Technologické inovační centrum Zlínský kraj
Zpět
Přidat do seznamu

NIVEKO s.r.o.

Kontaktní informace

Adresa:
NIVEKO s.r.o.
 
IČ:
60745801
 
Kontaktní osoba:
Romana Kvasnicová
 
Telefon:
+420 572693246
 
E-mail:
 

Popis činnosti společnosti

Naše společnost byla založena v roce 1991 jako rodinná firma s prvotním zaměřením na produkci nejrůznějších výrobků pro tvorbu a ochranu životního prostředí. V následujících letech došlo k diverzifikaci firmy na dvě specializované divize se zaměřením na komplexní průmyslové aplikace plastů a na produkci bazénů nejvyšší kvality vyrobených z materiálu Polystone.

Předmět podnikání

Naše společnost, NIVEKO s.r.o. je již po desetiletí absolutním průkopníkem ve výrobě vysoce kvalitních bazénů neobyčejného designu, vyrobených dle specifikace zákazníka pro soukromý i veřejný sektor. Instalace a následný servis bazénů NIVEKO jsou zajišťovány týmem profesionálů naší společnosti.

Hlavní produkty / služby

Portfolio produktů NIVEKO bazénů je rozděleno do dvou linií – basic a exclusive. Obě skupiny udržují vysoký standard kvality spojený s produkty NIVEKO (většinou používaných v oblasti přesného zpracování, životnosti a všechny použité materiály). Řada BASIC poskytuje úplné a aktuální řešení, kdy jsou používány v soukromém i veřejném prostoru. Vše je v konfiguraci podle potřeb a představ zákazníků ve snadný a jednoduchý způsob. Linka EXCLUSIVE je většinou zaměřena na unikátních technických řešení, a to také obsahuje širokou škálu speciálně navržených prvků, které splňují všechny požadavky i pro nejnáročnější klienty a architektonických požadavků. Kromě toho řada NIVEKO produktové příslušenství se skládá ze široké škály technologických celků, technické šachty, vyrovnávací nádrže, kamenů, jakož i vysoce kvalitní zakrytí a jiné doplňky.

Hlavní produkty / služby určené pro export

Skimmer Standard
Skimmer Top Level
Přeliv Multi
Přeliv Combo
Přeliv Endless
Přeliv Advance
Přeliv Whisper
Přeliv Evolution

Počet zaměstnanců

67

Teritoria stávajícího exportu

Mezi nejvýznamnější trhy dneska patří Německo, Rakousko, Švýcarsko, země Beneluxu, Švédsko, Velká Británie a Polsko. Naše obchodní politika je založena na výrobu a dodávky těch nejlepších produktů z tohoto odvětví, kvalifikovaný přístup s maximálním ohledem na potřeby zákazníků

Zájem o rozšíření exportu v teritoriích

Francie, Itálie, Chorvatsko

Nabídka/poptávka spolupráce

Poptávky zejména ze západní Evropy.

Fotografie

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů