Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Strojírenský průmysl

Přidat do seznamu

5M LEVIT s.r.o.

Společnost 5M LEVIT poskytuje svým zákazníkům služby v oblasti výpočtů a simulací a pomáhá jim tak při vývoji jejich výrobků. Využíváme letitých zkušeností z leteckého průmyslu a uplatňujeme je v dopravní technice, při návrhu strojů a strojních zařízení, při konstrukci a průkazu zábavní techniky.

Klíčové slova:
analýzy, statik, metoda konečných prvků, FEM, MKP, NASTRAN
Přidat do seznamu

AGD PRINT s.r.o.

Ve své činnosti se specializujeme na výrobu technických štítků (popisné, identifikační, ozdobné a na reklamní cedule, etikety a samolepky). Dodáváme řadě význačných podniků v celé České republice a zahraničí. Zhotovujeme také drobné i jednokusové zakázky - například pro firmy zabývající se generálními opravami strojů a zařízení. V roce 2000 jsme byli certifikováni v souladu s ISO 9001 pro vývoj, výrobu a prodej identifikačních technických štítků a samolepek. Samozřejmostí je vysoká kvalita, přesnost, spolehlivost, rychlost, příznivé ceny a poradenská činnost.
Přidat do seznamu

AGROL spol. s r.o.

Soukromá firma zaměřená na kovovýrobu, zámečnické, svářecké práce. Zakázková výroba pro domácí a zahraniční partnery.
Přidat do seznamu

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

Zpracování plechů: CNC vysekávací lis 30t do tl. 3mm, CNC ohraňovací lis 100t do tl. 3mm a délky 2,5m, válcovací linka pro otevřené profily do tl. 2,5mm a délky 6m, výstředníkové lisy LEN 10, 40 a 63t, výroba vinohradnických a oplocenkových sloupků, skladování a prodej průmyslových hnojiv
Přidat do seznamu

Aircraft Industries, a.s.

Aircraft Industries, a.s. je největší český výrobce civilní letecké techniky, navazující na dlouhou tradici letecké výroby společnosti LET Kunovice. Hlavním aktuálním produktem společnosti jsou malé dopravní letouny L 410, které jsou proslulé svou spolehlivostí a ekonomickým provozem po celém světě.
Přidat do seznamu

Antonín Padrnos TOOLSCZ

Prodej nástrojů na ohraňovací lisy.
Přidat do seznamu

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.

APEX DYNAMICS CZECH je exkluzivním dodavatelem precizních planetových a spirálových převodovek globálního výrobce APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneři oceňují naši širokou produktovou řadu, kvalitu, odbornost a rychlost dodávek. Naše produkty patří mezi nejlepší převodovky ve své třídě. Vizí společnosti APEX je být globálním lídrem ve výrobě převodovek. Naše celosvětová síť odborníků nabízí vždy individuální řešení zákaznického požadavku. Jsme specialisti v oboru precizních reduktorů.
Přidat do seznamu

ATES spol. s r.o.

Firma s 20 letou zkušenosti s automatizací výroby a skladováním v různých průmyslových odvětvích.
Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products je strojírenská firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních skladovacích palet a systémů.
Avex patří k největším světovým výrobcům kovových palet pro skladové systémy průmyslových a logistických společností.

Sídlo a výrobní prostory firmy se nachází v Otrokovicích v průmyslovém areálu TOMA a v současné době zaměstnává přes 300 vlastních a externích zaměstnanců.
Zajištění vysoké kvality výrobků a minimalizaci negativních vlivů výroby na životní prostředí pokládá vedení firmy za důležité pro udržení konkurenceschopnosti na zahraničních trzích.

Společnost vyváží přes 97% své produkce. Své výrobky vyváží do více než 90 zemí v Africe, Americe, Asii, Austrálii a v Evropě.

Roční obrat v roce 2015 činil více než 600 mil. Kč. Firma má vlastní výrobní plochu 20 000m2
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

C.B.G.IMPEX s.r.o.

Společnost CBG Impex je specialistou na řešení průmyslové automatizace orientovaným na zákazníky zejména z automobilového, elektrotechnického, potravinářského a farmaceutického průmyslu. Mezi naše zákazníky patří převážně světově významné společnosti z uvedených oborů.
Přidat do seznamu

Canmet s.r.o.

Prodej vysekávacích, děrovacích a laserových řezacích strojů a lisů. Zajišťujeme originální náhradní díly ke všem prodaným strojům z naší ucelené nabídky. Nabízíme školení a poradenství při výběru zařízení.
Přidat do seznamu

CEBES a.s.

Společnost CEBES a.s. navazuje na více než 50-letou tradici výroby komutátorů,kartáčových držáků a sběracích kroužků ve firmě MEZ Brumov,která byla založena v roce 1947.Více než 60% produkce vytvořené 160 členným týmem zkušených pracovníků je určeno pro náročné trhy zemí EU i mimo EU.
Přidat do seznamu

CNC-INTERSERVICE ZLÍN spol. s r.o.

Základem činnosti jsou GENERÁLNÍ OPRAVY a MODERNIZACE NC a CNC obráběcích strojů a celková modernizace elektroniky numericky řízených strojů výměnou starých řídících systémů a elektrických komponentů za CNC systémy a elektrické komponenty soudobé produkce. Také modernizujeme zastaralé mechanické prvky výměnou za moderní,s úmyslem zvýšit rychlost a užitkovou hodnotu strojů.

Dále nabízíme PRODEJ určitých typů CNC strojů po GO a modernizaci, provádění záručního i pozáručního servisu. Generální opravu stroje je možné provést výměnným způsobem.
Přidat do seznamu

COMPUPLAST s.r.o.

Konstrukce a dodávka nástrojů a linek v oblasti vytlačování plastů.
Přidat do seznamu

ContiMade spol. s r.o.

Společnost byla založena v roce 1993 a sídlí v Kaňovicích. Financování je bez účasti zahraničního kapitálu. V čele společnosti stojí tři společníci s dlouholetou praxí. Tradice společnosti je založena na kvalitě, flexibilitě a maximální vstřícnosti k zákazníkovi.
Přidat do seznamu

Česká zbrojovka a.s.

Jsme výrobce zbraně značek CZ, Brno Rifles, CZ-USA, Dan Wesson a Safari Classics. Prodáváme pistole, malorážky, kulovnice, kozlice, brokovnice, vzduchovky, větrovky a ryté zbraně, pro lov, myslivost, sportovní střelbu, sebeobranu a služební účely. Vše včetně příslušenství.
Přidat do seznamu

Epigon spol. s r.o.

Společnost EPIGON, založená v roce 1991, vyrábí a dodává výrobky pro čisté prostory vhodné pro použití v prostředí vysoce náročném na čistotu vzduchu. Dále nabízí tváření a zpracování plechů na CNC strojích a jejich svařování. Firma má vlastní konstrukční oddělení.
Přidat do seznamu

EVEKTOR-AEROTECHNIK a.s.

Společnost Evektor−Aerotechnik a.s. je jedním z největších světových výrobců lehkých sportovních, moderních UL a cvičných letounů, s více než 40-letými zkušenostmi ve výrobě letadel, EASA certifikovanou leteckou výrobou a prodejní sítí ve 40 zemích světa.
Přidat do seznamu

Evektor, spol. s r.o.

Přední vývojová a konstrukční společnost v České republice. Design, vývoj a konstrukce automobilů, letadel, malých strojů a stavebních ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

FENOZA s.r.o.

Specializujeme se na technologie dělení kovů. Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy, a také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Celkový poradenský servis k dělení různých norem ocelí, včetně zátěžových testů na pilách Everising pro daný materiál.

Jsme výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

Jsme také výhradní dodavatel pro značku AGP profi nářadí, máme v nabídce kovoobráběcí stroje, dřevoobrávěcí stroje i stavební nářadí. Více na www.agp-naradi.cz
Přidat do seznamu

FIMES a. s.

FIMES a.s. (založena v roce 1993) se specializuje na výrobu tenkostěnných přesných hliníkových odlitků zvláště pro letecký, optický a obranný průmysl. Druhým hlavním segmentem činnosti je výroba nástrojů pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů především pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

Flow tech, s.r.o.

Nástrojárna s dlouholetou tradicí, zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou: upínací přípravky, lisovací nástroje, kontrolní přípravky, jednoúčelové stroje a zařízení, strojní díly.
Přidat do seznamu

Frema, s.r.o.

Firma s dlouholetou výrobní tradicí, nástupce strojírenského podniku, založeného v roce 1903 J.A. Baťou.
Výrobní aktivity, původně orientované na obuvnický průmysl, jsou v současné době zaměřeny na výrobu technických forem pro automobilový a plastikářský průmysl.
Přidat do seznamu

GENICZECH-M spol. s r. o.

Soukromá strojírenská firma, jejíž obchodní aktivity jsou zaměřeny především na export výrobků do zemí západní Evropy, pro firmy vyrábějící balící a obráběcí stroje, zvedací zařízení a stroje pro elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

GERGEL, s.r.o.

Firma GERGEL, s.r.o. je soukromá firma s dlouholetou tradicí založená v roce 1992. Zaměřuje se na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a zařízení a opravy strojních výrobních zařízení.
Přidat do seznamu

GTK, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1991.
Vyrábíme pásové dopravníky pro přepravu sypkých hmot, zejména pro surovinové doly, štěrkovny a pískovny, kamenolomy, úpravny, třidírny či recyklace.
Nabízíme vývoj, konstrukci, výrobu, montáž, doživotní servis na naše stroje.
Export do zemí EU tvoří 99% našeho obratu.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

Hanhart Morkovice s.r.o.

Společnost Hanhart Morkovice působící na trhu od roku 1958 a zabývá se výrobou pro automobilový, strojírenský a elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

HYDRAULICS s.r.o.

Nosným výrobním programem firmy HYDRAULICS s.r.o. je výroba a servis přímočarých hydromotorů – hydraulických válců a prodej hutního materiálu se specializací na přesné trubky a chromované tyče.
Přidat do seznamu

Chropyňská strojírna, a.s.

Chropyňská strojírna dodává zařízení podle přání a potřeb zákazníků-od jednotlivých částí až po kompletní automatizované linky dodané na klíč. Důraz klademe na vysokou kvalitu, inovativní myšlení a řešení přinášející zákazníkovi vysokou přidanou hodnotu vůči vynaloženým nákladům.
Přidat do seznamu

IGTT a.s.

IGTT a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, která se zabývá výrobou segmentových i půlených vulkanizačních forem pneu na všechny typy vozidel, vulkanizačních kontejnerů dále disponuje nejmodernějším strojním vybavením a technologií pro laboratorní zkušebnictví pneu.
Přidat do seznamu

IMOPRA s.r.o.

IMOPRA s.r.o byla založena dne 9. března 2002. Od 11/2005 IMOPRA s.r.o. podniká ve vlastních výrobních prostorách na adrese U Dvora 217, 687 51 Nivnice.
Přidat do seznamu

IMT Technologies & Solutions

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky.
Přidat do seznamu

IMTRADEX, a.s.

Firma IMTRADEX, a.s., Nivnice byla založena v roce 1990 a patří k předním dodavatelům skladovacích systémů v České republice a v Evropě. Velkou část dodávaného sortimentu vyrábí ve vlastním obchodně výrobním areálu v Nivnici. Firma dodává paletové, konzolové a policové regálové systémy.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Invarex s.r.o.

Společnost Invarex s.r.o. vyrábí zakázková těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace. Dodává standardní těsnící prvky. Věnujeme se i CNC soustružení plastů, pryží či teflonů.
Přidat do seznamu

JOKOVA s.r.o.

Firma tří společníků vznikla v r. 1995 a svoji činnost provozuje v centru Ostrožské Nové Vsi v budovách, které zrekonstruovala v r. 2004 z bývalých zemědělských objektů.
Přidat do seznamu

Kalírna Frydrych s.r.o.

Firma působí na trhu tepelného zpracování kovů od r. 2001, nejdříve jako zakázková kalírna pod obchodním jménem Jaroslav Frydrych, od r. 2007 jako obchodní společnost. Firma se od počátku zaměřuje na speciální a kusovou výrobu dle individuálních požadavků zákazníků.
Přidat do seznamu

Kasko spol. s r.o.

Firma KASKO byla založena roku 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností, prošla dynamickým vývojem a vybudovala si v náročném, konkurenčním prostředí pozici spolehlivého dodavatele pro řadu tuzemských i zahraničních firem. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti automobilového průmyslu.
Přidat do seznamu

Kasko-Formy spol. s r. o.

Společnost s ručením omezeným. Založena v roce 2005. 37 zaměstnanců. Zabývá se vývojem, konstrukcí plastových dílů a vstřikovacích forem, výrobou vstřikovacích forem a plastových dílů, výrobou jiných přípravků a zařízení.
Přidat do seznamu

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Ušetříme Vám peníze, čas a nervy. Postavíme Vám rychle, efektivně a bez dalších vyčíslení víceprací budovy k podnikání, školství nebo pro bydlení. Modulární výstavba je víc než prostor.
Přidat do seznamu

KOVAR s.r.o.

Založena v r. 1992. Tehdy pouze s 34 zaměstanci se firma zabývala výrobou obytných a kancelářských kontejnerů. Během let firma přešla na zakázkovou výrobu speciálních ocelových kontejnerů pro různá technologická využití. V současné době pracuje ve firmě již téměř 250 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

Kovárna VIVA a.s.

Kovárna VIVA a.s. je přední česká průmyslová kovárna. Specializujeme se na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí. Hmotnostní rozmezí výrobků leží mezi 0,10-20,00 kg.
Přidat do seznamu

kovocité, a.s.

Výroba ocelových konstrukcí a jejich montáže a povrchové úpravy, převážně výroba městského mobiliáře a zastávkových přístřešků.
Přidat do seznamu

Kovonax, spol. s r.o.

Firma KOVONAX spol. s r.o. je zaměřena na výrobu kovového nábytku pro veřejnou správu, zdravotnictví, pečovatelství, školství a atypické interiéry.
Přidat do seznamu

Kovovýroba Hoffmann s.r.o.

Prototypová a malosériová výroba lisovacích a tvářecích nástrojů a karosářských dílů pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

Libor Král

Zabýváme se výrobou šnekových dopravníků AGRIMONT různých typů. Dále nabízíme vysoce flexibilní a spolehlivé řezání kovů Fiber laserem. Řežeme plechy a trubky různých materiálů. Doplňkové služby: CNC ohýbání, práškové lakování, svařování a jiné.
Přidat do seznamu

LUKO STROJÍRNYs.r.o

Česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu, založena v r. 2001.
Přidat do seznamu

m-tec CZ, s.r.o.

Firma m-tec již více než 20 let vyrábí pro své zákazníky strojní a technologická zařízení pro kompletní výrobu a logistiku sypkých materiálů a směsí.

Vyrábíme zařízení pro skladování, dopravu, dávkování, vážení, míchání a expedici jakékoliv sypké materiály různé zrnitosti v podmínkách od běžných prostředí až po extrémní podmínky z hlediska teploty či výbušnosti.
Přidat do seznamu

MAGSY, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem magnetů a magnetických separátorů. Vyrábíme magnetické separátory dle požadavků zákazníka. Prodej magnetických fólií a magnetů pro strojírenský, potravinářský a recyklační průmysl.
Přidat do seznamu

MCR Technology s.r.o.

Společnost založena v roce 1993 německou firmou Mayer7&Cie. V roce 2011 koupila firmu švýcarská společnost First Montana Capital AG a stala se 100% vlastníkem.
MCR Technology se nadále věnuje přesnému opracování kovů na CNC strojích, především karuselech, frézovacích centrech a soustružnických centrech.
60 % produkce směřuje do Německa a Švédska.
Roční obrat 40 mil CZK.
Společnost je certifikována dle ISO 2000 a IQ Net.
Kontrola kvality na 3D přístroji
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MESIT holding a.a.

MESIT holding a. s. představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace.
Přidat do seznamu

MESIT povrchové ochrany, spol. s r.o.

Firma provádí povrchové ochrany kovových výrobků chemickým a galvanickým pokovením, a mokrým lakováním. Galvanické vrstvy jsou měřeny technologií X-ray. Nabízíme široké portfolio technologií povrchových ochran a technologické know-how na vysoké úrovni.
Přidat do seznamu

MESIT ronex,spol. s r.o.

Firma MESIT ronex se zabývá zakázkovým CNC obráběním technologií frézování, soustružení a broušení. Je také výrobcem ozubených kol malých modulů a je schopna provádět jednoduché montážní práce. Disponuje moderními automatizovanými výrobními a kontrolními technologiemi. Samozřejmostí je také příprava výroby pomocí CAD/CAM aplikací. Zpracovává různé druhy materiálů jako např.: slitiny hliníku a mědi, plasty, nerez ocel, titan atd.
Přidat do seznamu

Mevi-CZ s.r.o.

Strojírenská firma zabývající se dodávkou strojních součástí a montážních sestav dle požadavků zákazníka.
Přidat do seznamu

MIBO SCOOTERS s.r.o.

Výroba a prodej profi koloběžek pro sport, turistiku, půjčovny a průmysl. Záruka 5let.
Přidat do seznamu

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO spol.s.r.o. je společnost s 20-letou tradicí a zkušenostmi v oblasti kovovýroby a montáže ocelových konstrukcí. Nabízí kvalitní a spolehlivé výrobky a služby. Montované haly slouží jako průmyslové objekty pro výrobu, obchod, sportovní vyžití či zemedělské uskladnění komodit. Haly jsou opláštěné nejkvalitnějšími českými sendvičovými panely. Garance na všechny haly je 5 let.
Přidat do seznamu

MONTEMA,spol. s r.o.

MONTEMA, spol. s r.o. ze Zlínského kraje realizuje
montáž a demontáž ocelových konstrukcí, technologických celků,výrobních linek. Zajišťuje stěhování strojů a tehcnologických zařízení do 25 tun.
Přidat do seznamu

MRB Sazovice, spol. s r.o.

Jde o ryze českou výrobní společnost, která vznikla v roce 1990. Postupně se rozšiřovala svoji činnost zakázkové výroby pro strojírenský průmysl. Součástí firmy je i výroba bezpečnostních, plechových a protipožárních dveří, moderní prášková lakovna.
MRB Sazovice s.r.o. provozuje i sportovně-rekreační centrum v Sazovicích.
Přidat do seznamu

Nitara s.r.o.

Zakázková strojní výroba. Výroba mechanických dílců pro elektroniku stroje a zařízení.CNC obrábění, CAD CAM konstrukce, dílce z plechu. Výroba mechanických modelů.
Přidat do seznamu

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Jako výrobci regálů, regálových systémů a skladovací techniky společnost KREDIT na trhu úspěšně působí od roku 1992. V průběhu let se z firmy regionálního významu stala dynamicky se rozvíjející výrobně-obchodní společností s evropskou působností. V současné době patří k předním evropským výrobcům skladových technologií. Společnost má vlastní výrobní prostory v malé vesničce Slavkov u Uherského Hradiště.
Přidat do seznamu

Obzor, výrobní družstvo Zlín

Vyrábíme domovní vypínače a zásuvky, vačkové spínače a další drobné elektromechanické výrobky. Jsme významným výrobcem a dodavatelem plastových výlisků pro automobilový průmysl.
Zajišťujeme vývoj, konstrukci, výrobu forem, nástrojů a jednoúčelových zařízení. Provádíme lisování plastů, kovolisování, kovoobrábění, soustružení, předvýrobní operace, montáž výrobků, výsek těsnění. Vyrábíme ve stovkách kooperacích na zakázku. Lisujeme dávkovače léků, které dodáváme do zdravotnictví.
Přidat do seznamu

Patrik Búlik

Provádíme jak kusovou tak sériovou výrobu.

Naše výroba obsahuje:
- Svařování metodou MIG/MAG a TIG (černá ocel)
- Ohýbání na ohraňovacím lise COLGAR - 80 tun
- Lisování šroubů pomocí lisovacího stoje
- Řezání na pásové pile
- Vrtání
- Broušení - úhlové a excentrické brusky
- dokončovací montážnické práce

Dále máme sjednané kooperační práce na pálení CNC laserem, vodním paprskem a povrchové úpravy - komaxit, zinkování (žárový, galvanický).

Cenové nabídky zpracováváme do 3 dnů, dle doložené výkresové dokumentace.
Přidat do seznamu

PAVELA s.r.o.

Soukromá firma zaměřená na strojní výrobu s aplikačním vývojem nových technologických zařízení a dodávkami investičních celků.
Přidat do seznamu

PEVEKO spol. s r.o.

PEVEKO spol. s r.o. je renomovaný český výrobce elektromagnetických ventilů, regulační a měřící techniky,komponent a sestav dle technické dokumentace zákazníka, certifikovaný dle světového standardu kvality EN ISO 9001
Přidat do seznamu

PGI MORAVA, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1998. Sídlí v obci Hostětín, vlastní výrobní závod je v Rokytnici u Slavičína. Od počátku své existence se společnosti zaměřuje na zaměstnávání občanů se zdravotním znevýhodněním, jichž je v současné době více než 60% z celkového počtu zaměstnanců.
Přidat do seznamu

PILANA MCT, spol. s r.o.

Výroba nástrojů pro NC stroje a obráběcí centra byla v Hulíně zahájena v roce 1968. Prvními výrobky byly vyvrtávací tyče dokončovací pro vodorovné vyvrtávačky. Sortiment byl postupně rozšiřován o upínací nářadí a současně byla věnována maximální péče modernizaci výroby s důrazem na kvalitu. V roce 1992 byl podnik privatizován a divize výroby nástrojů pro NC stroje získala nový název - PILANA MCT, spol. s r.o. V roce 1998 byl certifikován zavedený systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9002, od roku 2009 je firma certifikována dle DIN EN ISO 9001:2009.
Přidat do seznamu

PILANA Metal s.r.o.

PILANA Metal s.r.o. je firma s více jak 80. letou tradicí výroby řezných nástrojů na kov. Výrobní i administrativní oddělení se nachází v městě Hulíně. Do výrobního portfolia patří ruční a strojní pilové listy, bimetalové pásy na kov a dřevo, pilové listy KMITOS, strojní pily na kov a další řezné nástroje na obrábění kovů.
Přidat do seznamu

Pískování Zlín - Lukáš Coufal

Jsme firma zabývající se povrchovou úpravou materiálů technologickým postupem: pískování

Materiály opracováváme tryskáním v injektorové pískovací kabině.

Pískováním odstraňujeme nečistotu, starou rez, laky, nátěry a povrch je dokonale odmaštěn.
Přidat do seznamu

PONAST spol. s r.o.

Výrobce automatických teplovodních kotlů na dřevní pelety o výkonu od 4,5 do 62 kW (v kaskádě až 248 kW), mobilních kontejnerových kotelen a široké řady příslušenství pro skladování a přepravu pelet.
Přidat do seznamu

PROCESA, s.r.o.

PROCESA, s.r.o. je firma, která byla založena v roce 2017 po letitých zkušenostech v oboru kovoobrábění. Velmi dobře známe dnešní potřeby zákazníků v této oblasti a snažíme se vyhovět jejich potřebám a požadavkům.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce včetně povrchových a tepelných úprav. Jsme schopni zajistit kompletní výrobu.

Výroba je realizována na základě výkresové dokumentace či dodaného vzorku. Poskytujeme zákazníkům nejnovější technologické informace, takže je možné k nám přijít i s pouhým nápadem. Jsme odhodláni navázat úzké a oboustranně uspokojivé vztahy se zákazníky.
Přidat do seznamu

PRODAG Zlín, s.r.o.

Firma působí na trhu od roku 1992 v oblasti zemědělských, komunálních a lesních strojů.
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

REMAK a.s.

Výrobce a prodejce vzduchotechnických zařízení a klimatizace, střešních, radiálních a axiálních ventilátorů; ohřívačů vzduchu, chlazení vzduchu, dveřní a vratové clony.
Přidat do seznamu

REMERX s.r.o.

Firma REMERX je tradičním výrobcem hliníkových ráfků a zapletených kol s 20-letou tradicí. Další činností firmy jsou povrchové úpravy hliníku - eloxování.
Přidat do seznamu

SEVEZA spol. s r.o.

Projekce, prodej, výroba, servis gastronomického zařízení.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - AUTOMOTIVE

Firma se zabývá strojírenskou výrobou a kovoobráběním s tradicí 80 let. Dodáváme především pro automobilový průmysl a všeobecný strojírenský průmysl.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - ZBROJOVKA ZTM

SFI a.s. - ZBROJOVKA ZTM plně navázala na tradici výrobce vzduchových tkacích strojů Zbrojovky Vsetín, tkací stroje pro výrobu tkanin bavlnářských, umělohedvábnických, také tkanin technických a hybridních.
Přidat do seznamu

Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Firma byla založena v r. 2003 a vyrábí na CNC obráběcích strojích produkty pro automobilový průmysl a jeho systémové dodavatele.
Přidat do seznamu

Schrack Technik spol. s r.o.

Distribuce a produkce elektromateriálů a svítidel. Více jak 20 let v ČR.
Přidat do seznamu

Smaltovna Tupesy a.s.

Výroba smaltovaných a plechových tabulí,dodávky plechových krabiček.
Přidat do seznamu

Solea CZ výrobní družstvo

Výrobní družstvo invalidů, 90 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

SPOLMONT s.r.o.

SPOLMONT s.r.o. je dynamicky rozvíjející se firmou s mnohaletými zkušenostmi v oboru tryskacích zařízení pro povrchové předúpravy a to jak tlakovzdušné tryskání tak i stroje s metacími koly (metání). Součástí realizací není jen příprava návrhu řešení. Pracoviště povrchových úprav od malých tryskacích kabin přes tlakovzdušné tryskací boxy, stříkací kabiny pro nanášení nátěrových hmot a prášků – lakovny, sušící boxy ale i velké technologické celky včetně dopravníků a předúpravy povrchů.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsme špička v nástrojařském oboru - konstrukci a výrobě vstřikovacích forem pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům dodáváme precizní technická řešení jako komplexní dodávky společně s výrobou forem a lisovanými díly.
Přidat do seznamu

TAJMAC-ZPS, a.s.

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s. navazuje na více jak 105 letou tradici strojírenské výroby ve Zlíně, která začala ve firmě BAŤA v roce 1903. Výrobní program firmy se skládá z vertikálních, horizontálních a multifunkčních obráběcích center, vícevřetenových soustruž. automatů a dlouhotočných CNC automatů.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

TECNIMETAL - CZ, a.s.

Společnost TECNIMETAL – CZ, a. s. vyvíjí a vyrábí krytování a příslušenství k obráběcím strojům nejen v tuzemsku, ale taky ve státech EU. Výrobní program se téměř výhradně orientuje do oblasti dodávek příslušenství k obráběcích strojům. Současný výrobní program lze rozdělit do několika následujících základních skupin: svařované měchy, kryty z nekovových materiálů k ochraně vodících ploch, teleskopické kryty, dopravníky třísek, chladící agregáty, filtrační agregáty a zámečnická výroba.
Přidat do seznamu

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Výroba přesných plastových výlisků pro automobilový průmysl, včetně povrchových úprav lakováním, vakuové pokovení a montáže.
Přidat do seznamu

TES VSETÍN s.r.o.

TES VSETÍN je evropským pojmem ve vývoji a výrobě elektrických točivých strojů. Vlastní široké know-how v oblasti generátorů, motorů a pohonů. Umíme nabízet řešení potřeb zákazníka na míru v kusové i sériové výrobě. Jsme jednička na evropském trhu s generátory pro MVE do 20 MW. Máme export 70 %.
Přidat do seznamu

Thermacut, s.r.o.

Thermacut se specializuje na výrobu a prodej spotřebních a náhradních dílů, příslušenství a hořákových sad pro plazmové řezání a MIG/MAG, TIG/WIG plazmové svařování. Výroba a úspěšná obchodní strategie posunula Thermacut mezi přední světové dodavatele těchto produktů.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

TOWELIN družstvo

Zabýváme se svařováním běžných ocelí, nerez a hliníku, dále opravami a renovacemi nejrůznějších materiálů. Provádíme i návary odolné proti otěru a opotřebení.
Laserový popis a hloubení otisků do forem.
Přidat do seznamu

TREFAL, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1991. Od založení je její hlavní činnost zaměřena na strojírenskou výrobu. Má vlastní konstrukční kancelář a je schopná ke svým produktům zpracovat kompletní dokumentaci dle platných norem.
Přidat do seznamu

TRIMILL, a.s.

Vývoj, kontrukce, výroba, prodej a servis CNC portálových frézovacích center.
Přidat do seznamu

TVD-Technická výroba, a.s.

Společnost vznikla v roce 1989, jako výrobní družstvo, které se v roce 2001 transformovalo na akciovou společnost. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Rokytnici u Slavičína. Dvě hlavní výrobní divize zahrnují několik samostatných výrobních středisek.
Přidat do seznamu

Unihal s.r.o.

Naše firma nabízí výrobu a montáž montovaných ocelových hal, ocelových konstrukcí a opláštění hal. Dodáváme z vlastní výroby haly prodejní, skladové, zemědělské, sportovní i autosalony a potravinářské haly. Specializujeme se na výrobu rámové ocelové konstrukce, kterou naši montážníci oplášťují vysoce kvalitními sendvičovými panely. Naše společnost je založena na zkušenostech svých lidí a dobrých vztazích s dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Haly dodáváme po celé ČR a SR. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a poradíme v každém detailu a fázi realizace haly.
Přidat do seznamu

VS-TRADING, spol. s r.o.

Distribuce těsnění a doplňkového sortimentu do strojírenského průmyslu a pro veřejnost. Nabízíme o-kroužky, gufera, manžety, kombinovaná těsnění, pryžové šňůry, vodící pásky, obkladové kluzné hmoty, lepidla, pryže, profily, fíbry, tmely, speciální maziva, řemeny pro průmyslové použití a další.
Přidat do seznamu

VYDONA s.r.o.

Vyrábíme nástroje na dřevo, kov, plasty a ostatní.
Přidat do seznamu

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r. o.

Naše společnost vznikla v roce 1992. V současné době provádíme tyto služby:
• Poradenskou službu, projekci výtahů
• Revize, revizní zkoušky
• Výrobu ručních a automatických dveří
• Modernizaci výtahů
• Dodávky a montáž výtahů

Naši zaměstnanci jsou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru výtahové techniky. Disponujeme odpovídajícím technickým vybavením včetně testerů mikroprocesorových rozvaděčů, materiálovým vybavením plně pokrývající potřeby servisu, středních a generálních oprav i montáží nových výtahů.
Přidat do seznamu

Výroba pružin, s.r.o.

Výroba pružin všech typů a speciálních výrobků z pružinového drátu dle požadavků zákazníka. Vyrábíme pružiny tlačné, tažné, zkrutné, tvarové. Nabízíme širokou škálu již vyrobených pružin k okamžitému odběru.
Přidat do seznamu

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Strojírenská firma s více než 20 letou tradicí a celosvětovou působností v oblasti vývoje, výroby, prodeje a servisu magnetických aplikací pro průmysl. Dříve byly výrobky známy pod značkou Walker Magnetics.
Přidat do seznamu

Z - PRECIS, s. r. o.

Z-PRECIS, s.r.o. je výrobní firma, která byla založena v roce 1999 a navázala na dlouholeté zkušenosti jednoho ze svých zakladatelů, který v oblasti galvanických a chemických povrchových úpravách působí již od roku 1968.

Nabízíme komplexní služby, praxí ověřené postupy a technologické systémy. Současnost je hlavním předmětem činnosti vedle obchodních aktivit galvanické a chemické pokovování, které je od roku 2002 certifikováno podle systému jakosti ISO 9001:2015.
Přidat do seznamu

ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s. je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.
Přidat do seznamu

Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT

Ohýbání trubek a profilů, výroba tlumičů výfuků a potrubí na nákladní,osobní vozidla a stacionární agregáty,zámečnictví.
Přidat do seznamu

ZEVETA AMMUNITION a.s.

ZEVETA AMMUNITION a.s. má 75 let dlouhou tradici v oblasti muniční výroby. Byla založena v roce 1936 a od úplného začátku je její výrobní program zaměřen na pyrotechnickou výrobu pro armádní i civilní složky. ZEVETA AMMUNITION má vlastní vývojové a konstrukční kapacity pro vývoj všech druhů pyrotechnických složí i konstrukční vývoj pyrotechnických výrobků.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.
Přidat do seznamu

ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.

Slévárna šedé a tvárné litiny
Přidat do seznamu

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Výrobce fréz z HSS ocelí s více než 80letou tradicí.
Přidat do seznamu

ZV-Nástroje s.r.o.

Nástrojářská společnost zabývající se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných součástí a montážních skupin.
Přidat do seznamu

ZVI a.s.

Společnost ZVI a.s. vznikla v roce 1993 transformací a reorganizací části holdingu Zbrojovky Vsetín, a.s, založené v roce 1938, a navazuje na tradici “Zbrojovky Vsetín” zachováním výrobní schopnosti a pohotovosti pro zavedené zbrojní systémy v AČR. Jediným akcionářem společnosti ZVI a.s. se v roce 2004 stala společnost MPI Group s.r.o.

ZVI a.s. se v minulosti zaměřovala hlavně na výrobky pro potřeby armády a policie, zejména výrobou středorážových zbraní a středorážové munice (9 mm – 30 mm). K nynějším specializacím patří výroba pyropatron (výbušniny, pojistky) a pyrotechnických ovládacích systémů zajišťující vzájemnou součinnost katapultáže sedadla s pilotem v případě nouzového opuštění kabiny letadla.

V oblasti kooperací společnost ZVI dlouhodobě spolupracuje se zahraničními i tuzemskými zákazníky zejména v oblastech automobilového, leteckého, textilního a strojního průmyslu atd. Veškeré kooperace jsou dány potřebami zákazníků v jimi poskytnuté technické dokumentaci a výkresech. Společnost se nachází v průmyslové zóně s dostupným vybavením pro povrchovou úpravu, tepelné zpracování a stejně tak mnoho dalších technologií. Společnost ZVI a.s. v současném výrobním programu spolupracuje s několika dodavateli, kteří jsou podrobně ověřováni a hodnoceni.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů