Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Slévárenský a kovárenství

Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

Česká zbrojovka a.s.

Jsme výrobce zbraně značek CZ, Brno Rifles, CZ-USA, Dan Wesson a Safari Classics. Prodáváme pistole, malorážky, kulovnice, kozlice, brokovnice, vzduchovky, větrovky a ryté zbraně, pro lov, myslivost, sportovní střelbu, sebeobranu a služební účely. Vše včetně příslušenství.
Přidat do seznamu

FENOZA s.r.o.

Specializujeme se na technologie dělení kovů. Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy, a také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Celkový poradenský servis k dělení různých norem ocelí, včetně zátěžových testů na pilách Everising pro daný materiál.

Jsme výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

Jsme také výhradní dodavatel pro značku AGP profi nářadí, máme v nabídce kovoobráběcí stroje, dřevoobrávěcí stroje i stavební nářadí. Více na www.agp-naradi.cz
Přidat do seznamu

FIMES a. s.

FIMES a.s. (založena v roce 1993) se specializuje na výrobu tenkostěnných přesných hliníkových odlitků zvláště pro letecký, optický a obranný průmysl. Druhým hlavním segmentem činnosti je výroba nástrojů pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů především pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

Flow tech, s.r.o.

Nástrojárna s dlouholetou tradicí, zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou: upínací přípravky, lisovací nástroje, kontrolní přípravky, jednoúčelové stroje a zařízení, strojní díly.
Přidat do seznamu

GENICZECH-M spol. s r. o.

Soukromá strojírenská firma, jejíž obchodní aktivity jsou zaměřeny především na export výrobků do zemí západní Evropy, pro firmy vyrábějící balící a obráběcí stroje, zvedací zařízení a stroje pro elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

Chropyňská strojírna, a.s.

Chropyňská strojírna dodává zařízení podle přání a potřeb zákazníků-od jednotlivých částí až po kompletní automatizované linky dodané na klíč. Důraz klademe na vysokou kvalitu, inovativní myšlení a řešení přinášející zákazníkovi vysokou přidanou hodnotu vůči vynaloženým nákladům.
Přidat do seznamu

IMTRADEX, a.s.

Firma IMTRADEX, a.s., Nivnice byla založena v roce 1990 a patří k předním dodavatelům skladovacích systémů v České republice a v Evropě. Velkou část dodávaného sortimentu vyrábí ve vlastním obchodně výrobním areálu v Nivnici. Firma dodává paletové, konzolové a policové regálové systémy.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

JOKOVA s.r.o.

Firma tří společníků vznikla v r. 1995 a svoji činnost provozuje v centru Ostrožské Nové Vsi v budovách, které zrekonstruovala v r. 2004 z bývalých zemědělských objektů.
Přidat do seznamu

Kalírna Frydrych s.r.o.

Firma působí na trhu tepelného zpracování kovů od r. 2001, nejdříve jako zakázková kalírna pod obchodním jménem Jaroslav Frydrych, od r. 2007 jako obchodní společnost. Firma se od počátku zaměřuje na speciální a kusovou výrobu dle individuálních požadavků zákazníků.
Přidat do seznamu

Kasko spol. s r.o.

Firma KASKO byla založena roku 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností, prošla dynamickým vývojem a vybudovala si v náročném, konkurenčním prostředí pozici spolehlivého dodavatele pro řadu tuzemských i zahraničních firem. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti automobilového průmyslu.
Přidat do seznamu

Kasko-Formy spol. s r. o.

Společnost s ručením omezeným. Založena v roce 2005. 37 zaměstnanců. Zabývá se vývojem, konstrukcí plastových dílů a vstřikovacích forem, výrobou vstřikovacích forem a plastových dílů, výrobou jiných přípravků a zařízení.
Přidat do seznamu

KOVAR s.r.o.

Založena v r. 1992. Tehdy pouze s 34 zaměstanci se firma zabývala výrobou obytných a kancelářských kontejnerů. Během let firma přešla na zakázkovou výrobu speciálních ocelových kontejnerů pro různá technologická využití. V současné době pracuje ve firmě již téměř 250 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

Kovárna VIVA a.s.

Kovárna VIVA a.s. je přední česká průmyslová kovárna. Specializujeme se na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí. Hmotnostní rozmezí výrobků leží mezi 0,10-20,00 kg.
Přidat do seznamu

Kovovýroba Hoffmann s.r.o.

Prototypová a malosériová výroba lisovacích a tvářecích nástrojů a karosářských dílů pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

LUKO STROJÍRNYs.r.o

Česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu, založena v r. 2001.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MESIT ronex,spol. s r.o.

Firma MESIT ronex se zabývá zakázkovým CNC obráběním technologií frézování, soustružení a broušení. Je také výrobcem ozubených kol malých modulů a je schopna provádět jednoduché montážní práce. Disponuje moderními automatizovanými výrobními a kontrolními technologiemi. Samozřejmostí je také příprava výroby pomocí CAD/CAM aplikací. Zpracovává různé druhy materiálů jako např.: slitiny hliníku a mědi, plasty, nerez ocel, titan atd.
Přidat do seznamu

MRB Sazovice, spol. s r.o.

Jde o ryze českou výrobní společnost, která vznikla v roce 1990. Postupně se rozšiřovala svoji činnost zakázkové výroby pro strojírenský průmysl. Součástí firmy je i výroba bezpečnostních, plechových a protipožárních dveří, moderní prášková lakovna.
MRB Sazovice s.r.o. provozuje i sportovně-rekreační centrum v Sazovicích.
Přidat do seznamu

Nitara s.r.o.

Zakázková strojní výroba. Výroba mechanických dílců pro elektroniku stroje a zařízení.CNC obrábění, CAD CAM konstrukce, dílce z plechu. Výroba mechanických modelů.
Přidat do seznamu

PONAST spol. s r.o.

Výrobce automatických teplovodních kotlů na dřevní pelety o výkonu od 4,5 do 62 kW (v kaskádě až 248 kW), mobilních kontejnerových kotelen a široké řady příslušenství pro skladování a přepravu pelet.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

SEVEZA spol. s r.o.

Projekce, prodej, výroba, servis gastronomického zařízení.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - AUTOMOTIVE

Firma se zabývá strojírenskou výrobou a kovoobráběním s tradicí 80 let. Dodáváme především pro automobilový průmysl a všeobecný strojírenský průmysl.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsme špička v nástrojařském oboru - konstrukci a výrobě vstřikovacích forem pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům dodáváme precizní technická řešení jako komplexní dodávky společně s výrobou forem a lisovanými díly.
Přidat do seznamu

TAJMAC-ZPS, a.s.

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s. navazuje na více jak 105 letou tradici strojírenské výroby ve Zlíně, která začala ve firmě BAŤA v roce 1903. Výrobní program firmy se skládá z vertikálních, horizontálních a multifunkčních obráběcích center, vícevřetenových soustruž. automatů a dlouhotočných CNC automatů.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

TECNIMETAL - CZ, a.s.

Společnost TECNIMETAL – CZ, a. s. vyvíjí a vyrábí krytování a příslušenství k obráběcím strojům nejen v tuzemsku, ale taky ve státech EU. Výrobní program se téměř výhradně orientuje do oblasti dodávek příslušenství k obráběcích strojům. Současný výrobní program lze rozdělit do několika následujících základních skupin: svařované měchy, kryty z nekovových materiálů k ochraně vodících ploch, teleskopické kryty, dopravníky třísek, chladící agregáty, filtrační agregáty a zámečnická výroba.
Přidat do seznamu

Thermacut, s.r.o.

Thermacut se specializuje na výrobu a prodej spotřebních a náhradních dílů, příslušenství a hořákových sad pro plazmové řezání a MIG/MAG, TIG/WIG plazmové svařování. Výroba a úspěšná obchodní strategie posunula Thermacut mezi přední světové dodavatele těchto produktů.
Přidat do seznamu

TRIMILL, a.s.

Vývoj, kontrukce, výroba, prodej a servis CNC portálových frézovacích center.
Přidat do seznamu

TVD-Technická výroba, a.s.

Společnost vznikla v roce 1989, jako výrobní družstvo, které se v roce 2001 transformovalo na akciovou společnost. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Rokytnici u Slavičína. Dvě hlavní výrobní divize zahrnují několik samostatných výrobních středisek.
Přidat do seznamu

VYDONA s.r.o.

Vyrábíme nástroje na dřevo, kov, plasty a ostatní.
Přidat do seznamu

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Strojírenská firma s více než 20 letou tradicí a celosvětovou působností v oblasti vývoje, výroby, prodeje a servisu magnetických aplikací pro průmysl. Dříve byly výrobky známy pod značkou Walker Magnetics.
Přidat do seznamu

ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s. je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.
Přidat do seznamu

Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT

Ohýbání trubek a profilů, výroba tlumičů výfuků a potrubí na nákladní,osobní vozidla a stacionární agregáty,zámečnictví.
Přidat do seznamu

ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.

Slévárna šedé a tvárné litiny
Přidat do seznamu

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Výrobce fréz z HSS ocelí s více než 80letou tradicí.
Přidat do seznamu

ZV-Nástroje s.r.o.

Nástrojářská společnost zabývající se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných součástí a montážních skupin.
Přidat do seznamu

ZVI a.s.

Společnost ZVI a.s. vznikla v roce 1993 transformací a reorganizací části holdingu Zbrojovky Vsetín, a.s, založené v roce 1938, a navazuje na tradici “Zbrojovky Vsetín” zachováním výrobní schopnosti a pohotovosti pro zavedené zbrojní systémy v AČR. Jediným akcionářem společnosti ZVI a.s. se v roce 2004 stala společnost MPI Group s.r.o.

ZVI a.s. se v minulosti zaměřovala hlavně na výrobky pro potřeby armády a policie, zejména výrobou středorážových zbraní a středorážové munice (9 mm – 30 mm). K nynějším specializacím patří výroba pyropatron (výbušniny, pojistky) a pyrotechnických ovládacích systémů zajišťující vzájemnou součinnost katapultáže sedadla s pilotem v případě nouzového opuštění kabiny letadla.

V oblasti kooperací společnost ZVI dlouhodobě spolupracuje se zahraničními i tuzemskými zákazníky zejména v oblastech automobilového, leteckého, textilního a strojního průmyslu atd. Veškeré kooperace jsou dány potřebami zákazníků v jimi poskytnuté technické dokumentaci a výkresech. Společnost se nachází v průmyslové zóně s dostupným vybavením pro povrchovou úpravu, tepelné zpracování a stejně tak mnoho dalších technologií. Společnost ZVI a.s. v současném výrobním programu spolupracuje s několika dodavateli, kteří jsou podrobně ověřováni a hodnoceni.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů