Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Potravinářský průmysl

Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

BAMBINOT s.r.o.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej bezlepkových potravin, biopotravin a bezlepkových doplňků stravy. Nabízíme kompletní sortiment bezlepkových produktů - mouky, strouhanky, těšta, pečící a chlebové směsi, těstoviny, hotové pokrmy, cereálie, proteinové kokteily, semínka a ostatní bezlepkové produkty.
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BLATINIE, a.s.

• Zemědělská výroba - rostlinná i živočišná.
• Výroba plastů - misek pro závodní stravování, obaly pro potraviny. Vhodné pro chlazení i mražení. Výroba obalů bag in box (BIB) pro balení tekutin.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

greiner packaging slušovice s.r.o.

Společnost greiner packaging slušovice s.r.o. se řadí mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku. Kromě potravinářských obalů vyrábí i speciální obaly pro bytovou chemii, nátěrové hmoty a další použití. Již standardní a stále významnější součást jejího výrobkového portfolia tvoří také technické díly.
Přidat do seznamu

Hamé s. r. o.

HAMÉ s.r.o. je přední českou potravinářskou firmou zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin.
Přidat do seznamu

Ing. Tomáš Michal

Jako reakce na nekvalitní produkty v české republice jsme vyrobili produkt čistě přírodní. Ovocné a zeleninové mošty vyrábíme výhradně z vlastního ovoce a to bez přidání cukru, vody, chemických látek a konzervantů.Čistá vylisovaná ovocná štáva jemně pasterizovaná do baginboxíků s pípou. Perfektní balení do kuchyně.
Přidat do seznamu

INPOST, spol. s r.o.

Firma INPOST, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako soukromá společnost bez podílu zahraničního kapitálu. Hlavním produktem firmy je produkce čerstvého chlazeného, baleného a mrazeného vepřového, hovězího, drůbežího masa a uzenářských výrobků.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

Invos spol. s.r.o.

Výroba a vývoj plastových folií - speciálních, barierových a biofólií do konečného spotřebitelského užití - automatové fólie, tašky, sáčky, pytle včetně osmibarevného flexotisku.
Přidat do seznamu

JZD Slušovice s.r.o.

JZD Slušovice se zabývá ovocnářstvím, vinařstvím, zemědělskou výrobou, pěstováním energetických plodin, obchodní činností.
Přidat do seznamu

MAGSY, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem magnetů a magnetických separátorů. Vyrábíme magnetické separátory dle požadavků zákazníka. Prodej magnetických fólií a magnetů pro strojírenský, potravinářský a recyklační průmysl.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

Mevi-CZ s.r.o.

Strojírenská firma zabývající se dodávkou strojních součástí a montážních sestav dle požadavků zákazníka.
Přidat do seznamu

RETIGO s.r.o.

Vznik české výrobní firmy RETIGO s. r. o. se datuje rokem 1993.Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba gastronomických zařízení pro velkokuchyně, a to zejména parních konvektomatů fungujících na bázi páry a horkého vzduchu, ve kterém lze připravovat pokrmy všemi způsoby.
Přidat do seznamu

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Společnost RUDOLF JELÍNEK a.s. patří v současnosti mezi největší výrobce ovocných destilátů na světě. Navazuje tak na více než 400letou tradici palírenství na Valašsku.
Přidat do seznamu

SENSIT s.r.o.

Výroba a vývoj průmyslových snímačů teploty, vlhkosti a proudění. Snímače Sensit jsou aplikovány v mnoha odvětvích, zejména v oblasti měření a regulace ve vzduchotechnice, vytápění, alternativní zdroje, potravinářství, zdravotnictví, energetické systémy a měřiče tepla, kolejová vozidla, gumárenství.
Přidat do seznamu

SEVEZA spol. s r.o.

Projekce, prodej, výroba, servis gastronomického zařízení.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

VINCENTKA a.s.

Výroba a prodej přírodní léčivé minerální vody Vincentka a dalších výrobků řady Vincentka.
Přidat do seznamu

VITAR, s.r.o.

VITAR, s.r.o. je tradičním českým výrobcem vitaminových přípravků a doplňků zdravé výživy. K nejznámějším značkám patří vitaminové tablety Energit, Revital a MaxiVita. V licenci vyrábí také ovocné nápoje pro děti Capri-Sonne.
Přidat do seznamu

VOMA, s.r.o.

Společnost VOMA, s.r.o. je rodinná firma působící úspěšně na trhu masných výrobků od roku 1992. Jejím krédem je vyrábět chutné masné výrobky, zásadně z tuzemských surovin a dodávat je do maloobchodní sítě ve svém okolí.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů