Technologické inovační centrum Zlínský kraj

Katalog firem Zlínského kraje - obor Stavebnictví a stavební materiály

Přidat do seznamu

A + BX OKNA, s.r.o.

Výroba plastových, hliníkových oken a dveří. Komplexní dodávky včetně montáže, demontáže, zednických prací, ekologické likvidace, parapetů, žaluzií, sítí.
Dodávka střešních oken, garážových vrat.
Pobočky Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Brno, Hradec Králové, Přerov, Prostějov, Hustopeče, Praha. Výrobní závod Křenovice u Kojetína.
Přidat do seznamu

AB ELPO spol. s r.o.

Firma AB ELPO spol. s r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou desek, dlažeb a tvarových výrobků z pryžových drtí pojenými polyuretanovým pojivy. Dále se zabývá výrobou antivibračních, odhlučňovacích a protihlukových systémů. Naším nejnovějším výrobkem jsou pryžové kanálové vpustě a mříže.
Přidat do seznamu

agriFERM s.r.o.

Mladá dynamická firma zabývající se výzkumem a vývojem bioplynových stanic. Nabízíme vlastní systém malých kompaktních bioplynových stanic až po velké několika megawatové celky.
Přidat do seznamu

ALMONTA

ZPRACOVÁVÁME A DODÁVÁME VELKOPLOŠNÉ FASÁDNÍ OBKLADY ALUCOBOND. FASÁDNÍ OBKLADY DODÁVÁME Z RŮZNÝCH PLECHOVÝCH MATERIÁLŮ JAKO MEĎ, HLINÍK, TITANOZINEK A OCEL, VŠE V PŘÍRODNÍM NEBO BAREVNÉM PROVEDENÍ DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA.
DALE DODÁVÁME OCELOVÉ STROPNÍ PODHLEDY A SLUNOLAMY.
Přidat do seznamu

ANIENT s.r.o.

Výstavba hrubých staveb, staveb na klíč
Přidat do seznamu

ARET- Stav s.r.o.

Podnikáme v oboru stavebnictví a služeb.Zaměření na protlaky pod komunikací,vod.toky,budovani a železnicí.Provádění staveb jejich změn a odsranování. Firma se zabbýva touto činností od roku 1994 .
Přidat do seznamu

Bagrování Praha s.r.o.

Bagrování Praha s.r.o. - Zajišťujeme veškeré zemní práce na klíč podle Vašich požadavků! Vše zařídíme včetně odklízení zeminy a sypkých hmot!
Přidat do seznamu

BH-Bohemia Holografie

BH-Bohemia Holografie, s.r.o. registrována v roce 1999. Zahrnuta do skupiny společností BH Group.
Poradenství а konzultace pro certifikace a osvědčení pro export do EU.
Pracujeme v tomto oboru již více než 25 let.
Přidat do seznamu

BS Vsetín, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1993. Společnost má široký záběr komplexních služeb ve stavebnictví a interiérech (stavební činnost, truhlářství, nábytek, chodbová madla, elektro atd). Působí zejména po celé ČR i na Slovensku.
Přidat do seznamu

ContiMade spol. s r.o.

Společnost byla založena v roce 1993 a sídlí v Kaňovicích. Financování je bez účasti zahraničního kapitálu. V čele společnosti stojí tři společníci s dlouholetou praxí. Tradice společnosti je založena na kvalitě, flexibilitě a maximální vstřícnosti k zákazníkovi.
Přidat do seznamu

DAF INNOVA s.r.o.

Firmu DAF INNOVA s.r.o. byla založena v roce 2004 transformací z fyzické osoby po více než desetiletém působení v regionu střední Moravy.

Původní firma - fyzická osoba - podnikala zejména v oboru vodo-topo-plyn, ale s rozrůstajícími se aktivitami se firma rozšířila natolik, že bylo třeba pokrýt zvyšující se poptávku i po dalších, zejména stavebních specializacích, aby se zakázky mohly řešit komplexněji. Proto po přechodu firmy na s.r.o. majitelé již počítali s rozšířením o další činnosti nad rámec vodo instalatérství a plynařství, a to zejména o zednické, obkladačské a další specializované činnosti.

Zakázky, které firma realizuje jsou zejména inovační – odtud název firmy INNOVA. Firma inovuje zejména byty a rodinné domy a jejich vnitřní i vnější části – koupelny, kuchyně, topné systémy, ale i fasády, okna a podobně. Část zakázek tvoří i novostavby na klíč a instalace v novostavbách, ale také ve výrobních halách a firmách. Nemalou částí práce jsou také opravy sakrálních budov - kostelů a far - valašského regionu i v jiných částech republiky.

Firma má osvědčení a oprávnění provádět revize vyhrazených plynových zařízení a tlakových nádob.

Je také servisním střediskem různých značek plynových kotlů a dalších spotřebičů. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž, revize a čištění plynových kotlů a plynových spotřebičů. Specializujeme se na značky Immergass, Vaillant, VERNER, Thermona - Therm, ATMOS, Dakon, Buderus, Protherm, Viessmann, BRÖTJE a ERATO.

V roce 2012 má firma 14 kmenových zaměstnanců, zaměstnává také brigádníky a poskytuje praxi učňům z oboru instalatér SOŠ ve Vsetíně i ze SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí.

Firma spolupracuje s desítkami dalších živnostníků a firem různých velikostí nejen ve valašském regionu, ale i celorepublikově.

V roce 2012 byla firma certifikována systémem kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Firma má nyní kancelář ve Vsetíně.
Přidat do seznamu

David Kefer

Jsme skupina zkušených řemeslníků a nabízíme zednické práce - především rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader a mnohé další...

Přijímáme zakázky - s námi nebudete muset dlouho čekat na nástup na stavbu a započetí prací!

Nabízíme solidní jednání, kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny!
Přidat do seznamu

David Řepa

Firma Kamenné obklady ŘEPA se specializuje na prodej kamenných obkladů a cihlových obkladů. Jedná se o dokonalé imitace přírodního kamene aplikované na zeď. Tyto obklady lze použít v interiéru, ale také v exteriéru. Například jako fasádní obklad. Navštivte nás - www.obkladyrepa.cz
Přidat do seznamu

EKO-TOP

Vizualizace a stavba akumulačních, sálavých krbů, kachlových kamen, sporáků.
Prodej krbových kamen teplovzdušných, teplovodních, litinových...
Zahradní krby a grily.
Prodej stavebního materiálu a příslušenství na stavbu krbů.
Přidat do seznamu

Elektro Kroměříž a.s.

Společnost byla založena roku 1992, jako nástupnická firma OPS a později Státního podniku Elektro. Specializovala se na výrobu a dodávky typových i atypických rozvaděčů NN do 6300 A. Montáž v původních prostorách v historickém centru města byla zanedlouho pro expandující firmu nevyhovující a tak byla roku 2000 přenesena do zrekonstruovaného výrobního závodu o ploše 4000 m2 v průmyslové zóně města.

Za 18 let své dosavadní existence se firma zařadila mezi přední výrobce v České republice. Prosadila se zejména dodávkami rozváděčů pro jadernou energetiku, chemický, potravinářský, automobilový, strojírenský a stavební průmysl.

V současnosti společnost zajišťuje komplexní dodávky počínajíc projekcí, výrobou, montáží, programováním a oživením zařízení, revizí a konečně servisní a poradenskou činností.

V roce 2008 činil obrat firmy 180 mil. Kč, z čehož polovina objemu směřovala k zahraničním partnerům. V současné době má firma 80 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

ELSEREMO, a.s.

Společnost ELSEREMO, a.s. je podnik vycházející z více než sedmdesátileté tradice. Jako podnikatelský subjekt se profiluje zejména v oblasti řízení montáže technologických částí stavebních investic, elektroinstalací (engineering) a v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.
Přidat do seznamu

Epigon spol. s r.o.

Společnost EPIGON, založená v roce 1991, vyrábí a dodává výrobky pro čisté prostory vhodné pro použití v prostředí vysoce náročném na čistotu vzduchu. Dále nabízí tváření a zpracování plechů na CNC strojích a jejich svařování. Firma má vlastní konstrukční oddělení.
Přidat do seznamu

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. patří mezi významné evropské zpracovatele plastů (PVC, PE, PP a PET) a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu v ČR a ve střední Evropě. Více jak 75% produkce směřovalo na zahraniční trhy – prodává své výrobky do 50 zemí světa. Fatra provozuje moderní technologie na zpracování plastů ve výrobních centrech v Napajedlích a Chropyni. Fatra, a.s. nabízí špičkové produkty a specializovaná zákaznická řešení, která zahrnují nejen výrobu, ale i vývojové aktivity a poradenské služby.
Přidat do seznamu

FENOZA s.r.o.

Specializujeme se na technologie dělení kovů. Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy, a také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Celkový poradenský servis k dělení různých norem ocelí, včetně zátěžových testů na pilách Everising pro daný materiál.

Jsme výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS).

Jsme také výhradní dodavatel pro značku AGP profi nářadí, máme v nabídce kovoobráběcí stroje, dřevoobrávěcí stroje i stavební nářadí. Více na www.agp-naradi.cz
Přidat do seznamu

GTK, spol. s r. o.

Firma byla založena v roce 1991.
Vyrábíme pásové dopravníky pro přepravu sypkých hmot, zejména pro surovinové doly, štěrkovny a pískovny, kamenolomy, úpravny, třidírny či recyklace.
Nabízíme vývoj, konstrukci, výrobu, montáž, doživotní servis na naše stroje.
Export do zemí EU tvoří 99% našeho obratu.
Přidat do seznamu

HANA Rostková - jazykové překlady

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví,
elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR a SW k nim).
Přidat do seznamu

HIXON Blinds s.r.o.

Dodáváme kvalitní českou stínicí techniku koncovým uživatelům a firmám. Naši zákazníci mají k dispozici velký výběr výrobků, jejich barev a provedení za příznivé ceny a krátkou dodací lhůtou. V našem prtfoliu jsou vnitřní horizontální hliníkové nebo dřevěné žaluzie, vertikální žaluzie, látkové rolety (včetně provedení den a noc), plisé, posuvné japonské stěny, sítě proti hmyzu do oken i dveří. Můžeme nabídnou v současné době stále více populární venkovní žaluzie i předokenní rolety, markýzy a garážová vrata. Více informací o nabízených výrobcích naleznete na našich stránkách www.hixon.cz
Přidat do seznamu

HOBAS CZ spol. s r. o.

Firma HOBAS je úspěšnou mezinárodní společností a hlavní dodavatel sklolaminátových trubních systémů. Více než 50 let HOBAS vyrábí a dodává na trh odstředivě lité sklolaminátové potrubí HOBAS® CC-GRP, vhodné pro různé aplikace např. vedení pitné a odpadní vody, vodní přivaděče, zavlažovací anebo odvodňovací systémy. Zároveň disponuje vyspělou výrobní technologií a manažerským know-how.
Přidat do seznamu

CHEDOS, s.r.o.

Firma CHEDOS s.r.o. se sídlem ve Starém Městě je obchodně-výrobní společností, která na trhu působí od roku 1995. Zabývá se prodejem a výrobou dřevěných materiálů, polotovarů a výrobků pro práci stolařů, stavebníků a domácích kutilů. Široký sortiment materiálů zahrnuje převážně velkoplošné materiály LTD, DTD, MDF, OSB, dýhované materiály, sololit, překližky, spárovky, laťovky, cetris, dřevěné a plovoucí podlahy, dveře, kování a nábytkové doplňky, drátěný program, parapetní a kuchyňské desky, eurohranoly a další.
Přidat do seznamu

Ing. Ondřej Michalík, Jomistav

Stavební firma Jomistav zajišťuje střechy, fasády, dřevostavby i projekce. Půjčujeme lešení a poskytujeme poradenskou činnost ve stavebnictví.
Přidat do seznamu

INSPECTUM a.s.

Jsme specialisté v oblasti pravidelných kontrolních činností (revizí) technických zařízení, infrastruktury, inspekce staveb a budov. Současně poskytujeme v těchto oblastech poradenství vč. činností BOZP, PO, ISO, ENVIRO a ENERGO. Pro naše klienty realizujeme pravidelná školení a vzděláváme jejich pracovníky v těchto oblastech. Poskytujeme aplikace pro správu dokumentů a řízení povinností.

Poskytujeme pravdivé informace a užitečná řešení
Přidat do seznamu

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (ITC) je česká nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
Přidat do seznamu

KATARO s.r.o.

Internetový prodej plachet a ochranných sítí, autobaterií a sportovních potřeb. Značková kvalita, vše skladem.
Přidat do seznamu

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Ušetříme Vám peníze, čas a nervy. Postavíme Vám rychle, efektivně a bez dalších vyčíslení víceprací budovy k podnikání, školství nebo pro bydlení. Modulární výstavba je víc než prostor.
Přidat do seznamu

Kompozit 21

Výroba a prodej vyztužování skelných vláken, výztužná síť, síť pro zdivo. Doručování po celé České republice.
Přidat do seznamu

KONTEJNERY SUTĚ PÍSKY s.r.o.

Poskytujeme ucelené služby v oblasti stavebnictví, nákladní automobilové dopravy a pronájmu stavební techniky.
Profesionální služby poskytujeme ve městě Brno a v jeho okolí. Zaměřujeme se především na zemní práce, které zahrnují stavební činnost, vyrovnávání terénu, výkopové práce i demolice staveb.
Přidat do seznamu

KOVAR s.r.o.

Založena v r. 1992. Tehdy pouze s 34 zaměstanci se firma zabývala výrobou obytných a kancelářských kontejnerů. Během let firma přešla na zakázkovou výrobu speciálních ocelových kontejnerů pro různá technologická využití. V současné době pracuje ve firmě již téměř 250 zaměstnanců.
Přidat do seznamu

m-tec CZ, s.r.o.

Firma m-tec již více než 20 let vyrábí pro své zákazníky strojní a technologická zařízení pro kompletní výrobu a logistiku sypkých materiálů a směsí.

Vyrábíme zařízení pro skladování, dopravu, dávkování, vážení, míchání a expedici jakékoliv sypké materiály různé zrnitosti v podmínkách od běžných prostředí až po extrémní podmínky z hlediska teploty či výbušnosti.
Přidat do seznamu

Martin Sladký

Jsme stavební a prodejní firma. Garantujeme vysokou kvalitu práce i sortimentu. Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby, prodej a montáž vybavení domů - krby a krbová kamna, návrh a pokládka plovoucích podlah - laminátové, dřevěné i masivní podlahy, interiérové dveře, kuchyně na míru, koupelny, veškerý nábytek na zakázku - sedací soupravy a nábytek prestižních výrobců. Vlastní návrh a výroba vestavěných skříní. Nabízíme také návrhy bytových interiérů.
Přidat do seznamu

MATEICIUC a.s.

Výroba plastových výrobků vytlačováním a vstřikováním.
Přidat do seznamu

MEDIA MIX, s.r.o.

Zpracování polyuretanových systémů litím do forem (PUR) - výroba tvarových polyuretanových dílů vypěňováním ve formách s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví.
Přidat do seznamu

Micha Čapoun

Nabízím komplexní služby v oblasti inženýringu staveb:
- zajištění projektů, stavebních povolení, kolaudací
- výběr nejvýhodnějších dodavatelů, materiálů
- kontrola realizace vaší stavby, fakturace
- posouzení nákladů rekonstrukcí, postupů
- vedení staveb prováděných svépomocí
- technický dozor investora
Přidat do seznamu

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO spol.s.r.o. je společnost s 20-letou tradicí a zkušenostmi v oblasti kovovýroby a montáže ocelových konstrukcí. Nabízí kvalitní a spolehlivé výrobky a služby. Montované haly slouží jako průmyslové objekty pro výrobu, obchod, sportovní vyžití či zemedělské uskladnění komodit. Haly jsou opláštěné nejkvalitnějšími českými sendvičovými panely. Garance na všechny haly je 5 let.
Přidat do seznamu

MONTEMA,spol. s r.o.

MONTEMA, spol. s r.o. ze Zlínského kraje realizuje
montáž a demontáž ocelových konstrukcí, technologických celků,výrobních linek. Zajišťuje stěhování strojů a tehcnologických zařízení do 25 tun.
Přidat do seznamu

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Navláčil stavební firma Vám nabízí realizaci převážně podnikatelských objektů - od rekonstrukcí průmyslových objektů až po kompletní realizaci nových podnikatelských staveb tzv. "na zelené louce".
Přidat do seznamu

PassiveArchitecture s.r.o.

Zabýváme se primárně návrhy pasivních a nízkoenergetickách objektů. Dále se zabýváme dotačním programem Nová zelená úsporám.
Přidat do seznamu

Patrik Búlik

Provádíme jak kusovou tak sériovou výrobu.

Naše výroba obsahuje:
- Svařování metodou MIG/MAG a TIG (černá ocel)
- Ohýbání na ohraňovacím lise COLGAR - 80 tun
- Lisování šroubů pomocí lisovacího stoje
- Řezání na pásové pile
- Vrtání
- Broušení - úhlové a excentrické brusky
- dokončovací montážnické práce

Dále máme sjednané kooperační práce na pálení CNC laserem, vodním paprskem a povrchové úpravy - komaxit, zinkování (žárový, galvanický).

Cenové nabídky zpracováváme do 3 dnů, dle doložené výkresové dokumentace.
Přidat do seznamu

Petr Dvořák Truhlářství

Naše rodinná firma vyrábí a montuje dřevěná EUROokna, kastlová okna, vstupní EUROdveře, zimní zahrady, interiérové obložkové dveře, garážové vrata. Dodáváme i doplňky jako sítě proti hmyzu, žaluzie, parapetní desky. Nezávazná cenová nabídka zdarma, zaručujeme kvalitu, poradenství i následný servis
Přidat do seznamu

Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife je výrobce a prodejce plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu Pipelife.
Přidat do seznamu

PLASTSERVIS, a.s.

Firma byla založená r. 1990. Aktivity firmy jsou zaměřeny především na oblast výroby a prodeje lepidel a stavební chemie. Dále poskytujeme služeb v oblasti měření pracovního prostředí a autorizovaného měření emisí.
Přidat do seznamu

Plotař

Oplocení pozemků - Zlínský kraj

Zajišťujeme celkovou montáž oplocení pozemků a zahrad. V nabídce máme drátěné pletiva, pletiva svařovaná, plotové panely a stínící sítě. Dodáváme i vstupní branky a pojezdové brány. Stavby oplocení realizujeme ve Zlínském kraji. Cenové nabídky děláme na místě po předchozí telefonické domluvě.
Přidat do seznamu

Podlahářství Handy

Veškeré podlahářské práce, čištění koberců a čalounění.
Přidat do seznamu

Pozemní stavitelství Zlín a.s.

Společnost Pozemní stavitelství Zlín a.s. působí na českém trhu od roku 1992 a po celou dobu své existence je jedním z vedoucích subjektů v oblasti stavebnictví. Smluvním partnerům nabízí komplexní a vysoce profesionální služby od projektové přípravy přes vlastní výstavbu až po developerskou činnost.
Přidat do seznamu

PROMO HALY s.r.o.

Zakládáme si na našich mnohaletých zkušenostech a odhodlání odvádět poctivou a kvalitní práci. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími subdodavateli na trhu. Věnujte se v klidu svému podnikání a výstavbu Vašich nových montovaných hal nechte na nás.
Přidat do seznamu

PS - MSI, a.s.

Zlínská stavební společnost, spolehlivý partner v oblasti pozemního stavitelství, působí na území celé České republiky od roku 1996 a navazuje na tradici stavebního podniku firmy Baťa. Realizuje novostavby, rekonstrukce, modernizace a rozsáhlé opravy budov.
Přidat do seznamu

PSG - International a.s.

PSG je moderní a dynamicky se rozvíjející skupina, která působí na trhu v České republice i v zahraničí od svého založení v roce 1924. Realizovala projekty ve více než 20 zemích na 4 kontinentech. Je generálním dodavatelem v oborech stavebnictví, energetiky a petrochemie.
Přidat do seznamu

PURLIVE, spol. s r.o.

Společnost PURLIVE se specializuje na výrobu vlastního stavebního certifikovaného systému pro dřevostavby. Jeho následné uplatnění je od rodinného bydlení přes komponenty pro kontejnery až po komerční a občanskou vybavenost.

Primárním cílem společnosti PURLIVE, a tedy i celého pracovního týmu, je dovést zákazníka k vlastnímu vysněnému bydlení co nejvíce ekonomickou i ekologickou cestou, která odráží aktuální dění na trhu.
Přidat do seznamu

PV Plast spol. s r.o.

Firma PV Plast spol. s r.o. je českou společností specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování parapetních desek a vytlačování PVC profilů.
Přidat do seznamu

Radim Burýšek - Výškové práce Zlín

VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN
specialisté na práce ve výškách
Přidat do seznamu

REMAK a.s.

Výrobce a prodejce vzduchotechnických zařízení a klimatizace, střešních, radiálních a axiálních ventilátorů; ohřívačů vzduchu, chlazení vzduchu, dveřní a vratové clony.
Přidat do seznamu

RENO stavební VMM s.r.o.

Firma RENO byla založena v roce 1991 jako komplexní stavební společnost s vlastní projekční a geodetickou činností.
Přidat do seznamu

RENSONA

Firma Rensona se zabývá projektováním a výstavbou interiérů a exteriérů. Provádíme komplexní stavby a dokončení hrubých staveb občanských bytových a nebytových prostor. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, renovace a modernizace bytů a domů, včetně všech prací s tím související.
Přidat do seznamu

ROKOSPOL a.s.

Firma ROKO vznikla v roce 1992 Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Na českém trhu zastupovala zahraničního výrobce nátěrových hmot až do roku 1998, kdy se transformovala do výrobní organizace ROKOSPOL, a. s. Stala se tak výrobcem s klasickým výrobním programem produkce barev, laků pro průmysl a později i pro maloobchodní prodej. S úspěšným rozvojem vlastního výzkumu a vývoje spustila firma ROKOSPOL a.s. i výrobu stavebních hmot a chemie.

Dnes firma vyrábí ročně 2 500 tun nátěrových hmot a 4 000 tun stavebních hmot a chemie ve více jak 300 různých druzích výrobků.
Přidat do seznamu

SANENERGO s.r.o.

Výroba, prodej a aplikace foukané tepelné izolace Tipuren.
Prodej a realizace sádrokartonů.
Přidat do seznamu

SENZA, spol. s r.o.

Stavební firma, která se zabývá pozemním stavitelstvím od staveb rodinných domů až po průmyslové objekty.
Přidat do seznamu

SERVIS CLIMAX a.s.

CLIMAX - evropský výrobce stínicí techniky. Vyrábíme a prostřednictvím sítě značkových prodejen a firem s regionálním zastoupením nabízíme vnitřní žaluzie, látkové rolety, venkovní žaluzie a venkovní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.
Přidat do seznamu

Schrack Technik spol. s r.o.

Distribuce a produkce elektromateriálů a svítidel. Více jak 20 let v ČR.
Přidat do seznamu

Sibirske drevo s.r.o.

Naše společnost Sibirske drevo s.r.o. je jedním z největších dovozců truhlářského dubového řeziva do zemí Evropské unie. Nabízíme truhlářské řezivo, které je z vysoce jakostního dubu přímo z kavkazských hor. Pokud to porovnáme s jinými druhy dubů, tak je toto truhlářské řezivo dubu jedním z nejhodnotnějších v Evropě, a to nejenom kvůli své nádherné kresbě, kterou jistě oceníte nejen v interiéru.

U nás jsme jako jediní, kteří mají truhlářské řezivo z kavkazského horského dubu připravený k dispozici přímo na skladě v Praze. Proto jsme se rozhodli, že vás pozveme na návštěvu našeho skladu, jelikož věříme, že dubové truhlářské řezivo, které uvidíte a které si u nás vyberete, bude nad vaše očekávání.

Najdete nás v Praze 9. Těšíme se na vás.
Přidat do seznamu

Smart Lion

Jsme certifikovaná montážní společnost a prodejce produktů pro chytrou domácnost nejen značky FIBARO.
Přidat do seznamu

Spolia invest s.r.o.

Spolia invest s. r. o. se zaměřuje na účast ve výběrových řízeních v liniových stavbách,studie řešení obytných komplexů a jiné, které slouží jako podklady pro žádosti o státní dotace,zpracování technicko-ekonomických studií zastavěných území, jako podklad pro zajištění investorů,poradenskou činnost při získávání státních dotací
Přidat do seznamu

SPVV - Speciální Práce Ve Výškách

Provádíme výškové práce v rizikovém prostředí horolezeckou technikou.
Zabýváme se prořezy a kácení stromů, montáží ocelových konstrukcí s následnými nátěry, mytí oken a fasád, shozem sněhu a ledu z budov a konstrukcí, čištěním studen, výrobou reklamních předmětů a následnou montáží na budovy nebo ocelové konstrukce, nátěry střech, montáží zábran proti ptactvu (hrotu nebo sítí), instalací anténních stožárů a samotných anténních systému se zaměřením.
Přidat do seznamu

Stavební firma Záhorovský

Zaměřujeme se na rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč ve Zlíně a okolí. Dále se specializujeme na rekonstrukce a přestavby bytů, rodinných domů a baťovských půldomků. Zvláštní pozornost také věnujeme zateplování fasád a střech. Naše stavební firma působí ve Zlínském okrese, převážně pak v samotném Zlíně a v okolních městech.
Přidat do seznamu

Stemio a.s.

Společnost Stemio a.s. staví na znalostech a zkušenostech projekčních kanceláří jejichž sloučením vznikla. Zkušenosti máme s přípravou projektů na trhu České republiky, Slovenské republiky, ale také Ruské federace, Mongolska, UAE, Rakouska a Nizozemí. Náplní práce jsou projekty všech stupňů projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Poskytujeme službu externího investičního oddělení. Ing. Arch. Vladimír Pokluda a Ing. Arch. Milan Škorupa jsou připraveni k osobnímu setkání a navržení toho nejlepšího řešení. Jsme specialisté na průmyslové objekty, novostavby hal, rekonstrukce a revitalizace areálů. Jsme STEMIO, jsme komplexní řešení pro Vaši továrnu.
Přidat do seznamu

Svět oken, s.r.o.

Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, interiérové dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů.

Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb - odborné poradenství, zaměření, montáž (i demontáž starých oken a dveří), zednické zapracování a odvoz starých oken.

Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.
Přidat do seznamu

TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme konstrukční a speciální betonové směsi v moderní betonárně ve Zlíně. Nabízíme těžené a drcené kamenivo, písek, štěrkopísek, drť a štěrkodrť včetně dopravy. Vyrábíme štípané dříví na naší pile ve Zlíně Loukách.
Přidat do seznamu

TEiKO spol. s r.o.

Firma podniká v ČR od roku 1992.Zabývá se výrobou sanitární techniky z akrylátových desek a to van, vaniček, umyvadel, sprchových a vanových zástěn, masážních panelů, sprchových boxů, masážních a parních boxů, boxů pro sociální kontejnery, autoboxů a bazénů SPA.
Přidat do seznamu

TERMOLUX, s.r.o.

Výroba plastových profilů, potrubí, oken a dveří, probíhá ve vlastním výrobním závodě již od r. 1991.
Přidat do seznamu

TRYMAT spol. s r.o.

Výrobce abrazivního materiálu pro tryskání
Přidat do seznamu

TZ Therm a.s.

Jsme malá regionální firma, která začala své podnikání ve Zlínském kraji a postupem času přenášela své působiště na území celé České republiky. Díky flexibilitě a kvalitnímu týmu jsme postupně rozšiřovali škálu svých aktivit, portfolio zakázek i klientskou základnu. Ke svým čistě výrobním (stavebním) aktivitám jsme přidávali nabídku projektových prací, ale také služby spojené se získáváním dotací včetně souvisejících jednání s příslušnými úřady.
Přidat do seznamu

Unihal s.r.o.

Naše firma nabízí výrobu a montáž montovaných ocelových hal, ocelových konstrukcí a opláštění hal. Dodáváme z vlastní výroby haly prodejní, skladové, zemědělské, sportovní i autosalony a potravinářské haly. Specializujeme se na výrobu rámové ocelové konstrukce, kterou naši montážníci oplášťují vysoce kvalitními sendvičovými panely. Naše společnost je založena na zkušenostech svých lidí a dobrých vztazích s dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Haly dodáváme po celé ČR a SR. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a poradíme v každém detailu a fázi realizace haly.
Přidat do seznamu

VERMOS s.r.o.

Výroba, prodej a montáž vakuových trubicových kolektoru pro ohřev TUV, přitápění a pro ohřev bazénů. Montáž tepelných čerpadel firem PZP a HotJet. Kompletní realizace FVE pro RD a firmy na klíč. Výroba trubicových kolektorů pro teplovzdušné vytápění.
Přidat do seznamu

ZEVOS a.s.

V roce 1990 byl ustaven Společný zemědělský podnik ZEVOS jako přímý předchůdce dnešní a.s. Provedením transformace společného podniku na akciovou společnost v roce 1992 byl podílovým způsobem převeden veškerý majetek na zakladatele – akcionáře. V roce 1995 byl realizován kompletní převod Agropodniku a.s. Staré Město do akciové společnosti ZEVOS.
Přidat do seznamu

Žaluzie Kühr

Zaměřujeme se na montáž vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu na plastová okna. Působíme v Olomouci a okolí. Nově od roku 2021 působíme také v Brně a okolí.

Zpět

Zobrazit abecedně
 
Zaregistrujte firmu Přihlášení k uživatelskému účtu
v celém katalogu
v katalogu firem
v katalogu produktů