Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Elektronika, elektrotechnika

Přidat do seznamu

1.zlínská zastavárna

Provoz zastavárny a bazaru ve Zlíně. Výkup a prodej zlata, stříbra, mobilních telefonů, elektroniky, sportovních potřeb, herních konzol a nářadí. Nabídka notebooků, hodinek, mobilních telefonů, tabletů, her a příslušenství atd. Otevřeno Po - Pá: 8 - 18, So, Ne: 9 - 18
Přidat do seznamu

A.R.Technik spol. s r.o.

Společnost A.R.Technik spol. s r.o. byla založen v únoru 1992 jako obchodně-inženýrsko–dodavatelská firma. Poskytujeme komplexní služby v oboru techniky budov, automatizace průmyslových technologií, kontrolní a bezpečnostní systémy. Zpracováváme komplexní řešení pro výrobní a obchodní firmy.
Přidat do seznamu

AS-INTEGRATED s.r.o.

Společnost AS-INTEGRATED – partner pro komplexní automatizaci v průmyslu. Vývoj a dodávka automatizovaných systémů, rozváděčů, vizualizace výroby. Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení v průmyslu. Zpracování projekční dokumentace, projekční práce v oblastech elektro, TZB, měření a regulace.
Přidat do seznamu

ATES spol. s r.o.

Firma s 20 letou zkušenosti s automatizací výroby a skladováním v různých průmyslových odvětvích.
Přidat do seznamu

COMINFO, a.s.

Společnost COMINFO vznikla v roce 1990 a od svého vzniku budovala svoji pozici na sofistikovaném vývoji elektronických komponent, vlastního softwarového řešení a vývoje mechanických komponent.
Přidat do seznamu

CRESSTO s.r.o.

Základním oborem, ve kterém firma CRESSTO s.r.o. pracuje od roku 1992, je elektronické měření tlaku. Nosným programem je vývoj, výroba, aplikace a prodej čidel, snímačů, měřidel a zařízení pro měření tlaku, přičemž jsou úspěšně využívány speciální technologie jako je anodické pájení křemíku, laserové trimování tenkých odporových vrstev, technologie povrchové montáže, vytváření vysokotlakých zátavů apod. To vše za podpory moderních měřících a kontrolních metod a postupů, které zaručují stabilní úroveň velmi dobré kvality výrobků a služeb.
Přidat do seznamu

CROSS Zlín

Jsme to my, kdo z obyčejných měst dělá chytrá města. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené, a aby bylo možné efektivně řídit dopravu.

Je nás na to více než 160, máme vlastní tým IT vývojářů a spoustu dalších lidí, kteří se starají o hladký průběh našich projektů. Pracujeme v 55 zemích světa a jsme neustále rostoucí a ziskovou společností již od roku 1994.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

Dinel, s.r.o.

Tradiční český výrobce elektronických systémů pro měření výšky hladiny kapalných a sypkých materiálů.
Přidat do seznamu

Elektro Kroměříž a.s.

Společnost byla založena roku 1992, jako nástupnická firma OPS a později Státního podniku Elektro. Specializovala se na výrobu a dodávky typových i atypických rozvaděčů NN do 6300 A. Montáž v původních prostorách v historickém centru města byla zanedlouho pro expandující firmu nevyhovující a tak byla roku 2000 přenesena do zrekonstruovaného výrobního závodu o ploše 4000 m2 v průmyslové zóně města.

Za 18 let své dosavadní existence se firma zařadila mezi přední výrobce v České republice. Prosadila se zejména dodávkami rozváděčů pro jadernou energetiku, chemický, potravinářský, automobilový, strojírenský a stavební průmysl.

V současnosti společnost zajišťuje komplexní dodávky počínajíc projekcí, výrobou, montáží, programováním a oživením zařízení, revizí a konečně servisní a poradenskou činností.

V roce 2008 činil obrat firmy 180 mil. Kč, z čehož polovina objemu směřovala k zahraničním partnerům. V současné době má firma 80 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

ELKO EP, s.r.o.

Vyrábíme širokou škálu elektrotechnických produktů, od základních relé, až po inteligentní elektroinstalaci. Zkrátka veškeré přístroje, které se v domovní elektroinstalaci nacházejí.
Přidat do seznamu

Elsecom - elektro,bezpečnost,komunikace...

Naše sdružení komplexně dodává elektromontážní a elektroinstalační práce, silnoproud, slaboproud ve Zlínském kraji. Nedílnou součástí služeb jsou revize, servis, opravy a preventivní údržba.
Přidat do seznamu

ELSEREMO, a.s.

Společnost ELSEREMO, a.s. je podnik vycházející z více než sedmdesátileté tradice. Jako podnikatelský subjekt se profiluje zejména v oblasti řízení montáže technologických částí stavebních investic, elektroinstalací (engineering) a v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

EVPÚ Defence a.s.

Středně velká výrobní a obchodní společnost s desetiletou tradicí.
Přidat do seznamu

Global Business s.r.o.

Společnost Global Business s.r.o. patří svým objemem vyrobených mezi pět největších výrobců rozvaděčů v České republice. Roční obrat společnosti je 120-150 miliónů Kč. Společnost zaměstnává 40 stálých pracovníků.
Přidat do seznamu

GOLDCARD, spol. s r. o.

Společnost GOLDCARD vznikla v roce 1990 a od svého počátku se zabývá vývojem, výrobou a instalacemi identifikačních kartových systémů.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

Hanhart Morkovice s.r.o.

Společnost Hanhart Morkovice působící na trhu od roku 1958 a zabývá se výrobou pro automobilový, strojírenský a elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

HSoft group s.r.o.

výroba průmyslové elektroniky
osazování plošných spojů
výroba led osvětelní indoor
výroba led osvětlení outdoor
výroba led osvětlení street lighting
Přidat do seznamu

IMT Technologies & Solutions

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

JiB elektro s.r.o.

Jsme firma zabývající se elektroinstalaci jak v bytových tak průmyslových nemovitostech včetně instalace hromosvodů. A řešíme i drobné opravy.
Přidat do seznamu

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Výrobní družstvo Kovoplast se zabývá vstřikováním plastových dílů, lisováním kovových výlisků, montáží sestav, výrobou nástrojů a forem. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany, tzn. že je možno využít spolupráce s námi jako náhradní plnění pro všechny výrobní pobočky v ČR.
Přidat do seznamu

LAPP KABEL s.r.o.

Celosvětový výrobce a systémový dodavatel širokého sortimentu průmyslových kabelů a kabelové techniky špičkové kvality pro obory výroby strojů, automatizace, měřicí a regulační techniky a řadu jiných.
Přidat do seznamu

MAGSY, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem magnetů a magnetických separátorů. Vyrábíme magnetické separátory dle požadavků zákazníka. Prodej magnetických fólií a magnetů pro strojírenský, potravinářský a recyklační průmysl.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MESIT aerospace, s.r.o.

Vývoj a výroba leteckých systémů, přístrojů pro dopravní prostředky a komunikačního zařízení pro vojenská vozidla.
Přidat do seznamu

MESIT holding a.a.

MESIT holding a. s. představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace.
Přidat do seznamu

Mesit PCB spol. s r.o.

Výrobce desek plošných spojů
Přidat do seznamu

Mevi-CZ s.r.o.

Strojírenská firma zabývající se dodávkou strojních součástí a montážních sestav dle požadavků zákazníka.
Přidat do seznamu

Moravské přístroje a.s.

Moravské přístroje jsou technologickou společností, zaměřenou na vývoj pokročilých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení.
Přidat do seznamu

Nero Trade s.r.o.

Výroba, prodej, pronájem, provoz jukeboxů mp3 (nástěnný i stojanový jukebox) včetně karaoke a videa. Prodáváme, pronajímáme a provozujeme stolní fotbal, vzdušný hokej, basketbal, šipky, boxery, kulečníky, simulátory, jackpoty, výherní hrací automaty, IVT, videoloterijní terminály a jinou zábavní techniku. Nabízíme hudební ozvučení provozovny. Zřizujeme herny a kasina. Zajišťujeme servis, bazar. Moderní jukeboxy v různých provedeních. Jukebox na splátky.
Přidat do seznamu

Obzor, výrobní družstvo Zlín

Vyrábíme domovní vypínače a zásuvky, vačkové spínače a další drobné elektromechanické výrobky. Jsme významným výrobcem a dodavatelem plastových výlisků pro automobilový průmysl.
Zajišťujeme vývoj, konstrukci, výrobu forem, nástrojů a jednoúčelových zařízení. Provádíme lisování plastů, kovolisování, kovoobrábění, soustružení, předvýrobní operace, montáž výrobků, výsek těsnění. Vyrábíme ve stovkách kooperacích na zakázku. Lisujeme dávkovače léků, které dodáváme do zdravotnictví.
Přidat do seznamu

OLDŘICH HABROVANSKÝ

Naše společnost se zabývá prodejem detektorů kovů a jejich příslušenství. Společnost Moravia Detect je pobočkou renomované firmy Lovec pokladů, která má s prodejem detektorů mnohaleté zkušenosti a hlavně nesčetně mnoho spokojených zákazníků. Sami aktivně hledáme mnoho let a naše znalosti, které jsme získali, rádi předáme svým zákazníkům. Máme samozřejmě zkušenosti jak s klasickými detektory VLF různých značek, tak i s pulzními detektory. Neznámou pro nás není ani hledání ve vodách, jak místních sladkých, tak i v moři. Našim budoucím zákazníkům jsme plně k dispozici a ochotně pomůžemě, či poradíme s výběrem detektoru.
Přidat do seznamu

PBT Rožnov p.R.,s.r.o.

Firma založena 1992, dodavatel technologií pro elektronickou výrobu na deskách plošných spojů,s působností v ČR a SR (dodávky zařízení, materiálů z dovozu a lokální technické podpory) později od r. 1993 i výrobce speciálních zařízení pro montáž elektronických sestav s výrazně exportním zaměřením.
Přidat do seznamu

PEVEKO spol. s r.o.

PEVEKO spol. s r.o. je renomovaný český výrobce elektromagnetických ventilů, regulační a měřící techniky,komponent a sestav dle technické dokumentace zákazníka, certifikovaný dle světového standardu kvality EN ISO 9001
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská firma v oblastech:
- Systémy řízení technologických procesů
- Měření a regulace
- Silnoproud
Přidat do seznamu

Robe lighting s.r.o.

ROBE lighting s. r. o. – přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, kluby, eventy a architektonické osvětlení.
Přidat do seznamu

RT com  s.r.o.

Firma RT com s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení. Od založení firmy v roce 2000 se nám daří každoročně zlepšovat kvalitu našich výrobků a poskytovaných služeb o čemž svědčí i rostoucí počet zakázek. Pořizování nových technologií, technického vybavení a komunikačních prostředků je prvořadou položkou investičního plánu.
Tím vytváříme nové možnosti pro naše zákazníky.
Přidat do seznamu

SABOL s.r.o.

Digitální televize, zabezpečovací systémy, IT služby. Prodej, montáž, servis, zaměření signálu a instalace TV antény a satelity CS Link, Skylink. Jsme certifikovaná firma Jablotron, bezdrátové alarmy OASiS, Azor, JA-100 a jiné. Realizace LAN sítí.
Přidat do seznamu

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Ryze česká firma působící na trhu elektronických komunikací od roku 1992. Orientace na služby v oblasti varování obyvatelstva a krizové řízení. Vlastní vývojové oddělení řeší projekty orientované na životní prostředí a minimalizování energetické náročnosti dodávaných systémů.
Přidat do seznamu

SENSIT s.r.o.

Výroba a vývoj průmyslových snímačů teploty, vlhkosti a proudění. Snímače Sensit jsou aplikovány v mnoha odvětvích, zejména v oblasti měření a regulace ve vzduchotechnice, vytápění, alternativní zdroje, potravinářství, zdravotnictví, energetické systémy a měřiče tepla, kolejová vozidla, gumárenství.
Přidat do seznamu

SEVEZA spol. s r.o.

Projekce, prodej, výroba, servis gastronomického zařízení.
Přidat do seznamu

SCHOTT Lighting and Imaging CR, s.r.o.

Společnost se zabývá montáží výrobků z průmyslových optických vláken a LED diod.
Přidat do seznamu

SCHOTT Solar CR, s.r.o.

Firma vyrábí fotovoltaické panely.
Přidat do seznamu

SMARIS s.r.o.

Firma se zabývá vývojem a výrobou komponent pro měření a regulaci. SOučasně také provádíme vývoj a výrobu specifických zařízení na míru potřeb zákazníka. Hlavním odvětvím je měření teploty (tlaku), jejich převedení na unifikovaný signál a další zpracování, případně zobrazení.
Přidat do seznamu

Smart Lion

Jsme certifikovaná montážní společnost a prodejce produktů pro chytrou domácnost nejen značky FIBARO.
Přidat do seznamu

Solartec s. r. o.

Od založení společnosti v roce 1993 pracovníky výzkumu a vývoje bývalé Tesly se specializujeme na oblast fotovoltaiky. Kromě výroby solárních článků z monokrystalického křemíku a panelů se dlouhodobě zabýváme také projektováním a realizacemi fotovoltaických systémů a elektráren (FVS, FVE), dodávkami fotovoltaických panelů a komponentů, řešením napájení průmyslových aplikací i elektrifikací míst bez elektrické energie.

Kvalita výrobků a služeb je jistě závislá na kvalitě našich zaměstnanců. Ve všech oblastech činnosti proto zaměstnáváme dlouhodobě ty nejlepší odborníky. Mnoho zkušeností jsme nasbírali z dlouhodobé spolupráce v mezinárodních projektech i z dodavatelských vztahů na náročné evropské, americké, ale i japonské trhy, kde jsme kvalitou našich výrobků vždy uspěli.
Přidat do seznamu

Spálovský,a.s.

Společnost Spálovský, a.s. se orientuje na výrobu rozváděčů nízkého napětí do 1000 V a 4000 A. Dále nabízí řadu oceloplechových skříní určených pro výrobu elektrických rozváděčů v typových řadách ASTRA, STA a EMC MICHELLE, v krytí IP 40 a IP 55. 20letá tradice a integrovaný systém řízení dle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 řadí Spálovský, a.s. mezi nejvýznamnější výrobce rozváděčů v České republice.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

TES VSETÍN s.r.o.

TES VSETÍN je evropským pojmem ve vývoji a výrobě elektrických točivých strojů. Vlastní široké know-how v oblasti generátorů, motorů a pohonů. Umíme nabízet řešení potřeb zákazníka na míru v kusové i sériové výrobě. Jsme jednička na evropském trhu s generátory pro MVE do 20 MW. Máme export 70 %.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

Treston spol. s r.o.

Společnost Treston spol. s r.o. vyrábí ve vysoké kvalitě průmyslové snímače teploty a tlaku.
Společnost sídlí v obci Částkov, nedaleko od Uherského Hradiště.
Přidat do seznamu

TVD-Technická výroba, a.s.

Společnost vznikla v roce 1989, jako výrobní družstvo, které se v roce 2001 transformovalo na akciovou společnost. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Rokytnici u Slavičína. Dvě hlavní výrobní divize zahrnují několik samostatných výrobních středisek.
Přidat do seznamu

Tyšer servis

Nabízím služby v oboru elektroinstalace, alarmy, vodo-topo, služby hodinového manžela.
Přidat do seznamu

UNITES Systems a.s.

Firma UNITES Systems a.s. se zabývá zakázkovým vývojem a výrobou elektroniky, zejména testerů el. součástek a osazených desek, nízkopříkonových bateriových aplikací, telekomunikačních zařízení a elektronických zařízení, umožňujících významné úspory el. energie, školní pomůcky pro výuku elektroniky.
Přidat do seznamu

Václav Szöcs - MOBIL SERVICE

Zabývám se profesionálním, pozáručním servisem drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, GPS navigace a notebooky. Jak po stránce hardware, tak software. Záchrana po zasažení kapalinou. Aktualizací GPS map, instalace GPS do mobilu, aktualizace firmware, odblokování, zrušení bezpečnostního kódu, kompletní přeinstalování systému, změna opračního systému na jiný atd.
Přidat do seznamu

waldi.cz

Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Projektování elektrických zařízení
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
Přidat do seznamu

wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti softwaru, hardwaru, komunikací a ICT služeb. Naším hlavním zaměřením jsou výstavba a údržba podnikových nebo domácích sítí. Zajišťujeme komplexní telekomunikační služby pro malé a střední firmy, a to zejména v oblasti správy IT infrastruktury, telekomunikací, zabezpečení, provozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání našich pracovníků nabízíme v posledních letech i konzultace a poradenství v oblasti rozvoje IT.
Přidat do seznamu

XiNTECO s.r.o.

Společnost XiNTECO s.r.o. je dodavatelem především průmyslové automatizace.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů