Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Nábytkářský průmysl

Přidat do seznamu

Amarost s.r.o.

Ruční výroba matrací s dlouhou životností, celo bukových roštů, dubových postelí s jedničkového dřeva, kontinentálních masivních lůžek.
Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

BS Vsetín, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1993. Společnost má široký záběr komplexních služeb ve stavebnictví a interiérech (stavební činnost, truhlářství, nábytek, chodbová madla, elektro atd). Působí zejména po celé ČR i na Slovensku.
Přidat do seznamu

ContiMade spol. s r.o.

Společnost byla založena v roce 1993 a sídlí v Kaňovicích. Financování je bez účasti zahraničního kapitálu. V čele společnosti stojí tři společníci s dlouholetou praxí. Tradice společnosti je založena na kvalitě, flexibilitě a maximální vstřícnosti k zákazníkovi.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

HIXON Blinds s.r.o.

Dodáváme kvalitní českou stínicí techniku koncovým uživatelům a firmám. Naši zákazníci mají k dispozici velký výběr výrobků, jejich barev a provedení za příznivé ceny a krátkou dodací lhůtou. V našem prtfoliu jsou vnitřní horizontální hliníkové nebo dřevěné žaluzie, vertikální žaluzie, látkové rolety (včetně provedení den a noc), plisé, posuvné japonské stěny, sítě proti hmyzu do oken i dveří. Můžeme nabídnou v současné době stále více populární venkovní žaluzie i předokenní rolety, markýzy a garážová vrata. Více informací o nabízených výrobcích naleznete na našich stránkách www.hixon.cz
Přidat do seznamu

CHEDOS, s.r.o.

Firma CHEDOS s.r.o. se sídlem ve Starém Městě je obchodně-výrobní společností, která na trhu působí od roku 1995. Zabývá se prodejem a výrobou dřevěných materiálů, polotovarů a výrobků pro práci stolařů, stavebníků a domácích kutilů. Široký sortiment materiálů zahrnuje převážně velkoplošné materiály LTD, DTD, MDF, OSB, dýhované materiály, sololit, překližky, spárovky, laťovky, cetris, dřevěné a plovoucí podlahy, dveře, kování a nábytkové doplňky, drátěný program, parapetní a kuchyňské desky, eurohranoly a další.
Přidat do seznamu

Ing. David Haloda

Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradentství.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Rodinná firma dvou bratrů navazující na nábytkářskou výrobu předků z předválečného období.
Přidat do seznamu

Kinoexport s.r.o

Společnost se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a montáží sezení, jak pro veřejné, tak i pro soukromé zařízení do kin, divadel, universit, kongresových sálů, sportovních hal a stadiónů.
Přidat do seznamu

kovocité, a.s.

Výroba ocelových konstrukcí a jejich montáže a povrchové úpravy, převážně výroba městského mobiliáře a zastávkových přístřešků.
Přidat do seznamu

Kovonax, spol. s r.o.

Firma KOVONAX spol. s r.o. je zaměřena na výrobu kovového nábytku pro veřejnou správu, zdravotnictví, pečovatelství, školství a atypické interiéry.
Přidat do seznamu

MEDIA MIX, s.r.o.

Zpracování polyuretanových systémů litím do forem (PUR) - výroba tvarových polyuretanových dílů vypěňováním ve formách s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví.
Přidat do seznamu

Miroslav Kašík

Zabýváme se truhlářskou výrobou z masivního dřeva. Poskytneme kompletní vybavení pro domácnosti, hotely i kanceláře od návrhu po montáž. Ze stavebního truhlářství Vám můžeme nabídnout zhotovení dveří včetně zárubní, schodišť, pergol, zahradních truhlíků a dřevěných doplňků. Zařízení vyrobíme dle Vašich představ, případně navrhneme nábytek na míru.
Přidat do seznamu

Nábytek Kunovice

Nábytek Kunovice - Prodejna nábytku, kde si můžete vše přímo vyzkoušet. Nabízíme sedací soupravy, kožená křesla, rozkládací i rohové sedací soupravy, kožené sedací soupravy, válendy, postele, postele z masivu, kvalitní šatní skříně, matrace a rošty, dětské pokoje, studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, konferenční stolky a bohatý sortiment nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Prodej a rozvoz nábytku Uherské Hradiště, Kunovice, Otrokovice, Kyjov, Veselí nad Moravou, Zlín.
Přidat do seznamu

nábytex BYTEX HOME - Richard Minich

Firma zabývající se kompletní realizací interiéru.
Prodejny:
Zlín - Prodejní Pasáž Terno přízemí -
Adresa
třída Tomáše Bati 398
Prodejní Pasáž Terno
Zlín
763 02

Valašsko Klobouky
Adresa
Cyrilometodějská 505
naproti PENY MARKET
Valašské Klobouky
766 01
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

RIM - CZ, spol. s r.o.

Návrh, vývoj a výroba kancelářských židlí,křesel,sofa, stolů a doplňků pro kancelářské a bytové interiéry.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

TON a.s.

Jsme TON, výrobce židlí a stolů. Vyrábíme v místě, kde Michael Thonet roku 1861 položil základní kámen původní továrny THONET. Podle principu jejího zakladatele tak v Bystřici pod Hostýnem navazujeme na nejstarší výrobu ohýbaného nábytku.
Přidat do seznamu

Topdoors s.r.o.

Společnost Topdoors Vám nabízí široký sortiment interiérových dveří a obložkových zárubní. Naší snahou je předložit Vám výrobky s vysokou propracovaností konstrukčního detailu a současně v co nejvyšší kvalitě řemeslného provedení. Vybírat můžete ze široké palety modelových řad dveří, která zahrnuje jak dveře klasické tak i dveře, které odpovídají moderním designovým trendům. Samozřejmostí jsou dveře plné, kazetové nebo různě prosklené.
Přidat do seznamu

Truhlářství Vladimír John

Truhlářství, stolařství. Výroba zakázkového nábytku do interierů. Výroba zahradního nábytku. Výroba nábytku na míru do domácností a firem. Výroba nábytku z masivu a lamina. Výroba designového nábytku. Výroba kancelářského nábytku, výroba nábytku pro restaurace, výroba hotelového nábytku, výroba nábytku pro školy a mateřské školy. Poskytování kompletního servisu - návrh, výroba, doprava, instalace nábytku.
Přidat do seznamu

VELECKÝ s.r.o.

Rodinné interiérové studio s praxí 25 let. Realizujeme komplexní novostavby i přestavby interiérů s důrazem na moderní design a kvalitní technické zpracování.
Přidat do seznamu

Zelinger plast s.r.o.

Výrobu plastových dílců vstřikováním zejména pro nábytek, elektroinstalaci a domácnost.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů