Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Voda, odpady a životní prostředí

Přidat do seznamu

AB ELPO spol. s r.o.

Firma AB ELPO spol. s r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou desek, dlažeb a tvarových výrobků z pryžových drtí pojenými polyuretanovým pojivy. Dále se zabývá výrobou antivibračních, odhlučňovacích a protihlukových systémů. Naším nejnovějším výrobkem jsou pryžové kanálové vpustě a mříže.
Přidat do seznamu

agriFERM s.r.o.

Mladá dynamická firma zabývající se výzkumem a vývojem bioplynových stanic. Nabízíme vlastní systém malých kompaktních bioplynových stanic až po velké několika megawatové celky.
Přidat do seznamu

Aquarex WATERPROFIT s.r.o.

Pečujeme o vodu ještě předtím, než vstoupí do výroby. Zajišťujeme její úpravu v průběhu celého procesu. Staráme se o čištění a recyklaci vody. V každé fázi výrobním firmám díky našemu know-how a vysoce kvalitním technologiím dokážeme ušetřit statisíce ročně, někdy i měsíčně.
Vodu upravujeme napříč všemi odvětvími průmyslu. Tam, kde je součástí výrobního procesu (například v chemickém průmyslu, energetice, elekrotechnickém průmyslu, kovoobrábění nebo výrobě z plastů), a na místech, kde se bez ní lidé přirozeně neobejdou (v aquaparcích, hotelech a restauracích).
Realizujeme podrobnou analýzu vodního hospodářství firmy, projektujeme konkrétní řešení, dodáváme veškeré technologie a zajišťujeme následný servis i plán dalšího rozvoje.
Jsme ryze česká, rozrůstající se rodinná firma, která si uvědomuje, že hospodaření s vodou má strategický význam.
Přidat do seznamu

ARET- Stav s.r.o.

Podnikáme v oboru stavebnictví a služeb.Zaměření na protlaky pod komunikací,vod.toky,budovani a železnicí.Provádění staveb jejich změn a odsranování. Firma se zabbýva touto činností od roku 1994 .
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

DAF INNOVA s.r.o.

Firmu DAF INNOVA s.r.o. byla založena v roce 2004 transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba - podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA. Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov - kostelů a far - valašského regionu i v jiných částech republiky.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení a tlakových nádob.

Je také servisním střediskem různých značek plynových kotlů a dalších spotřebičů. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž, revize a čištění plynových kotlů a plynových spotřebičů. Specializujeme se na značky Immergass, Vaillant, VERNER, Thermona - Therm, ATMOS, Dakon, Buderus, Protherm, Viessmann, BRÖTJE a ERATO.

V roce 2012 má firma 14 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

V roce 2012 byla firma certifikována systémem kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Firma má nyní kancelář ve Vsetíně.
Přidat do seznamu

EPS, s.r.o.

Inovativní, biotechnologická česká společnost zabývající se výzkumem a vývojem inovativních biotechnologií, řešící studie, průzkumy, analýzy rizika, sanace in situ i ex situ, odstraňování starých ekologických zátěží, provoz bioplynové stanice, kompostárny, dekontaminační plochy, recyklační plochy.
Přidat do seznamu

FORESTA SG, a.s.

Akciová společnost Foresta SG, a. s. byla založena v roce 1995. Sídlo společnosti je ve Vsetíně. V Halenkově je situováno geodetické středisko. Společnost má na Slovensku dceřinnou společnost: Foresta SK.
Přidat do seznamu

HOBAS CZ spol. s r. o.

Firma HOBAS je úspěšnou mezinárodní společností a hlavní dodavatel sklolaminátových trubních systémů. Více než 50 let HOBAS vyrábí a dodává na trh odstředivě lité sklolaminátové potrubí HOBAS® CC-GRP, vhodné pro různé aplikace např. vedení pitné a odpadní vody, vodní přivaděče, zavlažovací anebo odvodňovací systémy. Zároveň disponuje vyspělou výrobní technologií a manažerským know-how.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.

Společnost JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. je významným zpracovatelem tříděných plastových odpadů se širokým portfoliem zpracovávaných vstupů. Část vlastní produkce plastových surovin (regranuláty, kompaundy) opětovně využívá pro výrobu vlastních výrobků (kompostérů, blatníků). Společnost hledá partnery pro spolupráci pro dodávky plastových odpadů (PP, LDPE, PP/LDPE, PA, PC, PS, ABS atd.), dále nákup drtí pro regranulaci. Hledáme odběratele výrobků (regranulátů a kompaundů) z naší produkce. Hledáme odběratele komposterů a kompostovacích sil.
Přidat do seznamu

KOVOSTEEL, s.r.o.

Vydejte se s námi do světa zpracování odpadů a objevte svět recyklace a ekologie. Na trhu působíme od roku 1998. Jsme významným představitelem v oblasti sběru, výkupu a zpracování odpadů.

Ve svých provozech ve Starém Městě, Hodoníně, Strážnici a Veselí nad Moravou se zabýváme výkupem všech druhů odpadů, likvidací autovraků, prodejem hutního materiálu a paliv. V místě sídla společnosti – ve Starém Městě máme prodejnu „Army shop“, kde nakoupíte vše pro své domácí kutilství a hobby.
Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady a ekologie a protože nám záleží na budoucnosti, prostřednictvím výukových programů a odborných exkurzí šíříme ekologickou osvětu mezi širokou veřejností, především v řadách školní mládeže.
Přidat do seznamu

Lukáš Žaludek

Zabývám se poradenstvím, konzultační činností v oblasti průmyslové ekologie, udržitelného rozvoje a životního prostředí pro firmy, města/obce, neziskové, vzdělávací instituce i jednotlivce v rámci společnosti Ekotema Group s.r.o.

Do portfolia projektů patří rozvoj zpravodajského portálu Enviweb.cz a provoz slovenského serveru podporující udržitelný cestovní ruch udrzatelneslovensko.sk
Přidat do seznamu

PAVELA s.r.o.

Soukromá firma zaměřená na strojní výrobu s aplikačním vývojem nových technologických zařízení a dodávkami investičních celků.
Přidat do seznamu

Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife je výrobce a prodejce plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu Pipelife.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Ryze česká firma působící na trhu elektronických komunikací od roku 1992. Orientace na služby v oblasti varování obyvatelstva a krizové řízení. Vlastní vývojové oddělení řeší projekty orientované na životní prostředí a minimalizování energetické náročnosti dodávaných systémů.
Přidat do seznamu

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Pod naší hlavičkou můžete najít 10 provozoven na území Zlínského kraje. Hlavní provozovna se nachází v Uherském Hradišti, ul. Průmyslová. Společnost podniká v oblasti nakládání s odpady s hlavní působností na Uherskohradišťsku. Od svého vzniku se zabývá výkupem, svozem a odběrem využitelných odpadů, které dotřiďuje, případně lisuje a následně předává k materiálovému využití. Dále pak provádí ekologickou likvidaci všech běžných nebezpečných odpadů a doplňkově komunálních a ostatních druhů odpadů. Společnost provozuje síť výkupen a sběrných dvorů.

Firma disponuje vlastním vozovým parkem a zpracovatelským zázemím, což nám dovoluje našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc v jejich požadavcích. Dále zajištujeme ekologické poradenství (nakládání s odpady, roční hlášení o produkci odpadů, přeprava ADR a další.

Vzhledem ke spolupráci jak s tuzemskými koncovými zpracovateli, tak zahraničními, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout atraktivní výkupní ceny a rychlé platby.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

TOMA, a.s.

Podstatná část činnosti společnosti je zaměřena na poskytování služeb subjektům v průmyslovém areálu společnosti. Celkový počet subjektů v průmyslovém areálu se pohybuje okolo 130 a je v nich zaměstnáno cca 2000 lidí. Společnost se dále zabývá developerstvím a finančním leasingem.
Přidat do seznamu

Tyšer servis

Nabízím služby v oboru elektroinstalace, alarmy, vodo-topo, služby hodinového manžela.
Přidat do seznamu

Vítězslav Hlaváček

Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce. Jsme na trhu již dvanáctým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.
Nabízíme též kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby.
Můžeme Vám, mimo klasických topenářských služeb, zajistit dodávku, instalaci a montáž tepelných čerpadel, nebo solárních panelů, což je v současné době velkým trendem.
Naším prvořadým cílem je vaše spokojenost. Rádi Vám pomůžeme naplnit představy o lepším bydlení!

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů