Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Ostatní

Přidat do seznamu

1.zlínská zastavárna

Provoz zastavárny a bazaru ve Zlíně. Výkup a prodej zlata, stříbra, mobilních telefonů, elektroniky, sportovních potřeb, herních konzol a nářadí. Nabídka notebooků, hodinek, mobilních telefonů, tabletů, her a příslušenství atd. Otevřeno Po - Pá: 8 - 18, So, Ne: 9 - 18
Přidat do seznamu

Agentura CzechTrade

Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade je:
• příspěvkovou organizací ministerstva průmyslu a obchodu,
• pevnou součástí státního systému podpory exportu,
• již 15 let partnerem českých firem nejen při vstupu, ale i jejich dalším působení na zahraničních trzích.
Přidat do seznamu

agriFERM s.r.o.

Mladá dynamická firma zabývající se výzkumem a vývojem bioplynových stanic. Nabízíme vlastní systém malých kompaktních bioplynových stanic až po velké několika megawatové celky.
Přidat do seznamu

ANIENT s.r.o.

Výstavba hrubých staveb, staveb na klíč
Přidat do seznamu

Asociace DICE - Development Initiatives for a Common Europe, z. s.

Asociace DICE - Development Initiatives for a Common Europe, z. s. je zřízena za účelem podpory vzdělávání, mobility, dialogu a aktivního občanství mládeže zejména ve Zlínském kraji. Spolek si klade za cíl vytvořit mladým lidem platformu pro seberozvoj a seberealizaci.
Přidat do seznamu

Bezpečná práce JP s.r.o.

BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘI PRÁCI
Školení BOZP, řidičů referentů, obsluhy VZV, práce ve výškách, obsluhy řetězových pil, obsluhy křovinořezů, a další.
Vypracování kompletní dokumentace BOZP, včetně analýzy rizik, kategorizace práce, stanovení OOPP a další.
Roční prověrky BOZP, kontroly pracovišť, kontroly zaměstnanců při podezření na požívání alkoholu nebo drog, kontroly zaměstnanců při pracovní neschopnosti, kontroly strojů, regálových systému a žebříků.

POŽÁRNÍ OCHRANA
Školení požární ochrany, odborná příprava preventivní požární hlídky, odborná příprava preventisty PO.
Kompletní dokumentace požární ochrany včetně začlenění provozovaných činností, vypracování evakuačních plánů, vedení knihy požární ochrany, dokumentace zdolávání požáru, operativní karty.
Preventivní požární prohlídky, kontroly hasicích přístrojů, požárních ucpávek, uzávěrů a jiné.

KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTI
Vypracování plánu BOZP na staveništi ve fázi přípravy.
Aktualizace a vedení plánu BOZP na staveništi ve fázi provádění stavby.
Ohlášení stavby na OIP.
Výkon činnosti koordinátora BOZP na staveništi.
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BLATINIE, a.s.

• Zemědělská výroba - rostlinná i živočišná.
• Výroba plastů - misek pro závodní stravování, obaly pro potraviny. Vhodné pro chlazení i mražení. Výroba obalů bag in box (BIB) pro balení tekutin.
Přidat do seznamu

Brigita Olivová

Specializuji se na focení svateb, rodinnou, těhotenskou a portrétní fotografii.
Fotím ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
Přidat do seznamu

BV Consulting & Regulation s.r.o.

Jsme skupina mladých lidí, kteří se nebojí zákonů a hledají co nejjednodušší splnění regulatorních požadavků individuálně pro každou společnost. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti regulace finančního trhu na pozicích compliance, risk managementu, interního auditu a také působíme na pozicích pověřence na ochranu osobních údajů a referenta ochrany osobních údajů. V rámci každodenní praxe jednáme s regulátory (Úřad na ochranu osobních údajů, Česká národní banka, Finanční analytický úřad). Z minulosti máme zkušenosti i s dalšími dohledovými institucemi, například Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Ze zkušeností víme, na co se v rámci implementace regulace zaměřit, a jak si vyložit jednotlivá pravidla určená regulací. Hledáme nejoptimálnější řešení, jak nastavit interní procesy, splnit požadavky zákona, minimalizovat aktuální rizika společnosti a nezvyšovat neúměrně náklady.
Přidat do seznamu

CBDJoy s.r.o.

Prodej CBD olejů a kosmetiky z produktové řady Kanoil a Cannabo.
Přidat do seznamu

CENTRUM KOLOBĚŽEK s.r.o.

Půjčovna a prodej koloběžek Kostka ve Zlíně. Možnost půjčení koloběžek každý den dle dohody po telefonu. Pravidelná společná vyjížďka po Zlíně každé pondělí. Pravidelné cvičení fitkoloběžky každé úterý. Pujčení koloběžek na Baťovém kanále.
Přidat do seznamu

Crea Vision s.r.o.

Jsme Vaše externí marketingové oddělení. Pečujeme o Vaše značky, produkty a celkovou image Vaší společnosti.
Naším úkolem je analyzovat Vaše potřeby a podnikatelské prostředí a sestavit pro Vás účinnou komunikační strategii.
Zkušenosti ze zahraničí a práce s náročnými klienty dovedly náš smysl pro detail, estetiku a funkčnost k dokonalosti.
Přidat do seznamu

DAF INNOVA s.r.o.

Firmu DAF INNOVA s.r.o. byla založena v roce 2004 transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba - podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA. Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov - kostelů a far - valašského regionu i v jiných částech republiky.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení a tlakových nádob.

Je také servisním střediskem různých značek plynových kotlů a dalších spotřebičů. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž, revize a čištění plynových kotlů a plynových spotřebičů. Specializujeme se na značky Immergass, Vaillant, VERNER, Thermona - Therm, ATMOS, Dakon, Buderus, Protherm, Viessmann, BRÖTJE a ERATO.

V roce 2012 má firma 14 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

V roce 2012 byla firma certifikována systémem kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Firma má nyní kancelář ve Vsetíně.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

DEKOR, spol. s r.o.

Společnost DEKOR během 21 let své činnosti získala vedoucí postavení na trhu POP stojanů a in-store komunikace jak v České republice, tak i v zahraničí.
Nabízí komplexní servis v oblasti podlinkové marketingové komunikace (POP stojany, shop-in-shop systémy, světelná reklama).
Přidat do seznamu

DiaStyle Reality

Chcete prodat svou nemovitost? Nebo zvažujete pronájem?

Sháníte nemovitost ke koupi či k pronájmu?

Je Vaše nemovitost zatížena exekucí či dražbou se kterými si nevíte rady?

Potřebujete okamžitou hotovost v hodnotě odpovídající prodávané nemovitosti?

Náš team zkušených a odborných makléřů je připraven Vám poradit či pomoci! Bez velkých provizí a zbytečných papírů! Konzultace a jakkékoliv poradenství Vám nabízíme zdarma!

Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!mějte pohodu!
odhoďte starosti za hlavu!netrapte se zbytečnými otázkami!
nechte se rozmazlovat!
Na setkání s Vámi se těší tým zkušených realitních makléřů DiaStyle Reality.

Vaši profesionální průvodci světem realit.
NAŠE SLUŽBY:


-Nafocení nemovitosti

-Inzerce nemovitosti

-Právní služby

-Finanční služby

-Poprodejní služby

- Výkupy nemovitostí

- Vyplacení exekucí

- Výkupy orné půdy

- Výkupy lesů
Přidat do seznamu

Doggie-shop.cz

Doggie-shop.cz je internetový obchod s módou a doplňky pro psy. Soustředíme se na malá a střední plemena pejsků a vybíráme pro ně kvalitní a funkční oblečení.
Přidat do seznamu

DP Clean s.r.o.

DP Clean zajišťuje úklidy
obchodních domů, firem,
průmyslových budov,
skladovacích prostor,
administrativních budov, škol,
společných prostor.
Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, proto v nás klienti vkládají plnou důvěru a opakovaně využívají našich služeb.
Přidat do seznamu

DSCredit s.r.o.

Nebankovní půjčka bez registru a poplatku předem. Jasné smluvní ujednání. Vyřízení kompletně On-line. Peníze u Vás již za 15 minut! Žádejte On-line na www.pujckaliska.cz
Přidat do seznamu

EGO Zlín, spol. s r.o.

Česká firma, založena v r. 1992, aby velmi záhy získala pozici významného výrobce a dovavatele systémů, které mají za úkol pomoci zasahujícím jednotkám zvládnut krizovou situaci. Jedná se především o sektor speciálního zdravotnictví, integrovaného záchranného systému, civilní obrany atd.
Přidat do seznamu

ELSEREMO, a.s.

Společnost ELSEREMO, a.s. je podnik vycházející z více než sedmdesátileté tradice. Jako podnikatelský subjekt se profiluje zejména v oblasti řízení montáže technologických částí stavebních investic, elektroinstalací (engineering) a v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

EUREGNIA, s.r.o.

Jsme zavedená společnost specializující se na služby poskytované pro oblast účetnictví, daní, ekonomického poradenství a digitalizace dokumentů. Vyjmenované služby poskytujeme již od roku 2005. V současné době pracujeme pro více jak 100 společností z České republiky, Německa, Rakouska a Slovenska.
Přidat do seznamu

Finanční služby online

Web umožňující vyřídit široké spektrum finančních produktů kompletně online z pohodlí vašeho domova nebo z mobilu. Je možné velmi rychle zažádat o bankovní úvěry, nebankovní půjčky, aukční financování, bankovní účty, konsolidace a další finanční produkty nebo služby. Dále je na webu k dispozici zajímavý obsah, kde se uživatel může dočíst více o digitalizaci úvěrového řetězce, fintech segmentu, inovacích ve finančním sektoru a další informace.
Zákaznická podpora na tel čísle a Facebooku.
Přidat do seznamu

Florea Holland s.r.o.

Doručování květin po celé ČR. Rozvoz květin vlastními chlazenými vozy můžete sledovat online. Jsme certifikovaný ověřený eshop Heureka. Záruka na dodané řezané květiny s garancí vrácení peněz.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

Hana Vrbová

Firma byla založena v roce 2014 se zaměřením na internetový prodej kvalitních šperků a bižuterie široké veřejnosti v České republice . Naším cílem je nabídnout klientům velký sortiment zboží za rozumné ceny. Náš sortiment zahrnuje především náramky, hodinky, náhrdelníky a náušnice. Nabídku tvoří šperky z bižuterie v různých tvarech a barvách, které si získají vaší pozornost.
Naše firma nabízí potěšení z nákupu a radost z pořízeného zboží, které odráží osobnost každého zákazníka. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte. Přejeme příjemné nakupování.
Přidat do seznamu

HIXON Blinds s.r.o.

Dodáváme kvalitní českou stínicí techniku koncovým uživatelům a firmám. Naši zákazníci mají k dispozici velký výběr výrobků, jejich barev a provedení za příznivé ceny a krátkou dodací lhůtou. V našem prtfoliu jsou vnitřní horizontální hliníkové nebo dřevěné žaluzie, vertikální žaluzie, látkové rolety (včetně provedení den a noc), plisé, posuvné japonské stěny, sítě proti hmyzu do oken i dveří. Můžeme nabídnou v současné době stále více populární venkovní žaluzie i předokenní rolety, markýzy a garážová vrata. Více informací o nabízených výrobcích naleznete na našich stránkách www.hixon.cz
Přidat do seznamu

CHEDOS, s.r.o.

Firma CHEDOS s.r.o. se sídlem ve Starém Městě je obchodně-výrobní společností, která na trhu působí od roku 1995. Zabývá se prodejem a výrobou dřevěných materiálů, polotovarů a výrobků pro práci stolařů, stavebníků a domácích kutilů. Široký sortiment materiálů zahrnuje převážně velkoplošné materiály LTD, DTD, MDF, OSB, dýhované materiály, sololit, překližky, spárovky, laťovky, cetris, dřevěné a plovoucí podlahy, dveře, kování a nábytkové doplňky, drátěný program, parapetní a kuchyňské desky, eurohranoly a další.
Přidat do seznamu

INKASNÍ KANCELÁŘ

Naše inkasní kancelář již více než 20 let poskytuje služby ke spokojenosti věřitelů zvýšením cash flow v oblasti vymáhání pohledávek. Za dobu naší existence a spolupráce s právnickými a fyzickými osobami, ale také se společnostmi v bankovním sektoru, s peněžními ústavy nebo leasingovými a telekomunikačními společnostmi, používáme efektivní systém založený zejména na zkušenostech z „oboru“.
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

Invia Zlín

Prodej zájezdů.
Přidat do seznamu

IRISA výrobní družstvo

• Závod 1 vánoční ozdoby
• Závod 2 výroba plastů
• Závod 3 kartonáž
Přidat do seznamu

Izistep - Natural Living s.r.o.

IZISTEP jsem založila ve svém rodném Slovinsku. Když jsem se roku 2018 přestěhovala do České republiky, přivezla jsem si jej s sebou.

Bylo pro mě docela výzvou začít nový život ve zcela neznámé zemi. Postupně jsem se začala učit česky a budovat si osobní vztahy se svými zákazníky.

Zlínský obchůdek IZISTEP je teď mým druhým domovem, ve kterém vás ráda pohostím šálkem čaje. Zároveň je i voňavou alchymistickou dílnou, kde pro vás ručně připravuji oleje, krémy i mýdla z těch nejlepších přírodních surovin.
Přidat do seznamu

Jiří Horehleď

Outdoorová reklama - pronájem reklamních ploch, výroba a tisk reklamních bannerů, billboardů a ostatních nosičů reklamy.
Přidat do seznamu

Joey's Car Detailing - ruční čištění vozidel

Vyčistíme Vám Interiér i exteriér Vašeho vozidla. Při čištění dbáme na detail a ochranu. K práci využíváme profesionální renovační, impregnační a detailingové technologie. Renovujeme světlomety.
Přidat do seznamu

Josef Řezníček

Naše skupina pracovníků provádí vyklizení bytových i nebytových prostor. Zároveň provádíme úklid i hygienické ošetření prostor, a dále i základní opravy.

Více zde: http://www.vyklizenibytuzlin.cz/sluzby/
Přidat do seznamu

JUDr. Jan Rosák, advokát

Vykonávám advokacii a jiné právní služby dle potřeb klienta.

Prosím kontaktujte mne mailem či telefonem a sjednáme si osobní schůzku prakticky kdykoli.

Nejčastěji pobývám v Uherském Hradišti, Velkých Losinách a Praze, ale většinu právních služeb lze poskytovat online na území celé republiky.
Přidat do seznamu

JUDr. Lucie Chovancová, advokátka Zlín

Nabízíme soustavné a systematické poradenství v oblasti práva. Pomáháme firmám i jednotlivcům. Naše advokátní kancelář má pobočky ve Zlíně a Vsetíně.
Přidat do seznamu

Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s.

Nabízíme soustavné a systematické poradenství v oblasti práva. Pomáháme firmám i jednotlivcům. Naše advokátní kancelář má pobočky ve Zlíně a Vsetíně.
Přidat do seznamu

JZD Slušovice s.r.o.

JZD Slušovice se zabývá ovocnářstvím, vinařstvím, zemědělskou výrobou, pěstováním energetických plodin, obchodní činností.
Přidat do seznamu

Kateřina Zahradníková

Internetový obchod zaměřený na prodej bytových doplňků.V naší nabídce najdete tisíce druhů fototapet všech rozměrů.Tapety na zeď od světových výrobců.Nepřeberná nabídka dekorací do bytu či kanceláře.Samolepky na zeď,nemůžou dnes chybět v žádné domácnosti.
Přidat do seznamu

Kinoexport s.r.o

Společnost se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a montáží sezení, jak pro veřejné, tak i pro soukromé zařízení do kin, divadel, universit, kongresových sálů, sportovních hal a stadiónů.
Přidat do seznamu

KOREKT PLUS DART CZ s.r.o.

Výroba a prodej potištěných pásek, balících pásek, malířských pásek, vytyčovacích pásek.
Přidat do seznamu

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Výrobní družstvo Kovoplast se zabývá vstřikováním plastových dílů, lisováním kovových výlisků, montáží sestav, výrobou nástrojů a forem. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany, tzn. že je možno využít spolupráce s námi jako náhradní plnění pro všechny výrobní pobočky v ČR.
Přidat do seznamu

Květiny Kamélie s.r.o.

Svým zákazníkům nabízíme floristické , zahradnické a dárkové zboží, jako rodinná firma již od roku 1991.

V našich prodejnách v Holešově a Fryštáku vás obsluhují floristi s dlouholetou praxí, kteří neustále sledují nejnovější trendy ve floristice a ty se snaží předat naším zákazníkům ve formě krásných kytic a aranžmá k nejrůznějším příležitostem.

Že se nám to daří, dokazujete vy sami zákazníci, tím že se k nám opět vracíte.
Rádi vás uvidíme a obsloužíme v našich prodejnách, nebo na galerii našich webových stránek, kde také uvidíte náš široký sortiment a práci našich floristů.
Přidat do seznamu

Lada Kašparová

Teddy Flowers je online květinářství, které nabízí širokou škálu květinových aranžmá, kytic a dekorací. Firma se zaměřuje na kvalitu a čerstvost svých květin a nabízí rychlé doručení po celé zemi. Kromě toho, Teddy Flowers také nabízí možnost vlastního výběru květin, které si zákazníci mohou vybrat a složit si vlastní kytici. Své produkty prezentuje na svém webovém portálu, který je snadno přístupný a intuitivní pro zákazníky.
Přidat do seznamu

Lubomír Sojka

Jmenuji se MVDr. Lubomír Sojka a promoval jsem na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v r. 1998. Prakticky celý svůj dosavadní profesní život se věnuji pohybovým problémům zvířat a terapii bolesti. Zejména pak muskuloskeletálnímu systému. V poslední době se zaměřuji čím dále více na konzervativní možnosti řešení těchto potíží a k nim neoddělitelně patří i akupunktura - tedy ovlivnění těla člověka nebo zvířete pomocí vpichů drobnými jehlami do přesně vymezených a popsaných bodů a oblastí na těle.
Přidat do seznamu

Marek Vojkovský - svatební fotograf

Jsem nejen svatební fotograf ze Zlína. Kromě vyprávění Vašich svatebních příběhů se věnuji například také portrétní, rodinné, těhotenské a newborn fotografii.
Přidat do seznamu

MEDETRON s.r.o.

Firma MEDETRON s.r.o., Zlín, vznikla v roce 1992 jako výrobce moderní měřicí techniky pro zdravotnictví.
Přidat do seznamu

MESIT povrchové ochrany, spol. s r.o.

Firma provádí povrchové ochrany kovových výrobků chemickým a galvanickým pokovením, a mokrým lakováním. Galvanické vrstvy jsou měřeny technologií X-ray. Nabízíme široké portfolio technologií povrchových ochran a technologické know-how na vysoké úrovni.
Přidat do seznamu

MIBO SCOOTERS s.r.o.

Výroba a prodej profi koloběžek pro sport, turistiku, půjčovny a průmysl. Záruka 5let.
Přidat do seznamu

Mistome, s.r.o.

Mistome.cz je webový portál, který spojuje lidi prodávající zážitky, které nemohou využít s těmi, kdo je chtějí koupit se slevou.
Přidat do seznamu

MKCredit

Poskytujeme nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, se zástavou nemovitosti, i bez zástavy a on-line půjčky. Inzerce půjček zdarma. Inzerce bez registru. Nebankovní půjčka pro problémové klienty. Bez poplatku. Půjčky po celé Praze a ČR.Vše z pohodlí domova o online nikam nemusíte se smlouvu za Vámi přijedeme na Naše náklady.
Přidat do seznamu

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO spol.s.r.o. je společnost s 20-letou tradicí a zkušenostmi v oblasti kovovýroby a montáže ocelových konstrukcí. Nabízí kvalitní a spolehlivé výrobky a služby. Montované haly slouží jako průmyslové objekty pro výrobu, obchod, sportovní vyžití či zemedělské uskladnění komodit. Haly jsou opláštěné nejkvalitnějšími českými sendvičovými panely. Garance na všechny haly je 5 let.
Přidat do seznamu

My Imaginarium, s.r.o. - organizace akcí / eventů

Marketingová a eventová agentura se zaměřením na příběh a emoci. Tvořte s námi ten váš příběh a vaši emoci.
Přidat do seznamu

Nábytek Kunovice

Nábytek Kunovice - Prodejna nábytku, kde si můžete vše přímo vyzkoušet. Nabízíme sedací soupravy, kožená křesla, rozkládací i rohové sedací soupravy, kožené sedací soupravy, válendy, postele, postele z masivu, kvalitní šatní skříně, matrace a rošty, dětské pokoje, studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, konferenční stolky a bohatý sortiment nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Prodej a rozvoz nábytku Uherské Hradiště, Kunovice, Otrokovice, Kyjov, Veselí nad Moravou, Zlín.
Přidat do seznamu

Nero Trade s.r.o.

Výroba, prodej, pronájem, provoz jukeboxů mp3 (nástěnný i stojanový jukebox) včetně karaoke a videa. Prodáváme, pronajímáme a provozujeme stolní fotbal, vzdušný hokej, basketbal, šipky, boxery, kulečníky, simulátory, jackpoty, výherní hrací automaty, IVT, videoloterijní terminály a jinou zábavní techniku. Nabízíme hudební ozvučení provozovny. Zřizujeme herny a kasina. Zajišťujeme servis, bazar. Moderní jukeboxy v různých provedeních. Jukebox na splátky.
Přidat do seznamu

NIVEKO s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991 jako rodinná firma s prvotním zaměřením na produkci nejrůznějších výrobků pro tvorbu a ochranu životního prostředí. V následujících letech došlo k diverzifikaci firmy na dvě specializované divize se zaměřením na komplexní průmyslové aplikace plastů a na produkci bazénů nejvyšší kvality vyrobených z materiálu Polystone.
Přidat do seznamu

Ondřej Tlašek

Stavba a oprava píšťalových varhan,
výroba varhanních dílů.
Přidat do seznamu

PAHRBEK s.r.o.

Rekreační areál Pahrbek poskytuje gastronomické služby a ubytování. Probíhají zde rodinné oslavy, svatby, školní akce a firemní akce - soustředění, školení, večírky.
Areál dále disponuje minigolfovým hřištěm, beach volejbalovým hřištěm a vodními šlapadly. Jedná se o vyhledávaný rekreační areál především v letních měsících.
Přidat do seznamu

Petr Brzobohatý

Vymáhání pohledávek zveřejněním dlužníka a jeho nezaplacených závazků ve veřejném registru dlužníků.
Přidat do seznamu

Petr Orlík

Nabízím Vám pomoc a radu v oblastech jako je například:

- životní pojištění
- úrazové pojištění
- majetkové pojištění (pojištění staveb a domácností)
- pojištění odpovědnosti
- povinné ručení
- havarijní pojištění
- hypotéka
- spotřebitelské úvěry
Přidat do seznamu

PLAKÁT s.r.o.

Plakátovací plochy ve 134 městech po celé ČR. Tisk a výlep plakátů.
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

PRODAG Zlín, s.r.o.

Firma působí na trhu od roku 1992 v oblasti zemědělských, komunálních a lesních strojů.
Přidat do seznamu

Přeprava osob - Zdeněk Kaiser

Dopravíme Vás odkudkoliv kamkoliv po ČR a do vybraných států EU za ty nejnižší možné ceny. Přepravujeme zaměstnance firmám, děláme letištní transfery po celé ČR a do vybraných letišť v okolních státech, přepravíme na dovolené, nebo na lyže, na meeting, zajistíme krátkodobé ubytování v daných městech, provozujeme neorganizované výlety.Jsme zkušení v oboru najíždíme tisíce kilometrů denně, a přepravujeme více než 150 osob denně a nač jsme nejvíce pyšní? V první řadě na naše zákazníky a nemáme na kontě ani jeden přestupek, nebo dopravní nehodu. Našimi pravidly jsou spokojenost zákazníků, rychlost, bezpečnost, spolehlivost, vstřícnost a hlavně příjemné a důvěrné jednání.
Přidat do seznamu

Přeprava osob MH

Zabývám se přepravou osob kdykoliv a kamkoliv po celé Evropě, pohodlným 8-i místným vozem Volkswagen Transporter. Objednejte si mě na odvoz na letiště, oslavu, dovolenou, svatbu či za památkami a nákupy do evropských velkoměst, a to vše za tu nejvýhodnější cenu ve Zlínském kraji. KOMFORTNĚ, RYCHLE, BEZPEČNĚ.
Přidat do seznamu

Psí hotel pod Junákovem - Lenka Hubová

Hotel pro psy Pod Junákovem je nově vybudovaný areál, poskytující celoroční ubytování psů i štěňat. Psí hotel je umístěn téměř na samotě, takže psům poskytuje dostatek klidu i prostoru po celou dobu jejich pobytu u nás. Areál je umístěn v místě našeho bydliště, takže všichni psi nám svěření jsou pod celodenní kontrolou. Předností našeho hotelu jsou výběhy pro psy o rozloze 900 m2, kde mají možnost celodenního volného pohybu venku.
Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

RegistraceSpolku.cz - Ing. Robert Blažek

RegistraceSpolku.cz vám pomůže s přípravou všech dokumentů potřebných k úspěšné přeregistraci vašeho spolku na zapsaný spolek nebo se založením nového spolku. S touto administrativní činností jsme pomohli již více než 1000 spolkům. V 90 % případů připravíme veškeré podklady do 5 pracovních dní a míra vrácených žádostí k doplnění je do 10 %. Dále nabízíme zpracování dokumentace nutné pro likvidaci spolku.
Přidat do seznamu

REISENTHEL CS, s.r.o.

jsme malá firma zabývající se zakázkovou výrobou s důrazem na kvalitu, spolehlivost a rychlost.
Naše výrobky slouží jako reklama či propagace.
Přidat do seznamu

REMERX s.r.o.

Firma REMERX je tradičním výrobcem hliníkových ráfků a zapletených kol s 20-letou tradicí. Další činností firmy jsou povrchové úpravy hliníku - eloxování.
Přidat do seznamu

RETIGO s.r.o.

Vznik české výrobní firmy RETIGO s. r. o. se datuje rokem 1993.Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba gastronomických zařízení pro velkokuchyně, a to zejména parních konvektomatů fungujících na bázi páry a horkého vzduchu, ve kterém lze připravovat pokrmy všemi způsoby.
Přidat do seznamu

Rizikové kácení Zlín

Rizikové kácení stromů
Arboristika
Výškové práce
Přidat do seznamu

Rostislav Kukla RK-EMPTIES

Sběr, jednou vypsaných tonerů a inkoustů
Přidat do seznamu

Rožnovská travní semena s.r.o.

Firma se zabývá výrobou a prodejem travních směsí na míru.
Přidat do seznamu

Sdružení pro rozvoj firem Zlínského kraje

SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ ZLÍNSKÉHO KRAJE vzniklo v roce 2000. Členy jsou významní podnikatelé, osobnosti Zlínského kraje a statutární zástupci významných podnikatelských subjektů.
Přidat do seznamu

SCHOTT CR, a.s.

Výroba trubic pro podsvícení plochých monitorů a poskytování služeb ostatním společnostem SCHOTT v lokalitě Valašské Meziříčí.
Přidat do seznamu

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.

Firma zpracovává ploché sklo a vyrábí rámy a dveře pro chladící a mrazící vitríny.
Přidat do seznamu

SK media

Od námětu přes tvorbu scénáře až po natáčení, střih a konečnou postprodukci firemního videa i video upoutávek a shotů, produktového i školícího videa i videoprezentací, videomedailonků pro města, obce i státní správu, reklamních videí a hudebních videoklipů, svatebního videa i videa z oslav a večírků. Dalším silným oborem, na který se zaměřujeme je natáčení aftermovies z klubů, festivalů i koncertů a firemních akcí.
Přidat do seznamu

Smaltovna Tupesy a.s.

Výroba smaltovaných a plechových tabulí,dodávky plechových krabiček.
Přidat do seznamu

Smart Lion

Jsme certifikovaná montážní společnost a prodejce produktů pro chytrou domácnost nejen značky FIBARO.
Přidat do seznamu

Solartec s. r. o.

Od založení společnosti v roce 1993 pracovníky výzkumu a vývoje bývalé Tesly se specializujeme na oblast fotovoltaiky. Kromě výroby solárních článků z monokrystalického křemíku a panelů se dlouhodobě zabýváme také projektováním a realizacemi fotovoltaických systémů a elektráren (FVS, FVE), dodávkami fotovoltaických panelů a komponentů, řešením napájení průmyslových aplikací i elektrifikací míst bez elektrické energie.

Kvalita výrobků a služeb je jistě závislá na kvalitě našich zaměstnanců. Ve všech oblastech činnosti proto zaměstnáváme dlouhodobě ty nejlepší odborníky. Mnoho zkušeností jsme nasbírali z dlouhodobé spolupráce v mezinárodních projektech i z dodavatelských vztahů na náročné evropské, americké, ale i japonské trhy, kde jsme kvalitou našich výrobků vždy uspěli.
Přidat do seznamu

Specialisté na odpovědnost

Jsme specialisté na pojištění odpovědnosti za škodu!
Jsme jediný specializovaný srovnávač na pojištění odpovědnosti za škodu. Ostatní srovnávače se specializují a pojištění vozidel, půjčky a další finanční poradenství.My řešíme jen odpovědnost a jsme na ni specialisté!
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

svomi-trading sro

Poskytujeme ubytování v Brně s možností parkování, internetem, v centru Brna nebo v těsné blízkosti MHD. To vše za ceny, které jsou přijatelné pro každého! Zajistíme vám ideální ubytování podle vašich představ, vyberte si z naší nabídky levného ubytování v Brně.
Přidat do seznamu

tisnkijakduha.cz

Nabízíme levné tonery a cartridge do Vašich tiskáren za skvělé ceny. Využijte věrnostního programu a získejte slevu až 50%. Nákup nad 1000 Kč odměníme dopravou ZDARMA.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

Tomáš Poche

Malíř pokojů Zlín.cz provádí veškeré malířské a natěračské práce, stěhování skříňovým autem, montáž a demontáž nábytku.
Přidat do seznamu

TREXIMA, spol. s r.o.

TREXIMA, spol s r.o. nabízí širokou škálu poradenských nástrojů a služeb v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, mzdových a motivačních systémů a zvyšování produktivity práce. Jsme spoluzakladatelé konceptu „Silné pracoviště“, jako prostředí, kde lidé umí, chtějí a mohou podávat své nejlepší výkony. Provádíme statistická šetření a výzkum v oblasti HR. Jsme významným partnerem při projektech ve veřejném sektoru v oblasti analýz a popisu trhu práce. Více informací naleznete na www.trexima.cz., www.silnepracoviste.cz, www.hr-monitor.cz
Přidat do seznamu

Tyšer servis

Nabízím služby v oboru elektroinstalace, alarmy, vodo-topo, služby hodinového manžela.
Přidat do seznamu

UHS JAKOS a.s.

Firma UHS JAKOS vznikla v říjnu 1991 jako zaměstnanecká akciová společnost a navázala tak na více jak 20letou historii provozovny vysokozdvižných vozíku Okresního průmyslového podniku JAKOS Uh. Hradiště.
Přidat do seznamu

ÚKLIDOVKA RUBÁŠ s.r.o.

ÚKLIDOVKA-ZLÍN.cz nabízí kompletní úklidové služby pro firmy a domácnosti. Jednorázové generální úklidy, pravidelné úklidy, mytí oken a žaluzií, strojové čištění koberců, sedaček, matrací, křesel, židlí a člouněného nábytku. Provádíme strojové čištění podlah a kompletní čištění interiérů aut. Čistící a úklidové stroje lze u nás i zapůjčit.
Přidat do seznamu

Unihal s.r.o.

Naše firma nabízí výrobu a montáž montovaných ocelových hal, ocelových konstrukcí a opláštění hal. Dodáváme z vlastní výroby haly prodejní, skladové, zemědělské, sportovní i autosalony a potravinářské haly. Specializujeme se na výrobu rámové ocelové konstrukce, kterou naši montážníci oplášťují vysoce kvalitními sendvičovými panely. Naše společnost je založena na zkušenostech svých lidí a dobrých vztazích s dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Haly dodáváme po celé ČR a SR. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a poradíme v každém detailu a fázi realizace haly.
Přidat do seznamu

Vítězslav Hlaváček

Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce. Jsme na trhu již dvanáctým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.
Nabízíme též kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby.
Můžeme Vám, mimo klasických topenářských služeb, zajistit dodávku, instalaci a montáž tepelných čerpadel, nebo solárních panelů, což je v současné době velkým trendem.
Naším prvořadým cílem je vaše spokojenost. Rádi Vám pomůžeme naplnit představy o lepším bydlení!
Přidat do seznamu

VV promotion s.r.o.

umělecká a produkční agentura. Specializujeme se na tematické akce - firemní večírky, městské slavnosti, family days, opening party, svatby, plesy. Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky www.vvpromotion.cz, www.vecirkyprofirmy.cz nebo www.familyday.info. Naše pobočka se nachází ve Zlíně na adrese Filmová 174, 761 79 Zlín, můžete se tedy za námi stavit i osobně.
Přidat do seznamu

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r. o.

Naše společnost vznikla v roce 1992. V současné době provádíme tyto služby:
• Poradenskou službu, projekci výtahů
• Revize, revizní zkoušky
• Výrobu ručních a automatických dveří
• Modernizaci výtahů
• Dodávky a montáž výtahů

Naši zaměstnanci jsou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru výtahové techniky. Disponujeme odpovídajícím technickým vybavením včetně testerů mikroprocesorových rozvaděčů, materiálovým vybavením plně pokrývající potřeby servisu, středních a generálních oprav i montáží nových výtahů.
Přidat do seznamu

Z STUDIO, spol. s r.o.

Z STUDIO, spol. s r.o. je dodavatel komplexního řešení výroby návodů a doprovodných propagačních tiskovin.
Nabízíme šest služeb pod jednou střechou:
Tvorbu návodů, odborné překlady, grafiku, ofsetový a digitální tisk, kompletaci uživatelského balíčku,
dopravu na jakékoli místo ve světě.
Přidat do seznamu

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Privátni ústav aplikovaného výzkumu pro rostlinnou produkci s hlavním zaměřením na obilniny (genetika a šlechtění, tvorba výnosů a kvality, agrotechnika, ochrana rostlin, kvalita zrna). Výzkum a testace u dalších plodin.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů