Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Papírenský průmysl

Přidat do seznamu

777pack s.r.o.

Kvalitní obalový materiál přímo od výrobců.
Zajistíme potisk lepících pásek.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

IRISA výrobní družstvo

• Závod 1 vánoční ozdoby
• Závod 2 výroba plastů
• Závod 3 kartonáž
Přidat do seznamu

LAJK PACK s.r.o.

Výroba a prodej obalů z vlnité a hladké lepenky. Klopové a výsekové krabice. Nabídka a realizace kompletních obalových řešení - lepenkové krabice, sáčky, lepicí pásky, stretch folie atd.
Přidat do seznamu

LOKART s.r.o.

Společnost LOKART s.r.o. vznikla v roce 1991. Je nejstarší soukromou kartonáží v regionu Zlína. Dvacet let úspěšného podnikání nás zařadilo mezi přední české zpracovatele lepenek s českým kapitálem. Naši technici za dobu trvání firmy získali bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní výrobní tým.Vlastními vozidly provádíme nepřetržité dodávky typu " JUST IN TIME". Od začátku roku 2003 sídlíme ve vlastním novém areálu vedle hlavní silnice Zlín - Vsetín. Disponujeme moderním výrobním zařízením na ploše 1500 m² a 2400 m² vytápěných skladových ploch. Součástí administrativní budovy je též restaurace s kvalitní kuchyní a velkým parkovištěm.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

tisnkijakduha.cz

Nabízíme levné tonery a cartridge do Vašich tiskáren za skvělé ceny. Využijte věrnostního programu a získejte slevu až 50%. Nákup nad 1000 Kč odměníme dopravou ZDARMA.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů