Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Lesnický, dřevozpracující průmysl

Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BS Vsetín, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1993. Společnost má široký záběr komplexních služeb ve stavebnictví a interiérech (stavební činnost, truhlářství, nábytek, chodbová madla, elektro atd). Působí zejména po celé ČR i na Slovensku.
Přidat do seznamu

Dřevo po ČR - Míšek

Palivové drevo po celé ČR
Přidat do seznamu

FORESTA SG, a.s.

Akciová společnost Foresta SG, a. s. byla založena v roce 1995. Sídlo společnosti je ve Vsetíně. V Halenkově je situováno geodetické středisko. Společnost má na Slovensku dceřinnou společnost: Foresta SK.
Přidat do seznamu

CHEDOS, s.r.o.

Firma CHEDOS s.r.o. se sídlem ve Starém Městě je obchodně-výrobní společností, která na trhu působí od roku 1995. Zabývá se prodejem a výrobou dřevěných materiálů, polotovarů a výrobků pro práci stolařů, stavebníků a domácích kutilů. Široký sortiment materiálů zahrnuje převážně velkoplošné materiály LTD, DTD, MDF, OSB, dýhované materiály, sololit, překližky, spárovky, laťovky, cetris, dřevěné a plovoucí podlahy, dveře, kování a nábytkové doplňky, drátěný program, parapetní a kuchyňské desky, eurohranoly a další.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

JA&VE WOOD s.r.o.

Výroba dřevěných přepravních obalů
Přidat do seznamu

Kinoexport s.r.o

Společnost se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a montáží sezení, jak pro veřejné, tak i pro soukromé zařízení do kin, divadel, universit, kongresových sálů, sportovních hal a stadiónů.
Přidat do seznamu

MATUL s.r.o.

Jsme pružná a dynamická firma zabývající se zakázkovou a sériovou výrobou dřevěných obalů a palet. Naše obaly splňují veškeré požadavky pro export do zámoří. Vyrábíme podle výkresové dokumentace, není-li dokumentace k dispozici, ve spojení s našimi zkušenostmi dokážeme realizovat přímo Vaše představy.
Přidat do seznamu

Miroslav Kašík

Zabýváme se truhlářskou výrobou z masivního dřeva. Poskytneme kompletní vybavení pro domácnosti, hotely i kanceláře od návrhu po montáž. Ze stavebního truhlářství Vám můžeme nabídnout zhotovení dveří včetně zárubní, schodišť, pergol, zahradních truhlíků a dřevěných doplňků. Zařízení vyrobíme dle Vašich představ, případně navrhneme nábytek na míru.
Přidat do seznamu

Ondřej Koutek

Jako firma zajišťující arboristické práce působíme ve Zlínském kraji od roku 2013.
Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

Rizikové kácení Zlín

Rizikové kácení stromů
Arboristika
Výškové práce
Přidat do seznamu

Sibirske drevo s.r.o.

Naše společnost Sibirske drevo s.r.o. je jedním z největších dovozců truhlářského dubového řeziva do zemí Evropské unie. Nabízíme truhlářské řezivo, které je z vysoce jakostního dubu přímo z kavkazských hor. Pokud to porovnáme s jinými druhy dubů, tak je toto truhlářské řezivo dubu jedním z nejhodnotnějších v Evropě, a to nejenom kvůli své nádherné kresbě, kterou jistě oceníte nejen v interiéru.

U nás jsme jako jediní, kteří mají truhlářské řezivo z kavkazského horského dubu připravený k dispozici přímo na skladě v Praze. Proto jsme se rozhodli, že vás pozveme na návštěvu našeho skladu, jelikož věříme, že dubové truhlářské řezivo, které uvidíte a které si u nás vyberete, bude nad vaše očekávání.

Najdete nás v Praze 9. Těšíme se na vás.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

TON a.s.

Jsme TON, výrobce židlí a stolů. Vyrábíme v místě, kde Michael Thonet roku 1861 položil základní kámen původní továrny THONET. Podle principu jejího zakladatele tak v Bystřici pod Hostýnem navazujeme na nejstarší výrobu ohýbaného nábytku.
Přidat do seznamu

Topdoors s.r.o.

Společnost Topdoors Vám nabízí široký sortiment interiérových dveří a obložkových zárubní. Naší snahou je předložit Vám výrobky s vysokou propracovaností konstrukčního detailu a současně v co nejvyšší kvalitě řemeslného provedení. Vybírat můžete ze široké palety modelových řad dveří, která zahrnuje jak dveře klasické tak i dveře, které odpovídají moderním designovým trendům. Samozřejmostí jsou dveře plné, kazetové nebo různě prosklené.
Přidat do seznamu

Truhlářství Vladimír John

Truhlářství, stolařství. Výroba zakázkového nábytku do interierů. Výroba zahradního nábytku. Výroba nábytku na míru do domácností a firem. Výroba nábytku z masivu a lamina. Výroba designového nábytku. Výroba kancelářského nábytku, výroba nábytku pro restaurace, výroba hotelového nábytku, výroba nábytku pro školy a mateřské školy. Poskytování kompletního servisu - návrh, výroba, doprava, instalace nábytku.
Přidat do seznamu

VYDONA s.r.o.

Vyrábíme nástroje na dřevo, kov, plasty a ostatní.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů