
Přidat do seznamu

Kovovýroba Hoffmann s.r.o.

Prototypová a malosériová výroba lisovacích a tvářecích nástrojů a karosářských dílů pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

Květiny Kamélie s.r.o.

Svým zákazníkům nabízíme floristické , zahradnické a dárkové zboží, jako rodinná firma již od roku 1991.

V našich prodejnách v Holešově a Fryštáku vás obsluhují floristi s dlouholetou praxí, kteří neustále sledují nejnovější trendy ve floristice a ty se snaží předat naším zákazníkům ve formě krásných kytic a aranžmá k nejrůznějším příležitostem.

Že se nám to daří, dokazujete vy sami zákazníci, tím že se k nám opět vracíte.
Rádi vás uvidíme a obsloužíme v našich prodejnách, nebo na galerii našich webových stránek, kde také uvidíte náš široký sortiment a práci našich floristů.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů