Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Plastikářský a gumárenský průmysl

Přidat do seznamu

5M s.r.o.

Největší český výrobce kompozitových materiálů, 3000 m2 výrobní plochy, vlastní laboratoř a vývojové oddělení. Firma roku 2010, Inovační firma Zlínského kraje 2009. SMART TECHNOLOGIES IN THE WORLD OF COMPOSITES.
Přidat do seznamu

AB ELPO spol. s r.o.

Firma AB ELPO spol. s r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou desek, dlažeb a tvarových výrobků z pryžových drtí pojenými polyuretanovým pojivy. Dále se zabývá výrobou antivibračních, odhlučňovacích a protihlukových systémů. Naším nejnovějším výrobkem jsou pryžové kanálové vpustě a mříže.
Přidat do seznamu

ADA Zlín, s. r. o.

Výroba polyetylenových a laminátových tub pro kosmetiku, farmacii a potravinářský průmysl. Potisk laminátové fólie.
Přidat do seznamu

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Vývoj, konstrukce, výroba a obchod v oblasti gumárenského průmyslu.
Přidat do seznamu

ATH INTERNATIONAL

Výroba a prodej průmyslových hadic pro nábytkářský, dřevozpracující, zemědělský, potravinářský, hutnický, textilní, stavební, strojírenský, automobilový, tiskařský a jiný průmysl
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BLATINIE, a.s.

• Zemědělská výroba - rostlinná i živočišná.
• Výroba plastů - misek pro závodní stravování, obaly pro potraviny. Vhodné pro chlazení i mražení. Výroba obalů bag in box (BIB) pro balení tekutin.
Přidat do seznamu

COMPUPLAST s.r.o.

Konstrukce a dodávka nástrojů a linek v oblasti vytlačování plastů.
Přidat do seznamu

D PLAST-EFTEC a.s.

D PLAST-EFTEC je dceřinnou firmou D PLAST a EFTEC s orientací na dodávky pro automobilovou, autobusovou a nákladní prvovýrobu. D PLAST-EFTEC působí v celé střední a východní Evropě. Vlastní výrobní závody máme v České republice, Rusku a Rumunsku.
Přidat do seznamu

DuPont Moravia, spol. s r.o.

Společnost (původně RETRIM – CZ, spol. s r.o., k přejmenování došlo v lednu 2011) působí na českém trhu již od roku 1993 jako výrobce bezpečnostních fólií do skel pro automobilový a stavební průmysl. Od roku 2004 je součástí amerického chemického koncernu DuPont.
Přidat do seznamu

Dura-Line CT, s.r.o.

Rok založení 1993, vývozní teritoria - země EU a mimo EU, obchodní značka SILICORE.
Přidat do seznamu

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. patří mezi významné evropské zpracovatele plastů (PVC, PE, PP a PET) a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu v ČR a ve střední Evropě. Více jak 75% produkce směřovalo na zahraniční trhy – prodává své výrobky do 50 zemí světa. Fatra provozuje moderní technologie na zpracování plastů ve výrobních centrech v Napajedlích a Chropyni. Fatra, a.s. nabízí špičkové produkty a specializovaná zákaznická řešení, která zahrnují nejen výrobu, ale i vývojové aktivity a poradenské služby.
Přidat do seznamu

FIMES a. s.

FIMES a.s. (založena v roce 1993) se specializuje na výrobu tenkostěnných přesných hliníkových odlitků zvláště pro letecký, optický a obranný průmysl. Druhým hlavním segmentem činnosti je výroba nástrojů pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů především pro automobilový průmysl.
Přidat do seznamu

FORM s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 a navazuje na již dříve zavedenou výrobu sklolaminátových výrobků a termoplastů. FORM s.r.o. sídlí ve Zlínském kraji, v blízkosti hranic se Slovenskou republikou. Administrativní budova je umístěna v Horní Lidči a samotná výroba probíhá v nedaleké obci Střelná.
Přidat do seznamu

FORMIKA, s.r.o.

Společnost Formika, s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se výhradně výrobou přesných technických dílů z plastů technologií vstřikování. Od roku 2003 společnost působí ve vlastních výrobních i administrativních prostorech, vybudovaných na „zelené louce“.
Společnost Formika, s.r.o. je ryze česká, stabilizovaná společnost (bez zahraniční spoluúčasti) s pevným místem na trhu, s možností rychlé reakce a flexibilních změn. Procesem trvalého zlepšování společnost naplňuje stále rostoucí požadavky zákazníků a uspokojuje jejich současné i budoucí potřeby. Díky této strategii se společnost vypracovala na pozici spolehlivého dodavatele pro řadu významných zákazníků z oblasti automobilového, elektronického, zbrojního i spotřebního průmyslu.
Cílem společnosti je „SPOKOJENÝ A VRACEJÍCÍ SE ZÁKAZNÍK“.
Přidat do seznamu

greiner packaging slušovice s.r.o.

Společnost greiner packaging slušovice s.r.o. se řadí mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku. Kromě potravinářských obalů vyrábí i speciální obaly pro bytovou chemii, nátěrové hmoty a další použití. Již standardní a stále významnější součást jejího výrobkového portfolia tvoří také technické díly.
Přidat do seznamu

Gumárny Zubří, a.s.

• Výroba gumárenských směsí,
• Výroba pryžových autokoberců,
• Výroba lisováné technické pryže,
• Výroba vytlačovaných pryžových profilů,
• Plastikářská výroba,
• Výroba civilních a vojenských masek.
Přidat do seznamu

HOBAS CZ spol. s r. o.

Firma HOBAS je úspěšnou mezinárodní společností a hlavní dodavatel sklolaminátových trubních systémů. Více než 50 let HOBAS vyrábí a dodává na trh odstředivě lité sklolaminátové potrubí HOBAS® CC-GRP, vhodné pro různé aplikace např. vedení pitné a odpadní vody, vodní přivaděče, zavlažovací anebo odvodňovací systémy. Zároveň disponuje vyspělou výrobní technologií a manažerským know-how.
Přidat do seznamu

IGTT a.s.

IGTT a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, která se zabývá výrobou segmentových i půlených vulkanizačních forem pneu na všechny typy vozidel, vulkanizačních kontejnerů dále disponuje nejmodernějším strojním vybavením a technologií pro laboratorní zkušebnictví pneu.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

Invarex s.r.o.

Společnost Invarex s.r.o. vyrábí zakázková těsnění pro hydraulické a pneumatické aplikace. Dodává standardní těsnící prvky. Věnujeme se i CNC soustružení plastů, pryží či teflonů.
Přidat do seznamu

Invos spol. s.r.o.

Výroba a vývoj plastových folií - speciálních, barierových a biofólií do konečného spotřebitelského užití - automatové fólie, tašky, sáčky, pytle včetně osmibarevného flexotisku.
Přidat do seznamu

IRISA výrobní družstvo

• Závod 1 vánoční ozdoby
• Závod 2 výroba plastů
• Závod 3 kartonáž
Přidat do seznamu

JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.

Společnost JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. je významným zpracovatelem tříděných plastových odpadů se širokým portfoliem zpracovávaných vstupů. Část vlastní produkce plastových surovin (regranuláty, kompaundy) opětovně využívá pro výrobu vlastních výrobků (kompostérů, blatníků). Společnost hledá partnery pro spolupráci pro dodávky plastových odpadů (PP, LDPE, PP/LDPE, PA, PC, PS, ABS atd.), dále nákup drtí pro regranulaci. Hledáme odběratele výrobků (regranulátů a kompaundů) z naší produkce. Hledáme odběratele komposterů a kompostovacích sil.
Přidat do seznamu

Kasko spol. s r.o.

Firma KASKO byla založena roku 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností, prošla dynamickým vývojem a vybudovala si v náročném, konkurenčním prostředí pozici spolehlivého dodavatele pro řadu tuzemských i zahraničních firem. Našimi zákazníky jsou zejména firmy z oblasti automobilového průmyslu.
Přidat do seznamu

Kasko-Formy spol. s r. o.

Společnost s ručením omezeným. Založena v roce 2005. 37 zaměstnanců. Zabývá se vývojem, konstrukcí plastových dílů a vstřikovacích forem, výrobou vstřikovacích forem a plastových dílů, výrobou jiných přípravků a zařízení.
Přidat do seznamu

KOREKT PLUS DART CZ s.r.o.

Výroba a prodej potištěných pásek, balících pásek, malířských pásek, vytyčovacích pásek.
Přidat do seznamu

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Výrobní družstvo Kovoplast se zabývá vstřikováním plastových dílů, lisováním kovových výlisků, montáží sestav, výrobou nástrojů a forem. Zaměstnáváme zdravotně postižené občany, tzn. že je možno využít spolupráce s námi jako náhradní plnění pro všechny výrobní pobočky v ČR.
Přidat do seznamu

m-tec CZ, s.r.o.

Firma m-tec již více než 20 let vyrábí pro své zákazníky strojní a technologická zařízení pro kompletní výrobu a logistiku sypkých materiálů a směsí.

Vyrábíme zařízení pro skladování, dopravu, dávkování, vážení, míchání a expedici jakékoliv sypké materiály různé zrnitosti v podmínkách od běžných prostředí až po extrémní podmínky z hlediska teploty či výbušnosti.
Přidat do seznamu

MATEICIUC a.s.

Výroba plastových výrobků vytlačováním a vstřikováním.
Přidat do seznamu

MECASYS s.r.o.

MECASYS s.r.o. je atraktivní společnost, která se v první řadě na trhu prosazuje kvalitní prací svým know - how prototypové výroby a zodpovědným přístupem k požadavkům zákazníka.

Vedení společnosti ke svým zaměstnancům přistupuje s osobitým přístupem. Každý má možnost osobního rozvoje. Má tak snahu vytvářet pracovní prostředí, které by zaměstnancům otevřelo prostor k seberealizaci, schopnosti reagovat v krizové situaci a vyhodnotit kroky pro správné řešení v rámci výrobního postupu.

Za své výhody považuje:

nepřetržitou komunikaci se zákazníkem - zákazník je pro MECASYS s.r.o. prioritní, proto společnost flexibilně reaguje na jeho požadavky a výrobní proces přizpůsobuje těmto požadavkům v několika oblastech jako:
aktivní práce s cenou výrobků - potenciál snížení nákladů,
nové možnosti flexibilních a spolehlivých dodávek,
doplnění atestů k materiálům, technologickým postupem a povrchovým úpravám
nabídka nejmodernějších technologií pro obrábění v kategorií 5 AX, 3 AX a EDM technologií
pružnost v oblasti projektování, konstrukce strojů a přístrojů s mechanickým pohonem,
nabídka kompletního servisu služeb,
neustálé zlepšování v oblasti certifikace, pro všechny naše výrobky, které jsou určeny na povinné schvalování a certifikaci,
schopnost rychlé orientace v EU prostoru,
výhodou společnosti je také spolupráce s vývojovým střediskem, středními školami a univerzitami s možností vypracování závěrečných prací
nabízíme možnost vypracování bakalářských a diplomových prací pod vedením odborných pracovníků a umožňujeme provádění odborné praxe pro absolventy středních škol zaměřených na strojírenství.
Přidat do seznamu

MEDIA MIX, s.r.o.

Zpracování polyuretanových systémů litím do forem (PUR) - výroba tvarových polyuretanových dílů vypěňováním ve formách s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví.
Přidat do seznamu

MEGAT - výroba z plastů Zlín spol. s r.o.

Výroba z plastů technologií vytlačováním
Přidat do seznamu

MITAS a.s.

Společnost MITAS a.s. ze skupiny ČGS a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. Mitas dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. Mitas vlastní tři výrobní závody v České republice a jeden v Srbsku a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.
Přidat do seznamu

Obzor, výrobní družstvo Zlín

Vyrábíme domovní vypínače a zásuvky, vačkové spínače a další drobné elektromechanické výrobky. Jsme významným výrobcem a dodavatelem plastových výlisků pro automobilový průmysl.
Zajišťujeme vývoj, konstrukci, výrobu forem, nástrojů a jednoúčelových zařízení. Provádíme lisování plastů, kovolisování, kovoobrábění, soustružení, předvýrobní operace, montáž výrobků, výsek těsnění. Vyrábíme ve stovkách kooperacích na zakázku. Lisujeme dávkovače léků, které dodáváme do zdravotnictví.
Přidat do seznamu

Pebal s.r.o.

Obaly, flexotisk.
Přidat do seznamu

PESTO spol. s r.o.

Naše firma Pesto spol. s r. o. z Kroměříže se zabývá inženýrskou činností v oblasti plastů, prodejem plastových materiálů a investorskou činností.
Přidat do seznamu

PGI MORAVA, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1998. Sídlí v obci Hostětín, vlastní výrobní závod je v Rokytnici u Slavičína. Od počátku své existence se společnosti zaměřuje na zaměstnávání občanů se zdravotním znevýhodněním, jichž je v současné době více než 60% z celkového počtu zaměstnanců.
Přidat do seznamu

Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife je výrobce a prodejce plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu Pipelife.
Přidat do seznamu

Pískování Zlín - Lukáš Coufal

Jsme firma zabývající se povrchovou úpravou materiálů technologickým postupem: pískování

Materiály opracováváme tryskáním v injektorové pískovací kabině.

Pískováním odstraňujeme nečistotu, starou rez, laky, nátěry a povrch je dokonale odmaštěn.
Přidat do seznamu

PLASTIKA a.s.

Plastika a. s. má více než padesátileté zkušenosti v oblasti průmyslového zpracování plastů.
Je vybavena moderními vstřikovacími stroji s uzavírací silou 25 - 800 tun. Rovněž disponuje technologiemi dvoukomponentního vstřikování a vstřikování dusíkem. Rozloha 30 000 m2.
Přidat do seznamu

Plastika SV s.r.o.

Výroba plastovách výrobků pro oblast dopravního značení.
Přidat do seznamu

Plastikářský klastr

Plastikářský klastr (PLASTR) byl založen v únoru 2006 formou zájmového sdružení právnických osob s cílem vytvořit komunikační fórum pro své členy – zpracovatele plastů.
Přidat do seznamu

Plastor s.r.o.

Společnost Plastor s.r.o.vznikla v roce 1991.Od počátku se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej v oblasti polyuretanové( PUR) chemie.
Přidat do seznamu

Promens a.s.

Firma byla založena v roce 1991 a je nyní součástí nadnárodního koncernu Promens Group. Jsme přímým a vývojovým dodavatel řady významných podniků, jako např. Škoda, Volvo, Renault, John Deere, Iveco a další. V roce 2010 získala firma prestižního ocenění Promens Innovation Award.
Přidat do seznamu

PV Plast spol. s r.o.

Firma PV Plast spol. s r.o. je českou společností specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování parapetních desek a vytlačování PVC profilů.
Přidat do seznamu

Regionální dotační centrum eNovation s.r.o.

Pomáháme podnikům ve Zlínském kraji získat podporu z dotací EU a jiných veřejných zdrojů, naší specializací je sektor výzkumu, vývoje a inovací, technologií, energetiky a IT.

Naši specialisté vás provedou celým procesem získání veřejné podpory, od identifikace vhodného dotačního titulu, přes zpracování úspěšné žádosti o dotaci, realizaci výběrových řízení až po úspěšné proplacení projektu.
Přidat do seznamu

SENSIT s.r.o.

Výroba a vývoj průmyslových snímačů teploty, vlhkosti a proudění. Snímače Sensit jsou aplikovány v mnoha odvětvích, zejména v oblasti měření a regulace ve vzduchotechnice, vytápění, alternativní zdroje, potravinářství, zdravotnictví, energetické systémy a měřiče tepla, kolejová vozidla, gumárenství.
Přidat do seznamu

Smartplast s.r.o.

Společnost s dvacetiletou zkušeností v oboru vstřikování plastů a designu plastových dílů se zaměřením na simulační analýzy vstřikovacího procesu a plastového dílu.
Přidat do seznamu

Solea CZ výrobní družstvo

Výrobní družstvo invalidů, 90 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

SPUR a.s.

Výrobní plastikářská firma
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Jsme špička v nástrojařském oboru - konstrukci a výrobě vstřikovacích forem pro automobilový průmysl. Našim zákazníkům dodáváme precizní technická řešení jako komplexní dodávky společně s výrobou forem a lisovanými díly.
Přidat do seznamu

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Výroba přesných plastových výlisků pro automobilový průmysl, včetně povrchových úprav lakováním, vakuové pokovení a montáže.
Přidat do seznamu

TERMOLUX, s.r.o.

Výroba plastových profilů, potrubí, oken a dveří, probíhá ve vlastním výrobním závodě již od r. 1991.
Přidat do seznamu

TRIMILL, a.s.

Vývoj, kontrukce, výroba, prodej a servis CNC portálových frézovacích center.
Přidat do seznamu

TVD-Technická výroba, a.s.

Společnost vznikla v roce 1989, jako výrobní družstvo, které se v roce 2001 transformovalo na akciovou společnost. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Rokytnici u Slavičína. Dvě hlavní výrobní divize zahrnují několik samostatných výrobních středisek.
Přidat do seznamu

VS PLASTIK, s.r.o.

Společnost byla založena v r. 1994. Zaměřuje se na zpracování plastů na vstřikovacích lisech (výlisky do max. hmotnosti 250 g). Lisovna je vybavena špičkovým zařízením (robotický manipulátor, lisy Arburg, Battenfeld). Za dobu své existence firma přešla od kooperace k vlastnímu výrobnímu programu (perlinkové nitěnky - produkt chráněný patentem, domovní spínače a zásuvky). V současné době se firma specializuje na technické výlisky pro automobilový průmysl včetně speciálních výrobků s kovovým záliskem vyráběné na lisu s robotickým manipulátorem.

Společnost sídlí ve Vsetíně v Průmyslovém areálu Jasenice, kde v letech 2006-7 s přispěním evropských fondů vybudovala novou výrobní halu.
Přidat do seznamu

ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s. je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.
Přidat do seznamu

Zelinger plast s.r.o.

Výrobu plastových dílců vstřikováním zejména pro nábytek, elektroinstalaci a domácnost.
Přidat do seznamu

Zlín Precision s.r.o.

Firma zabývající se vstřikováním plastů, jejich povrchovou úpravou a montáží.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů