Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Automobilový průmysl

Přidat do seznamu

5M LEVIT s.r.o.

Společnost 5M LEVIT poskytuje svým zákazníkům služby v oblasti výpočtů a simulací a pomáhá jim tak při vývoji jejich výrobků. Využíváme letitých zkušeností z leteckého průmyslu a uplatňujeme je v dopravní technice, při návrhu strojů a strojních zařízení, při konstrukci a průkazu zábavní techniky.

Klíčové slova:
analýzy, statik, metoda konečných prvků, FEM, MKP, NASTRAN
Přidat do seznamu

5M s.r.o.

Největší český výrobce kompozitových materiálů, 3000 m2 výrobní plochy, vlastní laboratoř a vývojové oddělení. Firma roku 2010, Inovační firma Zlínského kraje 2009. SMART TECHNOLOGIES IN THE WORLD OF COMPOSITES.
Přidat do seznamu

AGROL spol. s r.o.

Soukromá firma zaměřená na kovovýrobu, zámečnické, svářecké práce. Zakázková výroba pro domácí a zahraniční partnery.
Přidat do seznamu

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.

APEX DYNAMICS CZECH je exkluzivním dodavatelem precizních planetových a spirálových převodovek globálního výrobce APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneři oceňují naši širokou produktovou řadu, kvalitu, odbornost a rychlost dodávek. Naše produkty patří mezi nejlepší převodovky ve své třídě. Vizí společnosti APEX je být globálním lídrem ve výrobě převodovek. Naše celosvětová síť odborníků nabízí vždy individuální řešení zákaznického požadavku. Jsme specialisti v oboru precizních reduktorů.
Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

AutoDaily - Autopůjčovna Zlín

Půjčovna dodávek a osobních vozidel v centru Zlína!
Naše autopůjčovna Vám nabídne jak krátkodobé, tak i dlouhodobé pronájmy našich spolehlivých vozů.
Přidat do seznamu

AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.

Profesionální péče o vaše vozidlo - ŠKODA, VW, AUDI, SEAT a další značky
Provádíme opravy vozidel Škoda, Volkswagen a Seat. Dále opravujeme značky jako Citroen, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Toyota a dalších značek dle dohody. Při opravách používáme originální nebo kvalitativně stejné díly od renomovaných výrobců.
Přidat do seznamu

Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products je strojírenská firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních skladovacích palet a systémů.
Avex patří k největším světovým výrobcům kovových palet pro skladové systémy průmyslových a logistických společností.

Sídlo a výrobní prostory firmy se nachází v Otrokovicích v průmyslovém areálu TOMA a v současné době zaměstnává přes 300 vlastních a externích zaměstnanců.
Zajištění vysoké kvality výrobků a minimalizaci negativních vlivů výroby na životní prostředí pokládá vedení firmy za důležité pro udržení konkurenceschopnosti na zahraničních trzích.

Společnost vyváží přes 97% své produkce. Své výrobky vyváží do více než 90 zemí v Africe, Americe, Asii, Austrálii a v Evropě.

Roční obrat v roce 2015 činil více než 600 mil. Kč. Firma má vlastní výrobní plochu 20 000m2
Přidat do seznamu

D PLAST-EFTEC a.s.

D PLAST-EFTEC je dceřinnou firmou D PLAST a EFTEC s orientací na dodávky pro automobilovou, autobusovou a nákladní prvovýrobu. D PLAST-EFTEC působí v celé střední a východní Evropě. Vlastní výrobní závody máme v České republice, Rusku a Rumunsku.
Přidat do seznamu

Decapulp - nasávaná kartonáž

Jsme přední evropský výrobce ekologických obalů a výrobků z nasávané kartonáže. Nabízíme zakázkovou výrobu nasávané kartonáže pro oblasti spotřební elektroniky, průmyslu, automotive, ale také kosmetiky a chemického průmyslu. Kromě zakázkové výroby nabízíme také standardizované výrobky z nasávané kartonáže jako jsou papírové palety, proložky na válcové předměty, ochranné proložky na víno, UN homologované ochranné obaly pro chemii a farmaceutika, proložky na ovoce, atd.
Přidat do seznamu

DuPont Moravia, spol. s r.o.

Společnost (původně RETRIM – CZ, spol. s r.o., k přejmenování došlo v lednu 2011) působí na českém trhu již od roku 1993 jako výrobce bezpečnostních fólií do skel pro automobilový a stavební průmysl. Od roku 2004 je součástí amerického chemického koncernu DuPont.
Přidat do seznamu

EVEKTOR-AEROTECHNIK a.s.

Společnost Evektor−Aerotechnik a.s. je jedním z největších světových výrobců lehkých sportovních, moderních UL a cvičných letounů, s více než 40-letými zkušenostmi ve výrobě letadel, EASA certifikovanou leteckou výrobou a prodejní sítí ve 40 zemích světa.
Přidat do seznamu

Evektor, spol. s r.o.

Přední vývojová a konstrukční společnost v České republice. Design, vývoj a konstrukce automobilů, letadel, malých strojů a stavebních ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

Forschner PTZ, spol. s r.o.

Strojírenská firma, výroba kovových součástek pro automobilový průmysl na 6-ti vřetenových automatech.
Přidat do seznamu

Hanhart Morkovice s.r.o.

Společnost Hanhart Morkovice působící na trhu od roku 1958 a zabývá se výrobou pro automobilový, strojírenský a elektrotechnický průmysl.
Přidat do seznamu

IMOPRA s.r.o.

IMOPRA s.r.o byla založena dne 9. března 2002. Od 11/2005 IMOPRA s.r.o. podniká ve vlastních výrobních prostorách na adrese U Dvora 217, 687 51 Nivnice.
Přidat do seznamu

IMT Technologies & Solutions

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

Invarex s.r.o.

Společnost Invarex s.r.o. vyrábí zakázková těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace. Dodává standardní těsnící prvky. Věnujeme se i CNC soustružení plastů, pryží či teflonů.
Přidat do seznamu

Joey's Car Detailing - ruční čištění vozidel

Vyčistíme Vám Interiér i exteriér Vašeho vozidla. Při čištění dbáme na detail a ochranu. K práci využíváme profesionální renovační, impregnační a detailingové technologie. Renovujeme světlomety.
Přidat do seznamu

Kasko spol. s r.o.

Firma KASKO byla založena roku 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností, prošla dynamickým vývojem a vybudovala si v náročném, konkurenčním prostředí pozici spolehlivého dodavatele pro řadu tuzemských i zahraničních firem. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti automobilového průmyslu.
Přidat do seznamu

KASTEK komponenty s.r.o.

Společnost KASTEK komponenty s.r.o. byla založena v roce 1999 jako nástupce provozu výroby obuvnických komponentů společnosti KASTEK UB s.r.o.
Disponujeme více jak dvacetiletými zkušenostmi v oblasti vstřikování plastů.

Společnost podniká ve vlastních výrobních a administrativních prostorech.

Jsme flexibilní, dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníků .
Přidat do seznamu

KATARO s.r.o.

Internetový prodej plachet a ochranných sítí, autobaterií a sportovních potřeb. Značková kvalita, vše skladem.
Přidat do seznamu

KONTEJNERY SUTĚ PÍSKY s.r.o.

Poskytujeme ucelené služby v oblasti stavebnictví, nákladní automobilové dopravy a pronájmu stavební techniky.
Profesionální služby poskytujeme ve městě Brno a v jeho okolí. Zaměřujeme se především na zemní práce, které zahrnují stavební činnost, vyrovnávání terénu, výkopové práce i demolice staveb.
Přidat do seznamu

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Výrobní družstvo Kovoplast se zabývá vstřikováním plastových dílů, lisováním kovových výlisků, montáží sestav, výrobou nástrojů a forem. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany, tzn. že je možno využít spolupráce s námi jako náhradní plnění pro všechny výrobní pobočky v ČR.
Přidat do seznamu

Kovovýroba Hoffmann s.r.o.

Prototypová a malosériová výroba lisovacích a tvářecích nástrojů a karosářských dílů pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MEDIA MIX, s.r.o.

Zpracování polyuretanových systémů litím do forem (PUR) - výroba tvarových polyuretanových dílů vypěňováním ve formách s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví.
Přidat do seznamu

MESIT aerospace, s.r.o.

Vývoj a výroba leteckých systémů, přístrojů pro dopravní prostředky a komunikačního zařízení pro vojenská vozidla.
Přidat do seznamu

MESIT holding a.a.

MESIT holding a. s. představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace.
Přidat do seznamu

MITAS a.s.

Společnost MITAS a.s. ze skupiny ČGS a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. Mitas dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. Mitas vlastní tři výrobní závody v České republice a jeden v Srbsku a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.
Přidat do seznamu

Obzor, výrobní družstvo Zlín

Vyrábíme domovní vypínače a zásuvky, vačkové spínače a další drobné elektromechanické výrobky. Jsme významným výrobcem a dodavatelem plastových výlisků pro automobilový průmysl.
Zajišťujeme vývoj, konstrukci, výrobu forem, nástrojů a jednoúčelových zařízení. Provádíme lisování plastů, kovolisování, kovoobrábění, soustružení, předvýrobní operace, montáž výrobků, výsek těsnění. Vyrábíme ve stovkách kooperacích na zakázku. Lisujeme dávkovače léků, které dodáváme do zdravotnictví.
Přidat do seznamu

Promens a.s.

Firma byla založena v roce 1991 a je nyní součástí nadnárodního koncernu Promens Group. Jsme přímým a vývojovým dodavatel řady významných podniků, jako např. Škoda, Volvo, Renault, John Deere, Iveco a další. V roce 2010 získala firma prestižního ocenění Promens Innovation Award.
Přidat do seznamu

Přeprava osob MH

Zabývám se přepravou osob kdykoliv a kamkoliv po celé Evropě, pohodlným 8-i místným vozem Volkswagen Transporter. Objednejte si mě na odvoz na letiště, oslavu, dovolenou, svatbu či za památkami a nákupy do evropských velkoměst, a to vše za tu nejvýhodnější cenu ve Zlínském kraji. KOMFORTNĚ, RYCHLE, BEZPEČNĚ.
Přidat do seznamu

Půjčovna dodávek, s.r.o.

Pujčujeme dodávky všech velikostí za ceny již od 499,- Kč
nejnižší vratná kauce pouze 5000,- Kč
Přidat do seznamu

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování. Svým zákazníkům vycházíme vstříc technickými konzultacemi, zpracováním optimálního návrhu až po následný servis. Nabízíme produkty od renomovaných výrobců a také kompletní řešení s ohledem na okolní technologii. V produktové nabídce naleznete mechanické i elektrické prvky jako jsou elektromotory, převodovky, mechanické vedení či frekvenční měniče.

Zaměstnanci společnosti RAVEO mají dlouholeté zkušenosti v průmyslové automatizaci a disponují mnoha certifikáty a školeními. Naši zákazníci oceňují především odbornost, profesionální jednání a v neposlední řadě lidský přístup.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

SFI a.s. - AUTOMOTIVE

Firma se zabývá strojírenskou výrobou a kovoobráběním s tradicí 80 let. Dodáváme především pro automobilový průmysl a všeobecný strojírenský průmysl.
Přidat do seznamu

Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Firma byla založena v r. 2003 a vyrábí na CNC obráběcích strojích produkty pro automobilový průmysl a jeho systémové dodavatele.
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stěhování Vais

Kompletní stěhovací služby a autodoprava po celé ČR+EU
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsme špička v nástrojařském oboru - konstrukci a výrobě vstřikovacích forem pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům dodáváme precizní technická řešení jako komplexní dodávky společně s výrobou forem a lisovanými díly.
Přidat do seznamu

TEAZ s.r.o.

Firma TEAZ s.r.o. se zabývá produkcí jednoúčelových strojů, zařízení a linek pro automobilový průmysl, gumárenství, papírenský, chemický a potravinářský průmysl a další průmyslové obory, servisními službami a strojírenskou výrobou.
Přidat do seznamu

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Výroba přesných plastových výlisků pro automobilový průmysl, včetně povrchových úprav lakováním, vakuové pokovení a montáže.
Přidat do seznamu

TNS SERVIS s.r.o.

TNS SERVIS je moderní česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí. Jsme profesionální smluvní výrobce
s více jak 370 zaměstnanci. Specializujeme se na sériovou zakázkovou výrobu a montáž, převážně pro automobilový
a elektronický průmysl. Dodáváme výrobky zákazníkům po celém světě.
Přidat do seznamu

UNICARS CZ s.r.o.

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů Mitsubishi, Nissan, Citroën a Peugeot. Servis všech vozů. Karosárna, lakovna a myčka. Likvidace pojistných událostí. Prodej náhradních dílů. Prodej ojetých vozidel. Autovrakoviště.
Přidat do seznamu

Vojtěch Daněk - VODAdesign

aplikujeme fólie na okna, fólie na skla. Tónování autoskel zlín, bez demontáže a na počkání. Protisluneční fólie, termoizolační fólie, bezpečnostní a ochranné fólie. Reklama, grafika, reklamní polepy vozidel.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů