Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Software a ICT služby

Přidat do seznamu

Administrátoři.cz s.r.o.

Společnost Administrátoři.cz s.r.o. vnikla po dlouholetém působění na trhu transformací z fyzické osoby. Zaměřuje se na kompletní správu a servis počítačových sítí pro malé a střední podniky a přináší výhody a technologie používané pro velké oraganizace pro tyto malé a střední podniky.
Přidat do seznamu

AION CS, s.r.o.

Firma se zabývá vývojem softwaru na zakázku.
Přidat do seznamu

AS-INTEGRATED s.r.o.

Společnost AS-INTEGRATED – partner pro komplexní automatizaci v průmyslu. Vývoj a dodávka automatizovaných systémů, rozváděčů, vizualizace výroby. Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení v průmyslu. Zpracování projekční dokumentace, projekční práce v oblastech elektro, TZB, měření a regulace.
Přidat do seznamu

AutoCont CZ a.s.

AutoCont je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí již 20 let. K rychlému rozvoji v prvních 10ti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě v České republice a na Slovensku.

V druhém desetiletí své existence se AutoCont zaměřil na vybudování specializovaných divizí a postupně se propracoval mezi nejvýznamnější firmy i v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy, to vše přispělo k tomu, že je AutoCont v současné době nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice.

Práci s jednotlivými zákaznickými segmenty věnuje AutoCont velkou pozornost. ICT potřeby jednotlivých skupin zákazníků jsou různé, rovněž tak různé jsou realizační a provozní postupy. AutoCont tomu proto pečlivě přizpůsobuje i svoji vnitřní strukturu. V současné době se AutoCont zaměřuje výhradně na zákazníky z řad firem a organizací. Tradiční je silná pozice AutoContu v oblasti středně velkých komerčních firem a v segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. V poslední době se rovněž rozvíjejí aktivity zaměřené na centralizovaný prodej pro malé firmy a organizace.

Ve všech segmentech bez rozdílu se však AutoCont snaží navázat dlouhodobé vztahy, založené na vysoké míře vzájemné důvěry.

AutoCont zaměstnává v současné době v České a Slovenské republice téměř 800 pracovníků, z nichž skoro 70 % pracuje v oblasti poskytování služeb. AutoCont systematicky zvyšuje odbornou úroveň svých lidí, čehož důkazem jsou získané osobní i firemní certifikace převážně na nejvyšší možné úrovni.

Společnost AutoCont tradičně věnuje část svých prostředků na charitativní účely ve prospěch dětských domovů a handicapovaných spoluobčanů. V této oblasti spolupracuje např. s Nadací Terezy Maxové, Kontem bariéry a mnoha dalšími. Za významnou podporu české kultury lze jistě považovat dlouholeté partnerství s Národním divadlem v Praze. V roce 2010 podporuje AutoCont také vznik nového českého filmu Lidice.
Přidat do seznamu

Business Logic s.r.o.

Business Logic je stabilní softwarová společnost s tradicí na trhu již od roku 2002. Když jsme společnost Business Logic v roce 2008 zakládali oficiálně, bylo nás šest. Dnes tvoří náš tým více než 70 odborníků. Ti nejzkušenější profesionálové mají více než desetiletou praxi v oblasti návrhu a vývoje softwaru. Jsme partnerem Microsoft Partner Network s kompetencí Silver Application Development se 12 specialisty certifikovanými Microsoftem. Vyvíjíme software. Od špičkových webů, přes webové portály a mobilní aplikace, až po rozsáhlá databázová řešení s tisíci tabulkami.
Přidat do seznamu

COMINFO, a.s.

Společnost COMINFO vznikla v roce 1990 a od svého vzniku budovala svoji pozici na sofistikovaném vývoji elektronických komponent, vlastního softwarového řešení a vývoje mechanických komponent.
Přidat do seznamu

CROSS Zlín

Jsme to my, kdo z obyčejných měst dělá chytrá města. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené, a aby bylo možné efektivně řídit dopravu.

Je nás na to více než 160, máme vlastní tým IT vývojářů a spoustu dalších lidí, kteří se starají o hladký průběh našich projektů. Pracujeme v 55 zemích světa a jsme neustále rostoucí a ziskovou společností již od roku 1994.
Přidat do seznamu

Daniel Gregůrek

Firma DG STUDIO tvoří webové stránky, e-shopy, informační systémy, grafické návrhy, zpracování tisku.
Přidat do seznamu

Edhouse s.r.o.

Společnost Edhouse se zabývá vývojem inovativních softwarových řešení, mobilních řešení a outsourcingem vývoje. IT řešení směřují do oblasti automatizace, finančnictví a komerčního sektoru.
Přidat do seznamu

Elektro Kroměříž a.s.

Společnost byla založena roku 1992, jako nástupnická firma OPS a později Státního podniku Elektro. Specializovala se na výrobu a dodávky typových i atypických rozvaděčů NN do 6300 A. Montáž v původních prostorách v historickém centru města byla zanedlouho pro expandující firmu nevyhovující a tak byla roku 2000 přenesena do zrekonstruovaného výrobního závodu o ploše 4000 m2 v průmyslové zóně města.

Za 18 let své dosavadní existence se firma zařadila mezi přední výrobce v České republice. Prosadila se zejména dodávkami rozváděčů pro jadernou energetiku, chemický, potravinářský, automobilový, strojírenský a stavební průmysl.

V současnosti společnost zajišťuje komplexní dodávky počínajíc projekcí, výrobou, montáží, programováním a oživením zařízení, revizí a konečně servisní a poradenskou činností.

V roce 2008 činil obrat firmy 180 mil. Kč, z čehož polovina objemu směřovala k zahraničním partnerům. V současné době má firma 80 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

FORESTA SG, a.s.

Akciová společnost Foresta SG, a. s. byla založena v roce 1995. Sídlo společnosti je ve Vsetíně. V Halenkově je situováno geodetické středisko. Společnost má na Slovensku dceřinnou společnost: Foresta SK.
Přidat do seznamu

GEMCO, s.r.o.

- implementace informačního systému myGEM pro specifické podnikové procesy (obchod, výroba, servis,...) včetně ekonomiky a controlingu
- vývoj webových aplikací
- poskytování konzultačních služeb při realizaci systémů managementu kvality, životního prostředí a bezpečnosti podle norem řady ISO 9001, 14001, OHSaS 18001, ISO 27001
- přípravy a realizace norem ISO/TS 16949 (pro potřeby automobilového průmyslu)
- zavádění speciálních Q metod a Q nástrojů
- odborná školení a školení podle požadavků zákazníků
Přidat do seznamu

GOLDCARD, spol. s r. o.

Společnost GOLDCARD vznikla v roce 1990 a od svého počátku se zabývá vývojem, výrobou a instalacemi identifikačních kartových systémů.
Přidat do seznamu

Grafický designér Ivo Koníček

Jsem grafický designér ze Zlína. Jako grafik se živím od roku 2010. Věřím, že dobrý produkt si zaslouží mít i dobrý brand. Proto Vám rád pomohu při tvorbě vaší firemní identity a s propagací Vašeho produktu.
Přidat do seznamu

HCV group a.s.

Česká společnost HCV group a.s. působí na trhu od roku 1992. Trvale spolupracuje se svými zákazníky na profesionálních řešeních jejich požadavků ve všech oblastech své činnosti.
Přidat do seznamu

IMC Zlín, a.s.

IMC Zlín, a.s. je společnost působící převážně v oblasti software a informačních technologií. Na trhu působí od roku 1991.
Přidat do seznamu

IMT Technologies & Solutions

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky.
Přidat do seznamu

Ing. Jan Ševčík

Poctivá agentura:
Dodáváme programátorské práce a ppc reklamu s vlastní myšlenkou, v kvalitě, a pro menší množství klientů.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Kentino s.r.o.

Prodej

- profesionalni pocitacovy hardware
- prislusenstvi pro tezbu kryptomen
- servery
- sitova zarizeni
- tiskarny
- kancelarske pc
Přidat do seznamu

Mionet.cz - webové studio

Vytváříme webové stránky a internetové obchody na míru. Vyvíjíme vlastní redakční systém pro jednoduchou správu webu i e-shopu.

Spolupracujeme s klienty ze Zlínského kraje, ale i celé ČR.
Přidat do seznamu

Mistome, s.r.o.

Mistome.cz je webový portál, který spojuje lidi prodávající zážitky, které nemohou využít s těmi, kdo je chtějí koupit se slevou.
Přidat do seznamu

MONET+, a. s.

Specialista na systémy s čipovými kartami, systémy bezpečné elektronické komunikace, systémy pro zpracovávání elektronických transakcí, výrobu karet apod.
Přidat do seznamu

Moravské přístroje a.s.

Moravské přístroje jsou technologickou společností, zaměřenou na vývoj pokročilých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení.
Přidat do seznamu

NWT a.s.

NWT a.s. je stabilní česká společnost, která na trhu působí od roku 1992. Sídlo NWT je v Hulíně, avšak aktivní je po celé ČR, mimo to má zastoupení na Slovensku, v Británii a ve Španělsku. Společnost nabízí široké portfolio služeb. Hlavním zájmem společnosti jsou nyní obnovitelné zdroje energie.
Přidat do seznamu

Otevřito.cz

Otevřito.cz okamžitě rozpozná typ souboru a vybere vhodné řešení, jak zobrazit jeho obsah přímo v internetovém prohlížeči. Nabízí rychlé řešení, jak jednoduše převést soubor do zvoleného formátu.
Přidat do seznamu

Pro Futuro Consulting a.s.

We offer ZOHO cloud applications. For all areas of business use. CRM, finance, reporting, HR, warehouses, cloud storage, document creation and more.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská firma v oblastech:
- Systémy řízení technologických procesů
- Měření a regulace
- Silnoproud
Přidat do seznamu

Rychlé Půjčka IS

Poskytujeme služby bankovního bankovnictví pro nebankovní půjčky
Přidat do seznamu

SABOL s.r.o.

Digitální televize, zabezpečovací systémy, IT služby. Prodej, montáž, servis, zaměření signálu a instalace TV antény a satelity CS Link, Skylink. Jsme certifikovaná firma Jablotron, bezdrátové alarmy OASiS, Azor, JA-100 a jiné. Realizace LAN sítí.
Přidat do seznamu

Smart Lion

Jsme certifikovaná montážní společnost a prodejce produktů pro chytrou domácnost nejen značky FIBARO.
Přidat do seznamu

Smartplast s.r.o.

Společnost s dvacetiletou zkušeností v oboru vstřikování plastů a designu plastových dílů se zaměřením na simulační analýzy vstřikovacího procesu a plastového dílu.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

Tyšer servis

Nabízím služby v oboru elektroinstalace, alarmy, vodo-topo, služby hodinového manžela.
Přidat do seznamu

UNITES Systems a.s.

Firma UNITES Systems a.s. se zabývá zakázkovým vývojem a výrobou elektroniky, zejména testerů el. součástek a osazených desek, nízkopříkonových bateriových aplikací, telekomunikačních zařízení a elektronických zařízení, umožňujících významné úspory el. energie, školní pomůcky pro výuku elektroniky.
Přidat do seznamu

Václav Szöcs - MOBIL SERVICE

Zabývám se profesionálním, pozáručním servisem drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, GPS navigace a notebooky. Jak po stránce hardware, tak software. Záchrana po zasažení kapalinou. Aktualizací GPS map, instalace GPS do mobilu, aktualizace firmware, odblokování, zrušení bezpečnostního kódu, kompletní přeinstalování systému, změna opračního systému na jiný atd.
Přidat do seznamu

Webovky-levne.cz

Tvorba internetových stránek specializující se na weby pro podnikatele, OSVČ a živnostníky.
Přidat do seznamu

wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti softwaru, hardwaru, komunikací a ICT služeb. Naším hlavním zaměřením jsou výstavba a údržba podnikových nebo domácích sítí. Zajišťujeme komplexní telekomunikační služby pro malé a střední firmy, a to zejména v oblasti správy IT infrastruktury, telekomunikací, zabezpečení, provozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání našich pracovníků nabízíme v posledních letech i konzultace a poradenství v oblasti rozvoje IT.
Přidat do seznamu

XiNTECO s.r.o.

Společnost XiNTECO s.r.o. je dodavatelem především průmyslové automatizace.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů