Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Služby pro průmysl

Přidat do seznamu

5M LEVIT s.r.o.

Společnost 5M LEVIT poskytuje svým zákazníkům služby v oblasti výpočtů a simulací a pomáhá jim tak při vývoji jejich výrobků. Využíváme letitých zkušeností z leteckého průmyslu a uplatňujeme je v dopravní technice, při návrhu strojů a strojních zařízení, při konstrukci a průkazu zábavní techniky.

Klíčové slova:
analýzy, statik, metoda konečných prvků, FEM, MKP, NASTRAN
Přidat do seznamu

Agentura CzechTrade

Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade je:
• příspěvkovou organizací ministerstva průmyslu a obchodu,
• pevnou součástí státního systému podpory exportu,
• již 15 let partnerem českých firem nejen při vstupu, ale i jejich dalším působení na zahraničních trzích.
Přidat do seznamu

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

Zpracování plechů: CNC vysekávací lis 30t do tl. 3mm, CNC ohraňovací lis 100t do tl. 3mm a délky 2,5m, válcovací linka pro otevřené profily do tl. 2,5mm a délky 6m, výstředníkové lisy LEN 10, 40 a 63t, výroba vinohradnických a oplocenkových sloupků, skladování a prodej průmyslových hnojiv
Přidat do seznamu

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.

APEX DYNAMICS CZECH je exkluzivním dodavatelem precizních planetových a spirálových převodovek globálního výrobce APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneři oceňují naši širokou produktovou řadu, kvalitu, odbornost a rychlost dodávek. Naše produkty patří mezi nejlepší převodovky ve své třídě. Vizí společnosti APEX je být globálním lídrem ve výrobě převodovek. Naše celosvětová síť odborníků nabízí vždy individuální řešení zákaznického požadavku. Jsme specialisti v oboru precizních reduktorů.
Přidat do seznamu

ARET- Stav s.r.o.

Podnikáme v oboru stavebnictví a služeb.Zaměření na protlaky pod komunikací,vod.toky,budovani a železnicí.Provádění staveb jejich změn a odsranování. Firma se zabbýva touto činností od roku 1994 .
Přidat do seznamu

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Vývoj, konstrukce, výroba a obchod v oblasti gumárenského průmyslu.
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

Brigita Olivová

Specializuji se na focení svateb, rodinnou, těhotenskou a portrétní fotografii.
Fotím ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
Přidat do seznamu

DAF INNOVA s.r.o.

Firmu DAF INNOVA s.r.o. byla založena v roce 2004 transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba - podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA. Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov - kostelů a far - valašského regionu i v jiných částech republiky.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení a tlakových nádob.

Je také servisním střediskem různých značek plynových kotlů a dalších spotřebičů. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž, revize a čištění plynových kotlů a plynových spotřebičů. Specializujeme se na značky Immergass, Vaillant, VERNER, Thermona - Therm, ATMOS, Dakon, Buderus, Protherm, Viessmann, BRÖTJE a ERATO.

V roce 2012 má firma 14 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

V roce 2012 byla firma certifikována systémem kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Firma má nyní kancelář ve Vsetíně.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

Elmot spol. s. r. o.

Nabízíme opravy elektromotorů a čerpadel
Přidat do seznamu

ELSEREMO, a.s.

Společnost ELSEREMO, a.s. je podnik vycházející z více než sedmdesátileté tradice. Jako podnikatelský subjekt se profiluje zejména v oblasti řízení montáže technologických částí stavebních investic, elektroinstalací (engineering) a v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

EP Rožnov, a.s.

EP Rožnov, a.s. je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost, která poskytuje služby v investiční výstavbě a v oblasti náročných technologií.
Přidat do seznamu

EPS, s.r.o.

Inovativní, biotechnologická česká společnost zabývající se výzkumem a vývojem inovativních biotechnologií, řešící studie, průzkumy, analýzy rizika, sanace in situ i ex situ, odstraňování starých ekologických zátěží, provoz bioplynové stanice, kompostárny, dekontaminační plochy, recyklační plochy.
Přidat do seznamu

Evektor, spol. s r.o.

Přední vývojová a konstrukční společnost v České republice. Design, vývoj a konstrukce automobilů, letadel, malých strojů a stavebních ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

FENOZA s.r.o.

Specializujeme se na technologie dělení kovů. Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy, a také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Celkový poradenský servis k dělení různých norem ocelí, včetně zátěžových testů na pilách Everising pro daný materiál.

Jsme výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

Jsme také výhradní dodavatel pro značku AGP profi nářadí, máme v nabídce kovoobráběcí stroje, dřevoobrávěcí stroje i stavební nářadí. Více na www.agp-naradi.cz
Přidat do seznamu

Finanční služby online

Web umožňující vyřídit široké spektrum finančních produktů kompletně online z pohodlí vašeho domova nebo z mobilu. Je možné velmi rychle zažádat o bankovní úvěry, nebankovní půjčky, aukční financování, bankovní účty, konsolidace a další finanční produkty nebo služby. Dále je na webu k dispozici zajímavý obsah, kde se uživatel může dočíst více o digitalizaci úvěrového řetězce, fintech segmentu, inovacích ve finančním sektoru a další informace.
Zákaznická podpora na tel čísle a Facebooku.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

IGTT a.s.

IGTT a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, která se zabývá výrobou segmentových i půlených vulkanizačních forem pneu na všechny typy vozidel, vulkanizačních kontejnerů dále disponuje nejmodernějším strojním vybavením a technologií pro laboratorní zkušebnictví pneu.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.

Společnost JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. je významným zpracovatelem tříděných plastových odpadů se širokým portfoliem zpracovávaných vstupů. Část vlastní produkce plastových surovin (regranuláty, kompaundy) opětovně využívá pro výrobu vlastních výrobků (kompostérů, blatníků). Společnost hledá partnery pro spolupráci pro dodávky plastových odpadů (PP, LDPE, PP/LDPE, PA, PC, PS, ABS atd.), dále nákup drtí pro regranulaci. Hledáme odběratele výrobků (regranulátů a kompaundů) z naší produkce. Hledáme odběratele komposterů a kompostovacích sil.
Přidat do seznamu

JiB elektro s.r.o.

Jsme firma zabývající se elektroinstalaci jak v bytových tak průmyslových nemovitostech včetně instalace hromosvodů. A řešíme i drobné opravy.
Přidat do seznamu

KOVOSTEEL, s.r.o.

Vydejte se s námi do světa zpracování odpadů a objevte svět recyklace a ekologie. Na trhu působíme od roku 1998. Jsme významným představitelem v oblasti sběru, výkupu a zpracování odpadů.

Ve svých provozech ve Starém Městě, Hodoníně, Strážnici a Veselí nad Moravou se zabýváme výkupem všech druhů odpadů, likvidací autovraků, prodejem hutního materiálu a paliv. V místě sídla společnosti – ve Starém Městě máme prodejnu „Army shop“, kde nakoupíte vše pro své domácí kutilství a hobby.
Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady a ekologie a protože nám záleží na budoucnosti, prostřednictvím výukových programů a odborných exkurzí šíříme ekologickou osvětu mezi širokou veřejností, především v řadách školní mládeže.
Přidat do seznamu

Lukáš Žaludek

Zabývám se poradenstvím, konzultační činností v oblasti průmyslové ekologie, udržitelného rozvoje a životního prostředí pro firmy, města/obce, neziskové, vzdělávací instituce i jednotlivce v rámci společnosti Ekotema Group s.r.o.

Do portfolia projektů patří rozvoj zpravodajského portálu Enviweb.cz a provoz slovenského serveru podporující udržitelný cestovní ruch udrzatelneslovensko.sk
Přidat do seznamu

MATUL s.r.o.

Jsme pružná a dynamická firma zabývající se zakázkovou a sériovou výrobou dřevěných obalů a palet. Naše obaly splňují veškeré požadavky pro export do zámoří. Vyrábíme podle výkresové dokumentace, není-li dokumentace k dispozici, ve spojení s našimi zkušenostmi dokážeme realizovat přímo Vaše představy.
Přidat do seznamu

Meros, spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1991 jako kalibrační laboratoř.
Přidat do seznamu

MESIT holding a.a.

MESIT holding a. s. představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace.
Přidat do seznamu

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO spol.s.r.o. je společnost s 20-letou tradicí a zkušenostmi v oblasti kovovýroby a montáže ocelových konstrukcí. Nabízí kvalitní a spolehlivé výrobky a služby. Montované haly slouží jako průmyslové objekty pro výrobu, obchod, sportovní vyžití či zemedělské uskladnění komodit. Haly jsou opláštěné nejkvalitnějšími českými sendvičovými panely. Garance na všechny haly je 5 let.
Přidat do seznamu

MONTEMA,spol. s r.o.

MONTEMA, spol. s r.o. ze Zlínského kraje realizuje
montáž a demontáž ocelových konstrukcí, technologických celků,výrobních linek. Zajišťuje stěhování strojů a tehcnologických zařízení do 25 tun.
Přidat do seznamu

Moravské přístroje a.s.

Moravské přístroje jsou technologickou společností, zaměřenou na vývoj pokročilých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení.
Přidat do seznamu

ND agentura s.r.o.

Spolehlivý a profesionální partner v oblasti dotací z evropských a národních zdrojů. Jsme specialisté na získávání dotací pro obce a firmy. Zástupci veřejné správy a podnikatelé u nás najdou komplexní nabídku služeb a garanci kvalitně odvedené práce. Nabízíme zpracování žádostí o dotace, administraci projektů a realizaci výběrových řízení.
Chcete získat dotaci? Kontaktujte nás! Můžete pouze získat.
Přidat do seznamu

OLDŘICH HABROVANSKÝ

Naše společnost se zabývá prodejem detektorů kovů a jejich příslušenství. Společnost Moravia Detect je pobočkou renomované firmy Lovec pokladů, která má s prodejem detektorů mnohaleté zkušenosti a hlavně nesčetně mnoho spokojených zákazníků. Sami aktivně hledáme mnoho let a naše znalosti, které jsme získali, rádi předáme svým zákazníkům. Máme samozřejmě zkušenosti jak s klasickými detektory VLF různých značek, tak i s pulzními detektory. Neznámou pro nás není ani hledání ve vodách, jak místních sladkých, tak i v moři. Našim budoucím zákazníkům jsme plně k dispozici a ochotně pomůžemě, či poradíme s výběrem detektoru.
Přidat do seznamu

Paul Advisory s.r.o.

Jsme společnost, která pomáhá průmyslovým podnikům růst. Procesní analytici, průmysloví inženýři, IT specialisté, personalisté či podnikoví ekonomové, ti všichni mají své zastoupení v našem týmu. Díky takto širokému spektru odborníků jsme schopni dívat se na problémy ze široka a řešit je komplexně. Naši specialisté za sebou mají díky své dlouholeté praxi mnoho úspěšných projektů. Působili ve firmách jako je Ammeraal Beltech, Kia Slovakia, Adient, Steinex, Ekofiltr, Lesy ČR, CZ Loko, Senco Příbram, Z-Style, Agrikomp Bohemia, Alucast, BW – Topas, Dřevotvar, Europasta, KWD Bohemia, Otavské strojírny, Tatra Trucks, Vydona, Walmag, Wolko-Plast, ZKL Brno a desítky dalších.
Přidat do seznamu

Petr Brzobohatý

Vymáhání pohledávek zveřejněním dlužníka a jeho nezaplacených závazků ve veřejném registru dlužníků.
Přidat do seznamu

Pískování Zlín - Lukáš Coufal

Jsme firma zabývající se povrchovou úpravou materiálů technologickým postupem: pískování

Materiály opracováváme tryskáním v injektorové pískovací kabině.

Pískováním odstraňujeme nečistotu, starou rez, laky, nátěry a povrch je dokonale odmaštěn.
Přidat do seznamu

PLASTSERVIS, a.s.

Firma byla založená r. 1990. Aktivity firmy jsou zaměřeny především na oblast výroby a prodeje lepidel a stavební chemie. Dále poskytujeme služeb v oblasti měření pracovního prostředí a autorizovaného měření emisí.
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská firma v oblastech:
- Systémy řízení technologických procesů
- Měření a regulace
- Silnoproud
Přidat do seznamu

Revize - plyn, tlak - kontroly systémů vytápění

Nabízíme provádění revizí a kontrol plynových zařízení, stejně jako revizí a zkoušek tlakových zařízení, odborné prohlídky NTL kotelen nebo kontroly systémů vytápění.
Samozřejmostí je i možnost vedení evidence termínů spojených s provozem technického zařízení, zajištění školení obsluh, měření termokamerou, vypracování rpovozních řádů, ...
Přidat do seznamu

Spolia invest s.r.o.

Spolia invest s. r. o. se zaměřuje na účast ve výběrových řízeních v liniových stavbách,studie řešení obytných komplexů a jiné, které slouží jako podklady pro žádosti o státní dotace,zpracování technicko-ekonomických studií zastavěných území, jako podklad pro zajištění investorů,poradenskou činnost při získávání státních dotací
Přidat do seznamu

SPOLMONT s.r.o.

SPOLMONT s.r.o. je dynamicky rozvíjející se firmou s mnohaletými zkušenostmi v oboru tryskacích zařízení pro povrchové předúpravy a to jak tlakovzdušné tryskání tak i stroje s metacími koly (metání). Součástí realizací není jen příprava návrhu řešení. Pracoviště povrchových úprav od malých tryskacích kabin přes tlakovzdušné tryskací boxy, stříkací kabiny pro nanášení nátěrových hmot a prášků – lakovny, sušící boxy ale i velké technologické celky včetně dopravníků a předúpravy povrchů.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strategická průmyslová zóna Holešov

Spol. Industry Servis ZK, a.s. má na starosti:
- přípravu a správu Strategické průmyslové zóny Holešov,
- zajišťování přípravy lokality a vybudování technické a dopravní infrastruktury,
- vyhledávání investorů,
- provozování Technologického parku Progress, který nabízí nájemní prostory pro inovačně zaměřené firmy specializující se na výzkum a vývoj či začínající podnikatele.
Přidat do seznamu

TES VSETÍN s.r.o.

TES VSETÍN je evropským pojmem ve vývoji a výrobě elektrických točivých strojů. Vlastní široké know-how v oblasti generátorů, motorů a pohonů. Umíme nabízet řešení potřeb zákazníka na míru v kusové i sériové výrobě. Jsme jednička na evropském trhu s generátory pro MVE do 20 MW. Máme export 70 %.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

TOMA, a.s.

Podstatná část činnosti společnosti je zaměřena na poskytování služeb subjektům v průmyslovém areálu společnosti. Celkový počet subjektů v průmyslovém areálu se pohybuje okolo 130 a je v nich zaměstnáno cca 2000 lidí. Společnost se dále zabývá developerstvím a finančním leasingem.
Přidat do seznamu

TOWELIN družstvo

Zabýváme se svařováním běžných ocelí, nerez a hliníku, dále opravami a renovacemi nejrůznějších materiálů. Provádíme i návary odolné proti otěru a opotřebení.
Laserový popis a hloubení otisků do forem.
Přidat do seznamu

Unihal s.r.o.

Naše firma nabízí výrobu a montáž montovaných ocelových hal, ocelových konstrukcí a opláštění hal. Dodáváme z vlastní výroby haly prodejní, skladové, zemědělské, sportovní i autosalony a potravinářské haly. Specializujeme se na výrobu rámové ocelové konstrukce, kterou naši montážníci oplášťují vysoce kvalitními sendvičovými panely. Naše společnost je založena na zkušenostech svých lidí a dobrých vztazích s dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Haly dodáváme po celé ČR a SR. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a poradíme v každém detailu a fázi realizace haly.
Přidat do seznamu

XiNTECO s.r.o.

Společnost XiNTECO s.r.o. je dodavatelem především průmyslové automatizace.
Přidat do seznamu

Z STUDIO, spol. s r.o.

Z STUDIO, spol. s r.o. je dodavatel komplexního řešení výroby návodů a doprovodných propagačních tiskovin.
Nabízíme šest služeb pod jednou střechou:
Tvorbu návodů, odborné překlady, grafiku, ofsetový a digitální tisk, kompletaci uživatelského balíčku,
dopravu na jakékoli místo ve světě.
Přidat do seznamu

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Privátni ústav aplikovaného výzkumu pro rostlinnou produkci s hlavním zaměřením na obilniny (genetika a šlechtění, tvorba výnosů a kvality, agrotechnika, ochrana rostlin, kvalita zrna). Výzkum a testace u dalších plodin.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů