Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

GEMCO, s.r.o.

- implementace informačního systému myGEM pro specifické podnikové procesy (obchod, výroba, servis,...) včetně ekonomiky a controlingu
- vývoj webových aplikací
- poskytování konzultačních služeb při realizaci systémů managementu kvality, životního prostředí a bezpečnosti podle norem řady ISO 9001, 14001, OHSaS 18001, ISO 27001
- přípravy a realizace norem ISO/TS 16949 (pro potřeby automobilového průmyslu)
- zavádění speciálních Q metod a Q nástrojů
- odborná školení a školení podle požadavků zákazníků
Přidat do seznamu

GENICZECH-M spol. s r. o.

Soukromá strojírenská firma, jejíž obchodní aktivity jsou zaměřeny především na export výrobků do zemí západní Evropy, pro firmy vyrábějící balící a obráběcí stroje, zvedací zařízení a stroje pro elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

GERGEL, s.r.o.

Firma GERGEL, s.r.o. je soukromá firma s dlouholetou tradicí založená v roce 1992. Zaměřuje se na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a zařízení a opravy strojních výrobních zařízení.
Přidat do seznamu

Global Business s.r.o.

Společnost Global Business s.r.o. patří svým objemem vyrobených mezi pět největších výrobců rozvaděčů v České republice. Roční obrat společnosti je 120-150 miliónů Kč. Společnost zaměstnává 40 stálých pracovníků.
Přidat do seznamu

GOLDCARD, spol. s r. o.

Společnost GOLDCARD vznikla v roce 1990 a od svého počátku se zabývá vývojem, výrobou a instalacemi identifikačních kartových systémů.
Přidat do seznamu

Grafický designér Ivo Koníček

Jsem grafický designér ze Zlína. Jako grafik se živím od roku 2010. Věřím, že dobrý produkt si zaslouží mít i dobrý brand. Proto Vám rád pomohu při tvorbě vaší firemní identity a s propagací Vašeho produktu.
Přidat do seznamu

greiner packaging slušovice s.r.o.

Společnost greiner packaging slušovice s.r.o. se řadí mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku. Kromě potravinářských obalů vyrábí i speciální obaly pro bytovou chemii, nátěrové hmoty a další použití. Již standardní a stále významnější součást jejího výrobkového portfolia tvoří také technické díly.
Přidat do seznamu

GTK, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1991.
Vyrábíme pásové dopravníky pro přepravu sypkých hmot, zejména pro surovinové doly, štěrkovny a pískovny, kamenolomy, úpravny, třidírny či recyklace.
Nabízíme vývoj, konstrukci, výrobu, montáž, doživotní servis na naše stroje.
Export do zemí EU tvoří 99% našeho obratu.
Přidat do seznamu

Gumárny Zubří, a.s.

• Výroba gumárenských směsí,
• Výroba pryžových autokoberců,
• Výroba lisováné technické pryže,
• Výroba vytlačovaných pryžových profilů,
• Plastikářská výroba,
• Výroba civilních a vojenských masek.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů