Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje

Přidat do seznamu

Bagrování Praha s.r.o.

Bagrování Praha s.r.o. - Zajišťujeme veškeré zemní práce na klíč podle Vašich požadavků! Vše zařídíme včetně odklízení zeminy a sypkých hmot!
Přidat do seznamu

BAMBINOT s.r.o.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej bezlepkových potravin, biopotravin a bezlepkových doplňků stravy. Nabízíme kompletní sortiment bezlepkových produktů - mouky, strouhanky, těšta, pečící a chlebové směsi, těstoviny, hotové pokrmy, cereálie, proteinové kokteily, semínka a ostatní bezlepkové produkty.
Přidat do seznamu

Bezpečná práce JP s.r.o.

BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘI PRÁCI
Školení BOZP, řidičů referentů, obsluhy VZV, práce ve výškách, obsluhy řetězových pil, obsluhy křovinořezů, a další.
Vypracování kompletní dokumentace BOZP, včetně analýzy rizik, kategorizace práce, stanovení OOPP a další.
Roční prověrky BOZP, kontroly pracovišť, kontroly zaměstnanců při podezření na požívání alkoholu nebo drog, kontroly zaměstnanců při pracovní neschopnosti, kontroly strojů, regálových systému a žebříků.

POŽÁRNÍ OCHRANA
Školení požární ochrany, odborná příprava preventivní požární hlídky, odborná příprava preventisty PO.
Kompletní dokumentace požární ochrany včetně začlenění provozovaných činností, vypracování evakuačních plánů, vedení knihy požární ochrany, dokumentace zdolávání požáru, operativní karty.
Preventivní požární prohlídky, kontroly hasicích přístrojů, požárních ucpávek, uzávěrů a jiné.

KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTI
Vypracování plánu BOZP na staveništi ve fázi přípravy.
Aktualizace a vedení plánu BOZP na staveništi ve fázi provádění stavby.
Ohlášení stavby na OIP.
Výkon činnosti koordinátora BOZP na staveništi.
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BLATINIE, a.s.

• Zemědělská výroba - rostlinná i živočišná.
• Výroba plastů - misek pro závodní stravování, obaly pro potraviny. Vhodné pro chlazení i mražení. Výroba obalů bag in box (BIB) pro balení tekutin.
Přidat do seznamu

Brigita Olivová

Specializuji se na focení svateb, rodinnou, těhotenskou a portrétní fotografii.
Fotím ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
Přidat do seznamu

BS Vsetín, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1993. Společnost má široký záběr komplexních služeb ve stavebnictví a interiérech (stavební činnost, truhlářství, nábytek, chodbová madla, elektro atd). Působí zejména po celé ČR i na Slovensku.
Přidat do seznamu

Business Logic s.r.o.

Business Logic je stabilní softwarová společnost s tradicí na trhu již od roku 2002. Když jsme společnost Business Logic v roce 2008 zakládali oficiálně, bylo nás šest. Dnes tvoří náš tým více než 70 odborníků. Ti nejzkušenější profesionálové mají více než desetiletou praxi v oblasti návrhu a vývoje softwaru. Jsme partnerem Microsoft Partner Network s kompetencí Silver Application Development se 12 specialisty certifikovanými Microsoftem. Vyvíjíme software. Od špičkových webů, přes webové portály a mobilní aplikace, až po rozsáhlá databázová řešení s tisíci tabulkami.
Přidat do seznamu

BV Consulting & Regulation s.r.o.

Jsme skupina mladých lidí, kteří se nebojí zákonů a hledají co nejjednodušší splnění regulatorních požadavků individuálně pro každou společnost. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti regulace finančního trhu na pozicích compliance, risk managementu, interního auditu a také působíme na pozicích pověřence na ochranu osobních údajů a referenta ochrany osobních údajů. V rámci každodenní praxe jednáme s regulátory (Úřad na ochranu osobních údajů, Česká národní banka, Finanční analytický úřad). Z minulosti máme zkušenosti i s dalšími dohledovými institucemi, například Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Ze zkušeností víme, na co se v rámci implementace regulace zaměřit, a jak si vyložit jednotlivá pravidla určená regulací. Hledáme nejoptimálnější řešení, jak nastavit interní procesy, splnit požadavky zákona, minimalizovat aktuální rizika společnosti a nezvyšovat neúměrně náklady.
Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů