Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Papírenský průmysl

Přidat do seznamu

777pack s.r.o.

Kvalitní obalový materiál přímo od výrobců.
Zajistíme potisk lepících pásek.
Přidat do seznamu

Cardbox Packaging s.r.o.

Cardbox Packaging je mezinárodní výrobce sofistikovaných kartonových obalů vysoké kvality. Díky technologickým
možnostem a odborným dovednostem našeho týmu jsme schopni vám dodávat produkty prvotřídní kvality. Naše společnost
se zaměřuje především na trh rychloobrátkového spotřebního zboží.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

IRISA výrobní družstvo

• Závod 1 vánoční ozdoby
• Závod 2 výroba plastů
• Závod 3 kartonáž
Přidat do seznamu

LAJK PACK s.r.o.

Výroba a prodej obalů z vlnité a hladké lepenky. Klopové a výsekové krabice. Nabídka a realizace kompletních obalových řešení - lepenkové krabice, sáčky, lepicí pásky, stretch folie atd.
Přidat do seznamu

LOKART s.r.o.

Společnost LOKART s.r.o. vznikla v roce 1991. Je nejstarší soukromou kartonáží v regionu Zlína. Dvacet let úspěšného podnikání nás zařadilo mezi přední české zpracovatele lepenek s českým kapitálem. Naši technici za dobu trvání firmy získali bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní výrobní tým.Vlastními vozidly provádíme nepřetržité dodávky typu " JUST IN TIME". Od začátku roku 2003 sídlíme ve vlastním novém areálu vedle hlavní silnice Zlín - Vsetín. Disponujeme moderním výrobním zařízením na ploše 1500 m² a 2400 m² vytápěných skladových ploch. Součástí administrativní budovy je též restaurace s kvalitní kuchyní a velkým parkovištěm.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

tisnkijakduha.cz

Nabízíme levné tonery a cartridge do Vašich tiskáren za skvělé ceny. Využijte věrnostního programu a získejte slevu až 50%. Nákup nad 1000 Kč odměníme dopravou ZDARMA.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů